Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysłowy kapłan tym razem stworzył bibliotekę dla zmarłych

Utworzony przez Wierni, jeszcze., 10 listopada 2009 o 10:46
Prośba do ks. Biskupa Kiernikowskiego, a gdyby ks. Rafał mógł zastąpić ks. Daniluka w Białej Podlaskiej. Prosimy !!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajny ksiądz! Wreszcie jakiś z podejściem odpowiednim do czasów!
0
KUL-awe i PAT-ologiczne POMYSLY: Nie pierwszy to ?pomysł? duchownych. Sięgając do historii kościoła to już w czasach św. Piotra mieli boskie pomysły na: 1)gipsowego Jezusa; 2)gipsową Mańkę; 3)gipsowego Józka. Tak wygląda obraz Nędzy i Rozpaczy intelektualnej zwany Świętą Rodziną. Ani św. Piotr, ani żaden jego następca zwany Ojcem Świętym, Papieżem nie wiedzieli kto jest ojcem Jezusa,którego wymyślili. Wymyślał też Papież ? Ojciec Święty PIUS XI dotknięty EPILEPSJĄ ? ten miał Watykańska Fabrykę Dogmatów ? z Niepokalanym Poczęciem i Nieomylnością Papieża włącznie! W duchownych kręgach interpretacja dogmatu Niepokalanego Poczęcia brzmi textem pieśni nabożnej: ?MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAS INO PO KOLANA?! - i też chyba o to chodziło Piusowi XI wraz z następcami. Trącając zaś prezentowanego kapłana to w wiejskich środowiskach gwara przerodzona w SLANG MODLITEWNY tak wygląda ? im więcej bezmyślności tym bardziej wierzą, czyli nie wiedzą o co chodzi, a więc nic nie kumają! Wymyślało też duchowieństwo od roku 1980-tego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozbiwszy Związek w 1982 r. 0 jeśli o Lublin chodzi. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISQÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁIOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY przytacza kilka wymyślań kierowanych z usty duchownych do Związku: 1) LUBLIN rok 1980 'KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ? WRZOD NA D***E PZPIEŻA?; 2)Internet autor ?RUDY lub ?SK?: ?*********** ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC?. Nie powinien więc nikogo dziwić KULejny jakiś głupi pomysł pochodzący z KUL-awej alma mater. Tam z KULei chodzić się nie da bo takie gorąca zapier...nicza od katolickiego półŚWIATka NAUKOWEGO spacerującego ulicami! I cieszyć się należy, że Polska to katolicki Kraj!, a KZ NSZZ SOLIDARNOSC ORGANISTÓW i ASC pyta: ?CZY POLSKA TO NORMALNY KRAJ?? Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest: ******** ********************, tel. +** *** *** ***, www.************************.********/***, e-mail***********@***.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Ostatnio edytowany 12 listopada 2009 o 09:55
0
brawo księże Rafale! to jest genialne podejście - ewangelizacja poprzez edukację. oby więcej takich akcji w polskim Kościele!
0
Może i fajny, ale kazania ma bardzo filozoficzne, niezrozumiale dla przecietnego smiertelnika i długie.Często bywa i tak, że w kazaniu nie ma ni składu ni ladu tak jak ostatnio na 12-ej.
0
Polecam o tym: http://ekai.pl/diecezje/siedlecka/x23397/b...a-dla-zmarlych/ oraz w Radio: http://www.radiopodlasie.pl/wiadomosci/luk...rlych-1b06.html Mnie się też bardzo podoba pomysł!
0
parafianka napisał:
Może i fajny, ale kazania ma bardzo filozoficzne, niezrozumiale dla przecietnego smiertelnika i długie.Często bywa i tak, że w kazaniu nie ma ni składu ni ladu tak jak ostatnio na 12-ej.
Co to za parafianka jak pisze do księdza na forum!!! Kobieto nie kompromituj się, że jesteś parafianką!!! Jeśli jeszcze nie mówiłaś mu, że za trudne kazania mówi - to mu powiedz ale w 4 oczy!!! Mnie się podobają.
0
DOBRY POMYSL TAK MOZNA W NIESKONCZONOSC CZYTAC W ARCHIWUM O ZMARLYCH ALE I TAK NIC NIE ZNAJDZIE O SWOICH MOIM ZDANIEM TO NAJLEPSZE POEZJE HERMASZEWSKIEGO
0
kapsel napisał:
Fajny ksiądz! Wreszcie jakiś z podejściem odpowiednim do czasów![/quote]
Pog Anka napisał:
KUL-awe i PAT-ologiczne POMYSLY: Nie pierwszy to „pomysł” duchownych. Sięgając do historii kościoła to już w czasach św. Piotra mieli boskie pomysły na: 1)gipsowego Jezusa; 2)gipsową Mańkę; 3)gipsowego Józka. Tak wygląda obraz Nędzy i Rozpaczy intelektualnej zwany Świętą Rodziną. Ani św. Piotr, ani żaden jego następca zwany Ojcem Świętym, Papieżem nie wiedzieli kto jest ojcem Jezusa,którego wymyślili. Wymyślał też Papież – Ojciec Święty PIUS XI dotknięty EPILEPSJĄ – ten miał Watykańska Fabrykę Dogmatów – z Niepokalanym Poczęciem i Nieomylnością Papieża włącznie! W duchownych kręgach interpretacja dogmatu Niepokalanego Poczęcia brzmi textem pieśni nabożnej: „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAS INO PO KOLANA”! - i też chyba o to chodziło Piusowi XI wraz z następcami. Trącając zaś prezentowanego kapłana to w wiejskich środowiskach gwara przerodzona w SLANG MODLITEWNY tak wygląda – im więcej bezmyślności tym bardziej wierzą, czyli nie wiedzą o co chodzi, a więc nic nie kumają! Wymyślało też duchowieństwo od roku 1980-tego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozbiwszy Związek w 1982 r. 0 jeśli o Lublin chodzi. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISQÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁIOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY przytacza kilka wymyślań kierowanych z usty duchownych do Związku: 1) LUBLIN rok 1980 'KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW – WRZOD NA DU---PIE PZPIEŻA”; 2)Internet autor „RUDY lub „SK”: „JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC”. Nie powinien więc nikogo dziwić KULejny jakiś głupi pomysł pochodzący z KUL-awej alma mater. Tam z KULei chodzić się nie da bo takie gorąca zapier...nicza od katolickiego półŚWIATka NAUKOWEGO spacerującego ulicami! I cieszyć się należy, że Polska to katolicki Kraj!, a KZ NSZZ SOLIDARNOSC ORGANISTÓW i ASC pyta: „CZY POLSKA TO NORMALNY KRAJ”? Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest: ******** ********************, tel. +** *** *** ***, www.************************.********/***, e-mail***********@***.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/quote]
r_d napisał:
brawo księże Rafale! to jest genialne podejście - ewangelizacja poprzez edukację. oby więcej takich akcji w polskim Kościele!
[quote name='parafianka' post='191242' date='10.11.2009, 16:28:19']Może i fajny, ale kazania ma bardzo filozoficzne, niezrozumiale dla przecietnego smiertelnika i długie.Często bywa i tak, że w kazaniu nie ma ni składu ni ladu tak jak ostatnio na 12-ej.
[quote name='IR' post='191304' date='10.11.2009, 19:06:44']DOBRY POMYSL TAK MOZNA W NIESKONCZONOSC CZYTAC W ARCHIWUM O ZMARLYCH ALE I TAK NIC NIE ZNAJDZIE O SWOICH MOIM ZDANIEM TO NAJLEPSZE POEZJE HERMASZEWSKIEGO
0
0
Gość napisał:
Co to za parafianka jak pisze do księdza na forum!!! Kobieto nie kompromituj się, że jesteś parafianką!!! Jeśli jeszcze nie mówiłaś mu, że za trudne kazania mówi - to mu powiedz ale w 4 oczy!!! Mnie się podobają.
To jest moje zdanie.Wyrażam swoją opinie.Proszę mi nie ubliżac jaka jestem parafianka, ale nie dewotką.Tobie się podobają, nie mam nic przeciwko. Każdy pisac może, trochę lepiej trochę gorzej.
0
Ten ksiądz jest świetny byłam na rekolekcjach pare lat temu prowadzone przez ks.Rafała  w konstańcinie na ul. długiej  kazania i nauki pamietam dzo dziś dzikuje mu za to
0
A ja do Anki Pog Anki! Ale z ciebie głupiec! Dostałaś rozum... ale nie umiesz go używać! Dostałaś wzrok a jesteś ślepcem! Dostałaś słuch, ale nie słyszysz!   Ten czerwony druk, to początek twojego piekła niecna Pog Anko!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: