Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił i uciekł. Kobieta w stanie ciężkim

Utworzony przez Gość, 18 sierpnia 2013 r. o 12:52
Prawdopodobnie stare prawie pełnoletnie  zramolałe BMW. Nie zdziwiłbym  się jakby za kierownicą siedział  łysy kretyn w dresach ze zjebanym mózgiem przez sterydy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurrrrrrwysyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie stare prawie pełnoletnie  zramolałe BMW. Nie zdziwiłbym  się jakby za kierownicą siedział  łysy kretyn w dresach ze zje***ym mózgiem przez sterydy. 
Jeżeli to naprawdę było Bmw to policji ciężko będzie znaleźć sprawcę i udowodnić mu winę. Wszyscy wiedzą że takie stare Bmw w przedziale wiekowym 15- 20 lat są z każdej strony bite,mają wgniecenia i są pogięte jakby uczestniczyły w wypadku. Radzę szukać wśród wieśniaków bo tam jeszcze jest zacofana moda na stare padnięte Bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie stare prawie pełnoletnie  zramolałe BMW. Nie zdziwiłbym  się jakby za kierownicą siedział  łysy kretyn w dresach ze zje***ym mózgiem przez sterydy. 
  A może Pan Prokurator nowym Lexusem? Na jedno wychodzi prócz tego że i tak policja w obu przypadkach uzna winnego tego co przejeżdżał tamtędy tym pogniecionym bmw.   Najlepiej  zamykać wszystkich właścicieli bmw które mają powyżej 15 lat jak już zamkną wszystkich wezmą się za tych których bemki mają powyżej 10lat a zwyrodnialcy w audi i vw będą dalej gwałcić nieletnie .         P.s. Nie posiadam bmw jeżdżę Mercedesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A może Pan Prokurator nowym Lexusem? Na jedno wychodzi prócz tego że i tak policja w obu przypadkach uzna winnego tego co przejeżdżał tamtędy tym pogniecionym bmw.   Najlepiej  zamykać wszystkich właścicieli bmw które mają powyżej 15 lat jak już zamkną wszystkich wezmą się za tych których bemki mają powyżej 10lat a zwyrodnialcy w audi i vw będą dalej gwałcić nieletnie .         P.s. Nie posiadam bmw jeżdżę Mercedesem.  
Specjalnie dla Ciebie rozszerzymy na rzęchy produkcji niemieckiej B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalnie dla Ciebie rozszerzymy na rzęchy produkcji niemieckiej B)
Głupoty piszesz. Bmw to nie żaden rzęch.My z bratem jak sprzedali prosiaki i namłucone zboże to my kupilim Beemke rocznik 1998. Wszyscy na wsi nam zazdroszczą tej maszyny. My trzymamy tą beemke w chlewie przerobionym na garaż i my kręcim kułka w stodole na klepisku przy muzyczce Disco polo i Techno a radio w tej beemce to też pierwsza klasa ma wymiot i łupie że hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy przypały macie do BMW, wypadek powoduje człowiek a nie auto, połowę pewnie kompleksy zżerają bo by ich nie było stać na kupno oraz utrzymanie nawet 15 letniego BMW, nie mówiąc już o nowszych.   Ps. Jeżdżę BMW, mam trzy modele e65, e39, e38, robię po 50 000 rocznie od 10 lat i nie miałem nawet stłuczki.Ale nie mam nic do innych marek tylko do kierowców bez mózgu.   Pzdr dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Jeżdżę BMW, mam trzy modele e65, e39, e38, robię po 50 000 rocznie od 10 lat i nie miałem nawet stłuczki.Ale nie mam nic do innych marek tylko do kierowców bez mózgu.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny immunitet,ich prawo nie dotyczy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny immunitet,ich prawo nie dotyczy !!!!
Przy pier***ił,uciekł i dalej chleje,jak to możliwe ? tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...