Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy Gabrysi pokonać raka

Utworzony przez Krzysiek, 4 listopada 2013 r. o 15:45
Polecił bym rodzicom z dzieckiem wybrać się do szpitala onkologicznego w Warszawie na Ursynowie - Centrum Onkologii-Instytut im. M. Curie-Skłodowskiej. Sam lecze się na raka, i po rozmowach z lekarzami w Lublinie uznałem, że nie mam zamiaru eksperymentować ze swoim życiem. Standardy lubelskie obecnie są poniżej normy. Ja lecze się tam, warunki, lekarze, samo podejście do człowieka jest na wiele wyższym poziomie. Pozdrawiam i zdrowia życzę :) PS W Warszawie też można leczyć się na NFZ w CO-I.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A katoliccy księża i biskupi nic nie robią w tej sprawie. Sami mają brzuchy wydęte od obżarstwa jeżdżą drogimi terenowymi samochodami. Zwykli ludzi nie mający oszczędności pomagają a księża wszystko mają gdzieś i tylko liczy się kasa. Za to coraz więcej słyszy się i się czyta o pedofilii wśród księży. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...