Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł PSL i kandydat

Utworzony przez Gość, 2 września 2011 r. o 11:45
A ja proponuję zapoznać się z wynagrodzeniem Pana Posła za zeszły rok , jak na rolnika i "biednego" przedstawiciela wsi polskiej całkiem nieźle . Za zeszły rok ok 198 888 zł słownie : sto dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych. Średnio 16 500 miesięcznie wybierajmy dalej tych panów co "DUŻO" robią . Inny przykład z PSL ( jako ,że rządzą na naszej ziemi) . Przemysław Litwiniuk - kandydat do senatu , zarobki za zeszły rok ok 259 000 zł słownie : dwieście pięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych . Średnio ok 21 583 zł miesięcznie ! Żadna tajemna wiedza , wszelkie informację są tutaj : http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement oraz http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement Majątki każdego z panów to ok 400 000 zł Jeżeli podałem coś źle proszę poprawcie mnie, dane na podstawie oświadczeń majątkowych zamieszczonych na stronach Biuletynu Informacji Publicznej oraz www.sejm.gov.pl Ludzie pójdźcie po rozum do głowy i zagłosujcie mądrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/361.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP!!! WŁĄCZ MYŚLENIE! Naród goły i wesoły! Bergier do senatu Duszek do sejmu taki jest najlepszy wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co robi HURA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja proponuję zapoznać się z wynagrodzeniem Pana Posła za zeszły rok , jak na rolnika i "biednego" przedstawiciela wsi polskiej całkiem nieźle . Za zeszły rok ok 198 888 zł słownie : sto dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych. Średnio 16 500 miesięcznie wybierajmy dalej tych panów co "DUŻO" robią . Inny przykład z PSL ( jako ,że rządzą na naszej ziemi) . Przemysław Litwiniuk - kandydat do senatu , zarobki za zeszły rok ok 259 000 zł słownie : dwieście pięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych . Średnio ok 21 583 zł miesięcznie ! Żadna tajemna wiedza , wszelkie informację są tutaj : http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement oraz http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement Majątki każdego z panów to ok 400 000 zł Jeżeli podałem coś źle proszę poprawcie mnie, dane na podstawie oświadczeń majątkowych zamieszczonych na stronach Biuletynu Informacji Publicznej oraz www.sejm.gov.pl Ludzie pójdźcie po rozum do głowy i zagłosujcie mądrze !
Jacy biedni ci nasi posłowie. Nie mają nic! Dobrze ,że ma się rodzinę ! Może nie mają na chleb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Jacy biedni ci nasi posłowie. Nie mają nic! Dobrze ,że ma się rodzinę ! Może nie mają na chleb?
Być albo nie być, o to jest pytanie... Dla Przemka jest to wielkie wyzwanie, od tego będzie zależało to czy jego akcje po sramotnej dymisji poszły w górę. A tak na marginesie, to sprawa jego i jego przyjaciela Jarka nie została wyjaśniona i nie dziwota, że dr chce dobrego prawa dla wszystkich, a nie tylko dla siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Być albo nie być, o to jest pytanie... Dla Przemka jest to wielkie wyzwanie, od tego będzie zależało to czy jego akcje po sramotnej dymisji poszły w górę. A tak na marginesie, to sprawa jego i jego przyjaciela Jarka nie została wyjaśniona i nie dziwota, że dr chce dobrego prawa dla wszystkich, a nie tylko dla siebie!
Właśnie, co z tą słynną ogólnopolską sprawą z udziałem wyżej wymienionych z sierpnia 2008 roku??????? Czy działacze "jedynej i słusznej partii chłopskiej" zostali rozliczeni?????? Gdzie się znajduje na forum link " jeden aresztowany a drugi zdymisjonowany"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...a cóż to za bełkot ?Weź się chamie do roboty , a i twoje oświadczenie majatkowe będzie tak wyglądać, a może i lepiej. To, że mógłbym zagłosować na kogoś innego to nie znaczy ,że im ubędzie, a mi bedzie lepiej ... Co za prostacki post.... Autor tego wątku pasowałby do muzeum figur woskowych w Londynie pod hasłem "Prymitywne ludy europy wschodniej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUSZEK napisał:
Hmmm...a cóż to za bełkot ?Weź się chamie do roboty , a i twoje oświadczenie majatkowe będzie tak wyglądać, a może i lepiej. To, że mógłbym zagłosować na kogoś innego to nie znaczy ,że im ubędzie, a mi bedzie lepiej ... Co za prostacki post.... Autor tego wątku pasowałby do muzeum figur woskowych w Londynie pod hasłem "Prymitywne ludy europy wschodniej"
Jeden głos wiosny nie czyni. Ale wiele głosów znaczy, że komuś ubędzie, a komuś przybędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak....najlepiej , żeby każdy miał tak źle jak ty...to jest podejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUSZEK napisał:
Hmmm...a cóż to za bełkot ?Weź się chamie do roboty , a i twoje oświadczenie majatkowe będzie tak wyglądać, a może i lepiej. To, że mógłbym zagłosować na kogoś innego to nie znaczy ,że im ubędzie, a mi bedzie lepiej ... Co za prostacki post.... Autor tego wątku pasowałby do muzeum figur woskowych w Londynie pod hasłem "Prymitywne ludy europy wschodniej"
A kim ty jesteś żeby sobie drwić z ludzi uczciwych bądź niezaradnych, którzy pogubili się w meandrach liberalizmu? Masz tupet i pod tą maską skrywasz chamstwo i arogancję. Myślę, że jesteś idealnym kandydatem do figury woskowej prymitywa z europy wschodniej pod tytułem homosowietikus! Daj tylko swoją twarz żebyś był rozpoznawalny poza granicami powiatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUSZEK napisał:
Hmmm...a cóż to za bełkot ?Weź się chamie do roboty , a i twoje oświadczenie majatkowe będzie tak wyglądać, a może i lepiej. To, że mógłbym zagłosować na kogoś innego to nie znaczy ,że im ubędzie, a mi bedzie lepiej ... Co za prostacki post.... Autor tego wątku pasowałby do muzeum figur woskowych w Londynie pod hasłem "Prymitywne ludy europy wschodniej"
Czyżby zainteresowany raczył się odezwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie, co z tą słynną ogólnopolską sprawą z udziałem wyżej wymienionych z sierpnia 2008 roku??????? Czy działacze "jedynej i słusznej partii chłopskiej" zostali rozliczeni?????? Gdzie się znajduje na forum link " jeden aresztowany a drugi zdymisjonowany"?
Czyżby nikt nic nie wiedział? wody w usta nabrali czy co? a lokalne media też nie interesują sie tą sprawą jak w 2008 roku np. Słowo Podlasia, które od czasu do czasu przeprowadza wywiady z jednym z ówczesnych "pierwszoplanowych aktorów" nie powracajac do tamtej sprawy. DLACZEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżby nikt nic nie wiedział? wody w usta nabrali czy co? a lokalne media też nie interesują sie tą sprawą jak w 2008 roku np. Słowo Podlasia, które od czasu do czasu przeprowadza wywiady z jednym z ówczesnych "pierwszoplanowych aktorów" nie powracajac do tamtej sprawy. DLACZEGO !!!
Na 30 dni przed wyborami dowiedziałem się, że w Polsce jest ok. miliona świń! To jest naprawdę rewelacja, a ja się zastanawiam czy to dużo czy też mało, ale świńską potęgą to raczej my jesteśmy. A co na to PSL? Dość macie tych świń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma widocznie takiej potrzeby. Poza tym nie dotyczy to żadnego z kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop! Włącz myślenie! Było to 17 września roku pamiętnego, wróg napadł na Polskę z kraju sąsiedniego... Rocznica zapomniana. Czyżby lokalne władze, parlamentarzyści i kandydaci wiadomych opcji byli za reaktywacją PRL i przed wyborami nie chcieli zademonstrować swego patriotyzmu wobec wydarzeń związanych z golgotą Narodu Polskiego na wschodzie? Marcin Duszek jako kandydat młodej prawicy pamiętał i złożył kwiaty przy pomnikach ofiar zbrodni i zniewolenia Narodu Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie, co z tą słynną ogólnopolską sprawą z udziałem wyżej wymienionych z sierpnia 2008 roku??????? Czy działacze "jedynej i słusznej partii chłopskiej" zostali rozliczeni?????? Gdzie się znajduje na forum link " jeden aresztowany a drugi zdymisjonowany"?
Jak z rozliczeniem afery z 2008r.? Chcę głosować na czystych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja proponuję zapoznać się z wynagrodzeniem Pana Posła za zeszły rok , jak na rolnika i "biednego" przedstawiciela wsi polskiej całkiem nieźle . Za zeszły rok ok 198 888 zł słownie : sto dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych. Średnio 16 500 miesięcznie wybierajmy dalej tych panów co "DUŻO" robią . Inny przykład z PSL ( jako ,że rządzą na naszej ziemi) . Przemysław Litwiniuk - kandydat do senatu , zarobki za zeszły rok ok 259 000 zł słownie : dwieście pięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych . Średnio ok 21 583 zł miesięcznie ! Żadna tajemna wiedza , wszelkie informację są tutaj : http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement oraz http://orka.sejm.gov.pl/osw6.nsf/%28$All%29/D0D861BC140600ACC1257880004D1896/$File/OSW4_361.pdf?OpenElement Majątki każdego z panów to ok 400 000 zł Jeżeli podałem coś źle proszę poprawcie mnie, dane na podstawie oświadczeń majątkowych zamieszczonych na stronach Biuletynu Informacji Publicznej oraz www.sejm.gov.pl Ludzie pójdźcie po rozum do głowy i zagłosujcie mądrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w tak zajebiście bogatym kraju,że to wcale nie szokuje. Pamiętajmy o tym przy nadchodzących wyborach,jak nie to szybko dogonimy Grecje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak z rozliczeniem afery z 2008r.? Chcę głosować na czystych ludzi
Dlatego muszą wygrać wybory ,żeby sprawę dociągnąć do przedawnienia.Gwarancją takiego rozwiązania jest wygrana Stefaniuka i Litwiniuka do Sejmu i Senatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...