Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy ośrodka kultury będą protestować

Utworzony przez bialczanin, 6 października 2008 r. o 09:14
goły napisał:
Podpowiem ci co robić : ściągnąć gacie i tak (po Placu Wolności) z gołą d*upą chodzić . A jak już pochodzisz to się wykąp (utop) w fontannie. Na pewno będziesz miał widzów więcej niż w amfiteatrze.
goły jesteś typowy dla tego miasta, dzięki takim jak ty w urzędzie dominuje chamstwo i nic nieróbstwo a na ulicy rządzi łobuzeria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
goły jesteś typowy dla tego miasta, dzięki takim jak ty w urzędzie dominuje chamstwo i nic nieróbstwo a na ulicy rządzi łobuzeria.
Co ty powiesz ? naprawde ? w urzedzie chamstwo a na ulicy lobuzeria ? a co bys chcial zeby bylo odwrotnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noon napisał:
Co ty powiesz ? naprawde ? w urzedzie chamstwo a na ulicy lobuzeria ? a co bys chcial zeby bylo odwrotnie ?
a jaka to różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jaka to różnica
No wlasnie. wiec o co tobie chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się pracownicy moku wysilili, kolejny turniej bilardowy i targi staroci. Znów na turnieju te same osoby zgarną "puchar" a w dokumentach sobie pracownicy odfajkują, że wsparli bialską młodzież ciekawą inicjatywą. A za miesiąc znów targi staroci i turniej bilardowy i tak w kółko od paru lat już. Kto się w końcu za nich weźmie? Chyba jak prezydent się zmieni to może się otrząsną i wezmą do roboty a nie wszystko na jedno kopyto a potem wywższanie siebie jacy to oni wspaniali i ile to zrobili dla rozwoju kultury w białej, właśnie widać jak ją rozwijają poprzez turnieje bilardowe które można w pubach robić a nie w ośrodku kultury. No ale oni wiedzą lepiej bo mają wieloletnia praktykę z kulturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba jak prezydent się zmieni ...
A kto wybrał tego prezydenta ? czy przypadkiem nie ci młodzi teraz tak narzekający na MOK ? a czy to nie ten prezydent trzyma na stołku dyrektora MOK z zawodu chemika i wicedyr. z zawodu wuefistka ? a czy chemik i wuefistka mają pojęcie co to jest kultura i jak kierować instytucją kultury ? Taka paranoja to tylko w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto popierał A.CZ. w wyborach, nie PO do którego należy ten cały Sosnowski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski ! czyli było tak że ty wybrałeś ACz, on wybrał sobie Izdebskiego a teraz tobie MOK się nie podoba ? wszak to właśnie Izdebski rządzi MOKiem, no to powiedz ACz zeby zwolnił Izdebskiego i po sprawie ! zrobisz to ? czy wolisz szczekać na darmo ? za szczekanie ci płacimy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski nie nalezy do PO tylko do Stowarzyszenia Młodzi Demokraci najpierw sie dowiedz potem sie pisz i nie popierał czapskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do F napisał:
Sosnowski nie nalezy do PO tylko do Stowarzyszenia Młodzi Demokraci ...
A ci mlodzi demokraci to kto ? nie przedszkole peło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie Marku, czas na dziennikarski fach! Zbadaj sprawę napisz artykuł, myślę, że opinie publiczną ta sprawa zainteresuje! Pamiętaj Marek: "bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~REJ~' post='187345' date='31.10.2009, 19:40:00']Spoko jak nie Marek to Rysiek Fedyk się tym zajmie, dobry temat na czołówek Marek na pewno tym sie nie zajmie, fedyk to tez cykor. to sprawa dla prokuratora jedynie. zobaczymy.
Ostatnio edytowany 2 listopada 2009 r. o 12:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marek na pewno tym sie nie zajmie, fedyk to tez cykor. to sprawa dla prokuratora jedynie. zobaczymy. mam nadzije ze policja juz jest na tropie. czekamy.
To chyba w takim wypadku moderator tego forum, musi zgłosić na policje, że istnieje domniemanie popełnienia przestępstwa!
Ostatnio edytowany 2 listopada 2009 r. o 13:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio właśnie rozmawiałem na temat prestiżu pewnych imprez z Prezydentem miasta. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że "JARMARK FOLKLORU" i właśnie "trzewiczki" czyli Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "Tańczące Trzewiczki" są imprezami najwyższej wagi i wartości organizowanymi w naszym mieście. W konkluzji jasno widać, że nie tylko my, ale przede wszystkim władze są zainteresowane rozwijaniem takiej działalności. Bardzo nas to cieszy. - Jeśli chodzi o tegoroczny turniej to jest nam bardzo przykro, że nie dopisała frekwencja. cytat z :http://www.taniecpolski.cioff.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=110:mnie-do-tego-nie-trzeba-byo-namawiaae&catid=32:terpsychora&Itemid=64 O tak nie liczy sie odbiorca, ludzie, dla których cała kultura jest tworzona, ale władze miasta! Tak, pytam się jasno, dla kogo te imprezy są organizowane? Dla władz miasta (prezydenta), czy dla mieszkańców? Za czyje pieniądze jest to organizowane, za prywatne dyrektora, czy za publiczne z podatków! BO jeśli władze chcą robić imprezy, ale frekwencja nie do pisuje, to po co wydawać naszą kasę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie mogę patrzeć juz na folklor, którym zapycha sie wszelkie dziury. Ktoś ostatnio udowodnił, że z powodzeniem może w Białej rozkwitać jazz i blues na przykład. Ale jedno mnie u was wkurza - brak obiektywizmu i zacietrzewienie przeciwko wszystkim, którzy nie są już, tak jak my, młodzieżą. Chodziłem przed studniówką z moją dziewczyną na tańce do MOKu, widziałem dużo dzieci i młodzieży na różnych zajęciach, a w tym samym czasie mama Kasi (mojej dziewczyny) chodziła na aerobik. Może nie miała prawa? Może wszystkich starszych postawilibyście pod ścianę i rozstrzelali? Od kiedy to domy kultury są tworzone tylko dla młodych? Mają prawo z nich korzystać przedszkolaki i emeryci. Podobnie jest z pracownikami. Starsi do odstrzału? A może oni umieją więcej, niż wam się wydaje? Opieracie się tylko na imprezach które są ogłaszane. A stałe zajęcia też są i na pewno nikt nie narzeka. Jeżeli każdy z nas może się zapisać na dowolne zajęcia, to skąd przekonanie, że ten dom kultury nie dla nas? Czego oczekujecie? Że na każde zawołanie będziecie mieli salę? To jest instytucja, która realizuje swój program. Po wcześniejszych artykułach w prasie z większą uwagą przyjrzałem się, co robi MOK. Wtedy tam chodziłem na te tańce. Zapewniam was, że obszczekujecie to, czego nie postaraliście się poznać. Oczywiście wiem też o atmosferze tam panującej z powodu nieodpowiedniej dyrekcji. Ci państwo nie mają pojęcia o tym, czym się zajmują. Widać to przy pierwszych kontaktach. Latający dyrektor, jakby wiecznie na coś wściekły i niekontaktowa pani zastępczyni smrodząca papierosami. To stwierdziłem, kiedy się zapisywaliśmy na kurs tańca. Ale wrócę do naszego pokolnia. A czy to czego chcą młodzi, co propagują, to taki ideał? Taka capoira na przykład, na którą tylu z nas leci jak w a(moku) Wedłód mnie to amatorszczyzna, naśladowanie czegoś z zupełnie innej kultury. Stoją panienki i godzinami, pobrzękują na druciku paplają wyuczone na pamięć jakieś teksty - nic z nich nie kapując, a inni wymachują wciąż te same gesty nogami. Wydaje mi się to strasznie głupie, na zasadzie owczego pędu. Zapewniam, że poznałem to z bardzo bliska. Tyle mamy z Brazylijczyków, co z kosmitów. Pomyślcie, co chcecie zaakcentować, wołając wciąż, że młodzież to, młodzież tamto... Świat jest dla ludzi w każdym wieku, dla moich rodziców i dziadków, których bardzo szanuję, też. Jeżeli tego nie widzicie, to jesteście gówno warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis niezgodny z regulaminem. Ostrzegam interneute piszącego z komputera o numerze IP konczącym się na 150, że kolejne złamanie regulaminu forum DW skutkować będzie zablokowaniem numeru IP. dodaje, ze na wniosek policji, prokuratury lub sądu wydamy numer IP komputera, z ktorego dokonywano obraźliwych wpisow. jezeli masz, Internauto, informacje swiadczace o mozliwosci popelnienia przestepstwa, to jako dobry obywatel podziel sie nimi z policja lub prokuraturą, bo od tego są te organy, a nie wypisuj inwektyw na tym forum.
Ostatnio edytowany 2 listopada 2009 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noon napisał:
No nie badz smieszny, Czapski bedzie zmieniac dyr MOK bo tak mu podpowie Patryk ? Patryk dla Cz to maly pikus, zrobil swoje i moze teraz sobie popiskiwac.
No to wyrzućcie Czapskiego i po ptokach nikt wam w zupie nie będzie mieszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to wyrzućcie Czapskiego i po ptokach nikt wam w zupie nie będzie mieszał.
Ale jak tego dokona, wszak jest wybrany w legalnych demokratycznych wyborach! Kto miałby go wyrzucić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Ale jak tego dokona, wszak jest wybrany w legalnych demokratycznych wyborach! Kto miałby go wyrzucić!
Demokracja demokracja, ale oni już przesadzają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to wyrzućcie Czapskiego i po ptokach nikt wam w zupie nie będzie mieszał.
Ale ty jesteś durna pała, gdzie takich sieją? jak wyrzucić Czapskiego? No jak, a kto to jest? Ciec w kotłowni na umowę-zlecenie? TO prezydent miasta, nikt mu nie poskoczy, my wyborcy możemy być tylko rozgoryczeni, że ktoś taki rządzi miastem! Przykro mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...