Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Izbie Celnej: Ponad 900 osób chce zostać celnikami

Utworzony przez hehehe, 17 grudnia 2011 o 18:17
podobno po sprawdzeniu formalnym zgłoszeń nikt już nie mógł przystąpić do testu - bo komisja sprawdzała dwa razy - a jednak jedna osoba została dokooptowana, brawo komisja brawo przewodniczący. kpina
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hehehe napisał:
podobno po sprawdzeniu formalnym zgłoszeń nikt już nie mógł przystąpić do testu - bo komisja sprawdzała dwa razy - a jednak jedna osoba została dokooptowana, brawo komisja brawo przewodniczący. kpina
Jak widzicie wróciłem i mam się dobrze. Zabawne jest to że ten casting bardziej przypomina wybory na supermena niż zwykłego celnika. Realnie oceniając swoje szanse nawet nie byłbym został zakwalifikowany do postępowania kwalifikacyjnego, jak widać z tego urzędnicy, celnicy i inni to jest 700 tys. supermenów i tylko kurna (słowo uznane już oficjalnie za wulgaryzm) jakoś w tej Polsce kierowanej przez nadludzi nie jest super. Ludzie skąd ten rozdźwięk między założeniami, a rzeczywistością? No i ostatnie, to ja i wy jesteśmy bandą kretynów której nawet nie można dopuścić żeby była kandydatem na kandydata. Czego się więc czepiacie jakiejś dodatkowej osoby, toż to zaledwie promil z ponad tysiąca. Może macie jakąś pracę dla mnie, będę wdzięczny, bo ta w Izbie Celnej to ponad moje zdolności.
Ostatnio edytowany 17 grudnia 2011 o 19:24
0
ta , napewno chce robota maloprestizowa i za byle kase ale na bezrybiu i rak ryba wobec takiego bezrobocia to i stanie jak ten ch.....j na weselu tez jest zajeciem
0
Jak chcesz zostac celnikiem to trzeba miec plecy i to nie małe
0
celni napisał:
Jak chcesz zostac celnikiem to trzeba miec plecy i to nie małe
To może jakiegoś ciecia chociaż ? Czy do tego też potrzebne jest poparcie i znajomości ?
0
Pawlak napisał:
To może jakiegoś ciecia chociaż ? Czy do tego też potrzebne jest poparcie i znajomości ?
Legitymacja przynależności do CZERWONYCH Z 'PO' otwiera każde drzwi,tak jak kiedyś legitymacja PZPR. Trzeba zmienić barwy.Tylko czy nie za duża cena ???
0
Pawlak napisał:
Jak widzicie wróciłem i mam się dobrze. Zabawne jest to że ten casting bardziej przypomina wybory na supermena niż zwykłego celnika. Realnie oceniając swoje szanse nawet nie byłbym został zakwalifikowany do postępowania kwalifikacyjnego, jak widać z tego urzędnicy, celnicy i inni to jest 700 tys. supermenów i tylko kurna (słowo uznane już oficjalnie za wulgaryzm) jakoś w tej Polsce kierowanej przez nadludzi nie jest super. Ludzie skąd ten rozdźwięk między założeniami, a rzeczywistością? No i ostatnie, to ja i wy jesteśmy bandą kretynów której nawet nie można dopuścić żeby była kandydatem na kandydata. Czego się więc czepiacie jakiejś dodatkowej osoby, toż to zaledwie promil z ponad tysiąca. Może macie jakąś pracę dla mnie, będę wdzięczny, bo ta w Izbie Celnej to ponad moje zdolności.
A może udać się do PSL poZSL z Drelowa ,wiele może tylko że ma swoich Do POpzpr nie radzę oni maja jeszcze więcej swoich SLD
0
Zez napisał:
A może udać się do PSL poZSL z Drelowa ,wiele może tylko że ma swoich Do POpzpr nie radzę oni maja jeszcze więcej swoich SLD
SLD-już jest TRUPEM, wszystko ucieka w partie prącia i ryżego,tam jest przyszłość,przynajmniej do końca kadencji.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: