Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar obory: Udało się wyprowadzić świnie z ognia

Utworzony przez mvp, 20 września 2011 o 11:34
obora - domek dla krówek chlewnia - domek dla świnek Więc co się paliło Panie Redaktorku ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mvp napisał:
obora - domek dla krówek chlewnia - domek dla świnek Więc co się paliło Panie Redaktorku ?
obora - domek dla zwierząt chlewnia - domek dla świnek Więc co się paliło Panie mvp ?
0
A już wieprzak się piekł ładnie....to musieli wodą lać
0
Pawlak napisał:
obora - domek dla zwierząt chlewnia - domek dla świnek Więc co się paliło Panie mvp ?
Budynek inwentarski - domek dla zwierzątek wszelakich. Więc co się paliło Panie Pawlak ?
0
mvp napisał:
Budynek inwentarski - domek dla zwierzątek wszelakich. Więc co się paliło Panie Pawlak ?
Obora - domek dla krówek, takżeś Pan napisał. Prawda Panie mvp ? Wszelakich - ładne słowo, budynek inwentarski, gratuluję słownictwa.
0
Pawlak napisał:
Obora - domek dla krówek, takżeś Pan napisał. Prawda Panie mvp ? Wszelakich - ładne słowo, budynek inwentarski, gratuluję słownictwa.
A więc te uratowane świnki były jedynie w gościnie u krówek - w oborze ? A co z gospodarzami - czy krówki też uratowano ?
0
mvp napisał:
A więc te uratowane świnki były jedynie w gościnie u krówek - w oborze ? A co z gospodarzami - czy krówki też uratowano ?
Panie mvp uściślijmy. Stajnia - konie, Chlewnia - świnie, Kurnik - drób, Obora - krowy. To jak nazwiemy budynek w którym przebywają świnie, krowy, drób pospołu - budynkiem inwentarskim - to jakiś żargon urzędniczy, na wsi nigdy nie słyszałem zdania takiego jak to: udaję się do budynku inwentarskiego w celu zadania karmy trzodzie chlewnej oraz krowom mlecznym.
0
Nie macie problemów:) Jak są tak poważne, zgłoście do reporterów śledczych, których w tygodnikach nie brakuje...
0
amoze napisał:
Nie macie problemów:) Jak są tak poważne, zgłoście do reporterów śledczych, których w tygodnikach nie brakuje...
Ja mam duży problem, co to zjeść na kolację. Nie zamierzam jednak angażować do tego reporterów śledczych.
0
Pawlak napisał:
Ja mam duży problem, co to zjeść na kolację. Nie zamierzam jednak angażować do tego reporterów śledczych.
Proponuję ryż z pchłami.
0
Gość napisał:
Proponuję ryż z pchłami.
Czy to się słodzi czy soli, a ty może piepszysz ?
0
Pawlak napisał:
Czy to się słodzi czy soli, a ty może piepszysz ?
Jakie piepszysz!?, jakie piepszysz!? Ja kocham się ze swoja kobietą .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: