Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POPiS obiecuje bialczanom

Utworzony przez gg, 25 listopada 2010 o 23:14
Brawo. W samorządach ponad polityką. Jeżeli PiS i PO porzuciły animozje i biorą sie do roboty to maja mój szacun.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy panowie planują wyburzenie osiedla mieszkaniowego, by budować pawilon handlowy na ulicy Kolejowej?
0
POPiS - Biała Podlaska - Facebook Biała zasługuje na zmiany - Razem nam się uda!
0
POPiS - Biała Podlaska - Facebook Biała zasługuje na zmiany - Razem nam się uda!
0
Co do pawilonu - chodzi o zatrzymanie inwestycji ZGL-u, który chce na małej działce, postawić wysoki, trzypiętrowy pawilon handlowy. W tym celu trzeba wyburzyć dom w zagłębieniu, przy wjeździe na tern przy bloku nr. 28 i Sklepu Społem. Taki pawilon stanąłby w bliskiej odległości od sąsiadującego z działką bloku, przez co ludziom zasłoniłoby to całkowicie widok zza okna. A działka jest naprawdę niewielka!! Dodatkowo - co z miejscami parkingowymi!? Gdzie stawałyby samochody klientów? Na ulicy? Nie mogą bo jest zakaz postoju! Pod blokiem Nr. 28? Ale to parking mieszkańców? Kołu Supersamu? To to jest parking sklepu! Obiecanki cacanki!
0
Optymista napisał:
Uważam ,ze p. senator Bergier i p. poseł Abramowicz wykazali się taką skutecznością w utworzeniu w rozumieniu zdecydowanej wiekszosci POLAKÓW EGZOTYCZNEJ koalicji {POPIS},ze powinni natychmiast przenieść swoją skuteczność do ław PARLAMENTU RP . Napewno p. Tusk i p. Kaczyński będa z was dumni !!!
0
aja myślałem,że bialski policjant coś obiecuje, np. że nie będzie karał mandatami
0
POPiS - Biała Podlaska - Facebook Biała zasługuje na zmiany - Razem nam się uda!!
0
Ciekawe w jaki sposób poseł Abramowicz wróci do sprzedaży mieszkań po preferencyjnych cenach, skoro ZGL stał się spółką i nie może już sprzedawać mieszkań w tym trybie. Poza tym to zwykłe rozdawnictwo, tak samo jak to ma miejsce przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.
0
A miało być pięknie a wyszło jak zwykle , żegnaj POPIS pa pa
0
Czarno na białym! Jak na zawołanie prezydent Czapski do posła Żmijana! Widać na czym opiera się dzisiejsza władza w Białej! Skutek tego taki że wszelkie ruchy na rzecz naszego miasta są tłumione poprzez takich ludzi. Nie dajcię sie zrobić w bambuko po raz 4!! CZAPSKI MUSI ODEJSĆ!
0
Żaden pisuar nie zdobędzie mojego głosu!!
0
popis rządzi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: