Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posypią się mandaty za niszczenie zieleni

Utworzony przez Ari, 11 października 2011 o 17:11
Znowu zamiast walczyć z przyczynami problemów walczą z niewinnymi ludźmi. Przyczyną problemu jest tu brak miejsc parkingowych i trzeba ich po prostu zrobić więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ari | dodano: dzisiaj, 17:11 Znowu zamiast walczyć z przyczynami problemów walczą z niewinnymi ludźmi. Przyczyną problemu jest tu brak miejsc parkingowych i trzeba ich po prostu zrobić więcej." Idąc twoim pszenno-buraczanym tokiem myślenia "Nie mam kasy bo za mało zarabiam, okradam staruszkę i jest ok" Mnie też rozgrzeszysz?
0
Ari napisał:
Znowu zamiast walczyć z przyczynami problemów walczą z niewinnymi ludźmi. Przyczyną problemu jest tu brak miejsc parkingowych i trzeba ich po prostu zrobić więcej.
Z niewinnymi ludźmi walczą powiadasz...czy z wrodzonym bałaganiarstwem a wręcz chamstwem w wykonaniu niedouczonych kierowców? Buractwo musi pod same drzwi podjechać, dwadzieścia kroków to jest strasznie daleko. Ten i uw przecież nie dojdzie. A samo ustawianie aut w miejscach parkingowych?? Tak mi się staneło... i co z tego że na dwóch miejscach... że sąsiad nie będzie miał gdzie stanąć... jam tu burak i mi to loto. Sam osobiście dziwię się pobłażliwości odpowiednich służb, gdzie oni są? za co ja podatki płacę? Miasto zadłużone na ok.90 mil.PLN.a tu takie szopki. Patrol jak dwa bloczki mandatowe bez szychta nie zużyje to na komenda ni ma po co wracać.
0
kniaź53 napisał:
Miasto zadłużone na ok.90 mil.PLN.a tu takie szopki. Patrol jak dwa bloczki mandatowe bez szychta nie zużyje to na komenda ni ma po co wracać.
Chyba trafiłeś w sedno problemu. Wielu osobom bardzo zależy na tym żeby miejsc parkingowych brakowało bo na tym można nieźle zarobić.
0
Jak byłem w Białymstoku i zaparkowałem jednym kołem na trawniku, to dostałem od razu mandat i nie było żadnego tłumaczenia. W Białej też nie powinno się upominać, tylko od razu dawać mandaty. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie z osiedla Jagiellońskiego, gdzie część mieszańców notorycznie parkuje na skrzyżowaniach. Już nie raz byłem świadkiem jak tak zaparkowany samochód o mały włos nie był przyczyną kraksy. Za to też powinno się karać! Na skrzyżowaniach nie parkuje się!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: