Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Posypiemy, a ono posypie i znowu będziemy dwa razy sypać". Nagranie rozmowy urzędników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 o 13:22 Powrót do artykułu
zima za***yła drogowców?? chcieli dobrze. w lublinie to też z tym sypanie różnie bywa. albo sypią są sól nie wiadomo po co jak nie jest ślisko, albo sypią za późno rzadko kiedy bywa idealnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej emocji wzbudza we mnie spuszczanie wody w kiblu niż ta rozmowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
biała podlaska i okolice to stan umysłu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsze w rozmowie było: "Miasto zamarza, śnieg sypie i marznie, a panowie miejscy urzędnicy, śpijmy sobie spokojnie: Dobrej Nocy panie B, Dobranoc panie K, śpijmy sobie dobrze". Odwrócili się plecami do wszystkiego co się dzieje za oknem, w ciepłe pieca i poszli sobie smacznie spać. Snem sprawiedliwego i pozbawionego trosk urzędnika, jedynego w 60tyś. mieście, odpowiedzialnego za utrzymanie dróg, wypadki drogowe, życie i śmierć mieszkańców i przyjezdnych. A co tam, mieszkańcy i ich bezpieczeństwo od których bierzemy pieniądze, najważniejsze to się dobrze wyspać, a co będzie jutro, to się rano zobaczy. Tak, tak, nasza chata skraja. Niech na świecie będzie wojna, byle nasza wieś spokojna. Dupą wypiąć się do świata, przykryć się pierzyną i spać. Oto dewiza, jedynych decydentów od pługa i śniegu, urzędników w Białej Podlaskiej. Ciekawe, czy i jak by zareagowali, gdyby Putin, zastukał im rano w okieneczko? Czy miasto ma plan na wypadek ewakuacji ludności, gdzie i dokąd uciekać, gdyby tym ze Wschodu, chciało się nas odwiedzić czołgami? Gdzie można z takim, planem ewakuacji ludności, w zależności od rodzaju zagrożenia, na wypadek większego kataklizmu (powódź, śnieg z zimy z r. 1978) czy wojny się zapoznać? Czy już tylko głowę pod stół schować, zadki wypiąć i udawać że nas nie ma, jak strusie. bBo na kompetencje urzędnika, czytając stenogram rozmowy, nie ma co liczyć. Kończ Waść, panie Prezydencie z tymi nieudacznikami. Sromu i wstydu dla siebie i dla miasta oszczędź. Takiej sławy, nam nie potzeba! To ja napisałem, wasz turek od formuły 1.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam pracuję przy zimowym utrzymaniu dróg. Zawsze jest dylemat - sypnąć salą czy nie? Nieraz się zdarzało, że podjąłem decyzję o sypnięciu a inwestor twierdził, że niepotrzebnie! Zdarzało się, ze kurs nie zapłacili. Podobnie z drugiej strony - urzędnik kazał a jego szef go zrugał! Reasumując - podjęli złą decyzję co się zdarza i tyle! Ale nie na tyle, by od razu karać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po co wogole sypac solą? Ja jestem za tym zeby tylko zgarniac plugami i tyle!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam na choiny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I mają rację
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie dzięki tej super soli już mamy piękne dziury na drogach, a dopiero mamy połowę stycznia więc zima jeszcze trochę będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co w tej rozmowie jest dziwnego, niepokojącego, czy wręcz nagannego, dwóch panów rozmawia rzeczowo o akcji utrzymania dróg i chodników z troską o finanse przecież nasze, nie prezydenta, nie miasta, nie radnych, ale nasze, z naszych podatków i bardzo dobrze, że mówią właśnie tak, zasługują na uznanie, anie naganę, komuś z krytyków, sceptyków i wiecznie ze wszystkiego niezadowolonych wydaje się, że śnieg i mróz w zimie powinien być wszędzie, ale nie na drogach i chodnikach, w tych miejscach powinno być lato, a żeby tak było, to trzeba sypać sól i piasek non stop, a pieniądze w samorządzie stoją w beczkach, w gabinecie prezydenta, więc brać je garściami i sypać tonami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie rozumiem co ta rozmowa ma wnieść? Prezydent udostępnił rozmowę, tylko dlatego żeby odsunąć od siebie podejrzenia o własnej nieroztropności, że takich ludzi zatrudnia. Dziwne to wszystko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Posypać to powinni sobie głowy ci panowie bo rozmowa jak z tekstu Barei "Jest zima i musi być zimno"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A potem po wypadku kierowca autobusu dostaje wyrok, traci prawo jazdy, ma placic zadoścuczynienie za zlamaną rękę bo jadąc pod oblodzoną górę jechal 50/godz i nie dostosowal prędkości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie Skoro pańscy urzędnicy nie potrafią zadbać o odśnieżanie ulic, powinien pan osobiście świecić przykładem i już od szóstej rano śmigać po Placu Wolności z łopatą. Oblodzone drogi mogą być gorsze w oczach suwerena niż wcześniej gaszone latarnie.... Warto o tym pamiętać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A chodniki do dzisiaj tylko po jednej stronie ulicy odśnieżone...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Wydział posypywania piaskiem" Biurokracja i ilość niepotrzebnych urzędników i struktur organizacyjnych jest w tym kraju niewyobrażalna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
naprawde az tak ich boli wysypac kilka ton soli z piachem za takie pieniadze jakie się płaci na transport
Zaloguj się, aby oddać głos
0
za dużo was tam *** siedzi urzędasy. jak by był jeden to wiadomo czyja wina, a tak zawala jeden na drugiego. chyba tylko po to ich tam tylu - by rozmyć odpowiedzialność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krytykanci nie mają czego się czepić, to czepili się śniegu, który jest zimą! jest 500 plus, mieszkanie plus, strefa ekonomiczna to się sniegu czepili. załośc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak większość komentarzy pisze Boggan Broniewicz, który niegdy nie odpuszcza. Za duże ambicje. Ale i ta wszyscy wiedzą, że jest osobą, której nikt, nigdzue nie wybierze,.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: