Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porządkowali groby żołnierzy. Sprzątnęli za dużo

Utworzony przez Gość, 30 października 2013 o 20:30
no i zrób tu coś człowieku za darmo,  w naszym kraju nie wolno by uczciwym, bo zaraz ukarzą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Tak było jeszcze kilka dni temu. A tak jest dziś (fot. Urząd Miasta Biała Podlaska)" ktos z pewnością mija się z prawdą bo to napewno nie kilka dni...  
0
To jakiś klub wariatów. To Lipowa czy Abramowice. Policja,,prokuratura jakieś śledztwo, dochodzenie. A dlaczego nikt z ustanowionych urzędowo opiekunów mogił nie ruszył d... i nie pomyślał, że wolontariusze to nie ogrodnicy?  To tego pierdzistołka za j.....a anie robić polityczną aferę.
0
Nie wierze, spróbowałam doładować konto w telefonie na starym numerze którego już nie używam i zadziałało  Pozdrówki dla tych którzy mówią, że nie działa a nie spróbowali . Szkoda, że można tylko raz doładować :/ LINK: http://doladuj-za-darmo.pl/1nqo  
0
Wielkie Halo. Roślimy uschły, korzenie zostały, odbiją na wiosne nowe.
0
drogie te rosliny, 260 zl / na grob
0
To zdjęcie z prawej to na pewno nie jest stan sprzed kilku dni. Przynajmniej z miesiąc temu. Widać soczystą zieleń.
0
no i zrób tu coś człowieku za darmo,  w naszym kraju nie wolno by uczciwym, bo zaraz ukarzą
  A ja kiedyś znałem taką piosenkę: "Bo kto ludziom chce pomagać, na darmo traci czas, szlachetność i odwaga nie modne, proszę ja was"... Myślę, ze wolontariusze następnym razem mocno się zastanowią czy angażować się w jakąkolwiek pomoc. Organizator powinien odpowiadać za zły nadzór nad prowadzonymi pracami przez wolontariuszy.
0
No dobra, ale te zdjęcia to już jawna manipulacja. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to po prawej nie jest sprzed kilku dni. Zielone drzewa z prawej i żółte z lewej.... Bez żartów, nikt mi nie wmówi, że to jest autentyczne porównanie (pomijając już fakt, że ujęcie jest zupełnie inne i niekoniecznie muszą być to te same groby). Na dodatek, wystarczy wpisać w googlach Fundacja Kocham Podlasie KRS, żeby przekonać się, że jej szefem nie jest żaden D. Stefaniuk, a niejaka p. Magdalena Cybula. Gratuluję rzetelności dziennikarskiej... I powodzenia w kolejnych próbach manipulacji...
0
  A ja kiedyś znałem taką piosenkę: "Bo kto ludziom chce pomagać, na darmo traci czas, szlachetność i odwaga nie modne, proszę ja was"... Myślę, ze wolontariusze następnym razem mocno się zastanowią czy angażować się w jakąkolwiek pomoc. Organizator powinien odpowiadać za zły nadzór nad prowadzonymi pracami przez wolontariuszy.  
Ależ odpowiada. Przecież napisał, że chce naprawić szkody i nie ma przed tym żadnych oporów, że przyznaje się do winy. No chcieli dobrze. Akcja była w całej Polsce, wypadek przy pracy się zdarzył. No trudno, nie ma nad czym płakać. Jeśli pokryją straty, to wypada raczej pochwalić za dobrą inicjatywę i odpowiedzialność za własne czyny. 
0
Widocznie firma opiekująca się tymi roślinami baaardzo przeciętnie dbała o nie skoro wolontariusze potraktowali je jako chwasty
0
juz nie pierwszy raz Urzad Miasta kłamie ...widać to nawet po tych zdjeciach, najpierw twierdzili ze tylko 2 kwatery zostale pozbawione bluszczu teraz jest ich kilkanaście hahah informowali ze na 5 tys później że na 15 teraz na 6 więc niech się zdecyduj,poza tym kto kupuje sadzonki za 6 tys jeżeli można je kupić za 100 zł 
0
Andrzej bluszcz Czapski niedługo będzie karał mieszkańców miasta mandatami bo postawią znicze na tych grobach. Powie że nie uzgodnili tego z Urzedem Miasta i zasmiecają. Tonący brzytwy się chwyta.
0
obejrzyj- you tube biala movie-czy warto pomagać ? oczy się wam otworzą
0
Pan Czapski wrzuca cmentarny temat zastępczy żeby po cichu drastycznie podnieśc bialczanom opłaty za śmieci. https://www.facebook.com/pages/%C5%9Amieci-BP-podwy%C5%BCkom-NIE/387279361405524?notif_t=fbpage_fan_invite  
0
Wprowadzono nawet, w niektórych bialskich szkołach, opłaty za oceny. Oglądanie ocen on-line w tzw. e-dzienniku firmy Librus kosztuje (w promocji) 27 zł. A w ubiegłym roku szkolnym to było 20 zł. Jak widać tendencja rosnąca. Jaka bezczelność, żądać kasy za oglądanie ocen, które nasze dzieci w pocie czoła zdobywają!
0
Wg podpisu na zdjęciu kilka dni temu mieliśmy lato, a na drzewach ani śladu żółtych liści. Bluszcz też jest zielony jak w maju
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: