Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

praca w białej podlaskiej

Utworzony przez bezrobotny, 9 lutego 2011 o 20:46
czy jest jakas szansa na prace w białej? jesli ktos potrzebuje pracownikow to niech pisze.... moge pracowac na czarno. salomon@vp.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Centrum Aktywizacji Zawodowej rusza pełną parą 20 nowych stanowisk do kontaktów z klientami. Poszukiwanie zatrudnienia oraz organizacja szkoleń z zakresu kreatywnego poruszania się po rynku pracy. Ponad milion złotych kosztowało utworzenie Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej. 18 lutego zostało ono oficjalnie oddane do użytku. Dzięki tej inwestycji przyjmowane przez nas osoby będą czuły się bardziej komfortowo- podkreśla dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej, Edward Tymoszyński. - Większość z nas bardzo ceni sobie poufność. Z myślą o stworzeniu właśnie takiego klimatu wprowadzono podział na boksy. Ludzie są zadowoleni z tego, że przyjmowani są w takich warunkach - wyjaśnia nasz rozmówca.
0
Ale bezrobocie rośnie?
0
Gość napisał:
Centrum Aktywizacji Zawodowej rusza pełną parą zzzz 20 nowych stanowisk do kontaktów z klientami. Poszukiwanie zatrudnienia oraz organizacja szkoleń z zakresu kreatywnego poruszania się po rynku pracy. Ponad milion złotych kosztowało utworzenie Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej. 18 lutego zostało ono oficjalnie oddane do użytku. Dzięki tej inwestycji przyjmowane przez nas osoby będą czuły się bardziej komfortowo- podkreśla dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej, Edward Tymoszyński. - Większość z nas bardzo ceni sobie poufność. Z myślą o stworzeniu właśnie takiego klimatu wprowadzono podział na boksy. Ludzie są zadowoleni z tego, że przyjmowani są w takich warunkach - wyjaśnia nasz rozmówca.
0
Istne kpiny... Bezrobotnych w Białej cała masa a oni otwierają jakies centrum aktywizacji zawodowej. Ja szukam pracy od sierpnia 2010 roku. bez skutku naprawdę wszędzie próbowałam. A wykształcenie mam wyższe. Tracę nadzieję....
0
M. napisał:
Istne kpiny... Bezrobotnych w Białej cała masa a oni otwierają jakies centrum aktywizacji zawodowej. Ja szukam pracy od sierpnia 2010 roku. bez skutku naprawdę wszędzie próbowałam. A wykształcenie mam wyższe. Tracę nadzieję....
Prosze wstapic w szeregi PO ewent. PSL.Praca na pewno sie znajdzie!
0
Szukam pracy w Białej Podlaskiej, najchętniej w rywalu. Zapłacę za załatwienie pracy w reserved, cropp czy w jakiś innym sklepie. Pracę chcę zacząć od maja. Jestem tegoroczną maturzystką. Proszę o poważne oferty! e-mail: amelia.9425@o2.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: