Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Służbie Celnej. Wybrano 29 nowych celników, kandydatów było 1,4 tys.

Utworzony przez as, 21 listopada 2011 r. o 18:08
Ciekawe jak "szerokie" plecy trzeba było mieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego bardzo szerokie tym bardziej że wymogiem jednej z rekrutacji było wykształcenie techniczne samochodowe a jakoś nigdy nie widziałem dziewczyny w technikum samochodowym chociaż miałem okazję przez 6 lat uczęszczać do Zespołu Szkół Technicznych, a tu same dziewczyny na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
techniczne samochodowe tzn. tech. pojazdów samochodowych czy technik mechanik ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha! pierwsza moja myśl była, że pewnie dostały się same laski, a tu jaka niespodzianka same laski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transparentność w wydaniu Polskim czy podlaskim , smutne czy komiczne a może tragikomiczne . Szanowny panie Tusk , jako zwierzchnikowi Służby Celnej składam panu gratulacje z nowego wyboru , podstawa to tradycja a tradycji jak widać i czuć kolejny raz dał pan przykład.................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 29 celnikow tylko 29 nowych lapowkarzy albo 58 rak wyciagnietych po lapowki...Banda pier...onych nierobow tylko patrzec jak ten celny narybek albo celna banda zacznie sie budowac i zmieniac samochody na lepsze i z czego ?? pytanie tylko:)Chetnie bym te wyciagniete lapy po lapowe poupier...alal tepa maczeta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
haha! pierwsza moja myśl była, że pewnie dostały się same laski, a tu jaka niespodzianka same laski!
Moja pierwsza myśl była, natomiast, że warto przestudiować nazwiska "wybrańców", a pewnie odkrylibyśmy niejedno. J-23 to nie jest tradycja to jest system. Katon każde wystąpienie kończył zdaniem: "Ceterum censeo Carthaginem esse delendam" (łac. "A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć").Kończąc i lekko modyfikując: "A poza tym sądzę, że należy ten system zniszczyć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal wam dupę ściska że wam się nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gr napisał:
żal wam dupę ściska że wam się nie udało
Nie. A tobie się udało, to gratuluję tylko nie wiem czego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Nie 29 celnikow tylko 29 nowych lapowkarzy albo 58 rak wyciagnietych po lapowki...Banda pier...onych nierobow tylko patrzec jak ten celny narybek albo celna banda zacznie sie budowac i zmieniac samochody na lepsze i z czego ?? pytanie tylko:)Chetnie bym te wyciagniete lapy po lapowe poupier...alal tepa maczeta....
No dawaj się możemy umówić. Też wezmę maczetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celnik napisał:
No dawaj się możemy umówić. Też wezmę maczetę.
sie mozemy gratuluje rozgarniecia jak kazdy z przyjetych jest taki sam jak ty to juz jestem pewny ze wciagacie sie w szeregi tej bandy tylko po lapowki pajacu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celnik napisał:
No dawaj się możemy umówić. Też wezmę maczetę.
Lata płyną, mody się zmieniają, a ludzie jakby tacy sami, że pojadę klasyką. Krasicki: "Był młody, który życie wstrzemięźliwie pędził; Był stary, który nigdy nie łajał, nie zrzędził, Był bogacz, który zbiorów potrzebnym udzielał; Był autor, co się z cudzej sławy rozweselał; Był celnik, który nie kradł; szewc, który nie pijał; Żołnierz, co się nie chwalił; łotr co nie rozbijał; Był minister rzetelny, o sobie nie myślał; Był na koniec poeta, co nigdy nie zmyślał. - A cóż to jest za bajka! Wszystko to być może! - Prawda, jednakże ja to między bajki włożę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie bardzo wodzę, czego mógłbym zazdrościć. Tego, że za 5 lat to będzie strzępek nerwów? Czy może tego że "przyjaciele" podłożą mu świnię i dostanie wilczy bilet. Obie opcje są niezwykle interesujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Jakoś nie bardzo wodzę, czego mógłbym zazdrościć. Tego, że za 5 lat to będzie strzępek nerwów? Czy może tego że "przyjaciele" podłożą mu świnię i dostanie wilczy bilet. Obie opcje są niezwykle interesujące.
Rotacja jest duża, no i to już nie jest eldorado z 90 lat, a PSW ciągle kształci nowe kadry - bezrobotnych lub emigrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie celnicy mogą w dupę pocałować!Raz na tydzień jeżdżę na Białoruś po fajki.Każdy mój kurs to wwiezienie do Polski ok.120 bloka faji.W miesiącu robię ok 5 kursów.Nigdy nie zaliczę wtopy bo opłacam się pewnej wysoko postawionej osobie.Jak się myśli to się zarabia.Żyję dużo bogaciej niż celnicy,stać mnie na wszystko.A zawodowo jestem Policjantem na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy rekrutacja do SC to ta sama bajka jak w Strazy Pozarnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
czy rekrutacja do SC to ta sama bajka jak w Strazy Pozarnej?
a widziałeś że to gdzieś inaczej wyglądało, to się podziel, szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
a mnie celnicy mogą w dupę pocałować!Raz na tydzień jeżdżę na Białoruś po fajki.Każdy mój kurs to wwiezienie do Polski ok.120 bloka faji.W miesiącu robię ok 5 kursów.Nigdy nie zaliczę wtopy bo opłacam się pewnej wysoko postawionej osobie.Jak się myśli to się zarabia.Żyję dużo bogaciej niż celnicy,stać mnie na wszystko.A zawodowo jestem Policjantem na emeryturze.
Po prostu dupek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka ściema z tą rekrutacją!! ! W 1-ym etapie (test) można było uzyskać od 30 do 40 pkt aby przejść dalej, w 2-gim (test sprawnościowy) od 12 do 20 pkt też aby przejść dalej, 3-im etapie (test psychologiczny) min. przeciętny wynik a z kolei na deser w 4-ym/praktycznie ostatnim etapie była rozmowa kwalifikacyjna gdzie komisja dawała pkt ile chciała i tu można było uzyskać max...........................80pkt!!!!!! więc jak to nazwać?? osoby które poprzechodziły ledwo wszystkie etapy raptem dostały ,,OLŚNIENIA,, na rozmowie i wychodziły z rozmowy z pkt prawie nabitymi na maxa! woła to o pomstę do nieba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muniek napisał:
wielka ściema z tą rekrutacją!! ! W 1-ym etapie (test) można było uzyskać od 30 do 40 pkt aby przejść dalej, w 2-gim (test sprawnościowy) od 12 do 20 pkt też aby przejść dalej, 3-im etapie (test psychologiczny) min. przeciętny wynik a z kolei na deser w 4-ym/praktycznie ostatnim etapie była rozmowa kwalifikacyjna gdzie komisja dawała pkt ile chciała i tu można było uzyskać max...........................80pkt!!!!!! więc jak to nazwać?? osoby które poprzechodziły ledwo wszystkie etapy raptem dostały ,,OLŚNIENIA,, na rozmowie i wychodziły z rozmowy z pkt prawie nabitymi na maxa! woła to o pomstę do nieba!
Jeden z uczestników naboru nagrał takie rozmowy kwalifikacyjne, oto jak przebiegały: - Dzień dobry,nazwisko. - Dzień dobry, Gabriel Uszanka. - Proszę nam powiedzieć jaka jest rola celnika w zapobieganiu przemycaniu papierosów bez znaków akcyzy ? - Rola jest złożona eeeeeeeee.... należy zapobiegać i żeby akcyza była. - Jaką szkołę pan ukończył ? - Eeeeee zaocznie, Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie. - Kto pana poleca ? - POseł Gadowski i Poseł Jacenty Ferdynand Romaniuk, tu są listy polecające. - Tak, tak znamy sprawę i gratulujemy wiedzy, otrzymuje pan 80 punktów i proszę o łaskawe przybycie do pracy 1 grudnia, dziękujemy za zaszczycenie nas swą obecnością. Następna rozmowa którą wychwycił mikrofon potoczyła się tak: - Dzień dobry, nazwisko. - Dzień dobry, Sawczuk Grzegorz. - Jaką szkołę pan ukończył ? - KUL Wydział Administracji Publicznej oraz Studium Celne. - No tak, ale pan nie ma żadnego doświadczenia. - Ale ja skończyłem w tym roku studia. - Proszę nam powiedzieć jaka jest rola celnika w zapobieganiu przemycaniu papierosów bez znaków akcyzy ? - Rolę celnika podzieliłbym na dziesięć zagadnień i tak po pierwsze w wyniku przemytu papierosów bez akcyzy następuje naruszenie ustawy Karno - Skarbowej z dnia 12 Maja 1999 roku. - Tak , tak a co jest napisane w tej ustawie w paragrafie 5 ustęp 2 w trzecim zdaniu od góry ? - Pewien nie jestem. - No niestety nie jest pan dobrze przygotowany, skontaktujemy się z panem, dziękujemy,10 punktów - kandydat wychodzi. - Ziutek co tam jest napisane w tym 3 zdaniu ? - A kto tam wie, jak nawet ten mądry nie wiedział, ale popatrz jakie te ludzie mało inteligentne,w sumie, nawet roboty sobie nie umie załatwić. Niestety dalszego ciągu rozmów nie udało się zarejestrować ponieważ sprzątaczka zabrała kosz ze śmieciami w którym był ukryty dyktafon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...