Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poważne kłopoty za odcięcie poroża martwego jelenia

Utworzony przez eon1, 4 września 2012 r. o 15:13
ciekawe ile dostanie niejaki Plichta z AmberGold za bezprawne ograbienie "jeleni" na kilkadziesiąt milionów???? Pewnie też rok! Jak krasć, to miliony, a nie jakieś śmierdzace rogi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam takie rogi jak ten jeleń.Moja żona zdradza mnie w pracy ze swoimi kolegami,A na wyjazdach integracyjnych to podobno prawie wszyscy mężczyźni z jej pracy ją mieli.I co nie mogę sobie tych rogów odpiłować bo to przestępstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr G. l napisał:
Ja też mam takie rogi jak ten jeleń.Moja żona zdradza mnie w pracy ze swoimi kolegami,A na wyjazdach integracyjnych to podobno prawie wszyscy mężczyźni z jej pracy ją mieli.I co nie mogę sobie tych rogów odpiłować bo to przestępstwo?
odpiłuj i w zadek całuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...