Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy ośrodka kultury będą protestować

Utworzony przez bialczanin, 6 października 2008 r. o 09:14
OOP(Obóz Odrodzenia Polsk) napisał:
Ale ty jesteś durna pała, gdzie takich sieją? jak wyrzucić Czapskiego? No jak, a kto to jest? Ciec w kotłowni na umowę-zlecenie? TO prezydent miasta, nikt mu nie poskoczy, my wyborcy możemy być tylko rozgoryczeni, że ktoś taki rządzi miastem! Przykro mi
Tylko kto bedzie te naszą ukochaną Polskę rodził te same co zawsze to jak tak to Wariaty sa przeciwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Tylko kto bedzie te naszą ukochaną Polskę rodził te same co zawsze to jak tak to Wariaty sa przeciwne.
Tu raczej chodzi o to kto kogo kryje, dlaczego i po co? A nie o rodzenie... słyszałem, że w instytucjach podległych pod urząd miasta ( poprzez słynne e-miasto) zablokowano dostęp do forum dziennika wschodniego na Białą Podlaską! Ciekawe czy to prawda, może ktoś ma info czy faktycznie w instytucjach podległych UM nie ma dostępu do forum dziennika, i dlaczego, jeśli tak jest, że na miejskich serwerach zablokowano dostęp do forum dziennika to dlaczego?, nowe Chiny i cenzura czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RICO napisał:
Tu raczej chodzi o to kto kogo kryje, dlaczego i po co? A nie o rodzenie... słyszałem, że w instytucjach podległych pod urząd miasta ( poprzez słynne e-miasto) zablokowano dostęp do forum dziennika wschodniego na Białą Podlaską! Ciekawe czy to prawda, może ktoś ma info czy faktycznie w instytucjach podległych UM nie ma dostępu do forum dziennika, i dlaczego, jeśli tak jest, że na miejskich serwerach zablokowano dostęp do forum dziennika to dlaczego?, nowe Chiny i cenzura czy co?
Rico ty to nie bądź taki głupio mądry że niby nic nie wiesz i się pytasz ty udajesz wariata. Napisz normalnie o co chodzi bo ludzie chco wiedzieć kto kryje a kto kryty jest. I sie ni pisze Białą Podlaską tylko Białe Podlaske ty nie tuttejszy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Rico ty to nie bądź taki głupio mądry że niby nic nie wiesz i się pytasz ty udajesz wariata. Napisz normalnie o co chodzi bo ludzie chco wiedzieć kto kryje a kto kryty jest. I sie ni pisze Białą Podlaską tylko Białe Podlaske ty nie tuttejszy co ?
Rico ja ci odpowiem jak ci głowa nie pracuje jak nie mogo czytać to chodzi o władze, jak ktoś kogoś kryje to chodzi o pieniadze i nie wiadomo o co chodzi - proste karzdyn zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Rico ja ci odpowiem jak ci głowa nie pracuje jak nie mogo czytać to chodzi o władze, jak ktoś kogoś kryje to chodzi o pieniadze i nie wiadomo o co chodzi - proste karzdyn zrozumie.
Nie no masz 100% racji, sam bym tego tak dobrze nie ują! Ja nic nie wiem, słyche tylko takie różne, i tak sobie myślę, co to będzie z tym światem, że o mieście nie wspomnę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Ale jak tego dokona, wszak jest wybrany w legalnych demokratycznych wyborach! Kto miałby go wyrzucić!
Wyborcy lub wcześniej prokurator tylko trzeba pałę znaleść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyborcy lub wcześniej prokurator tylko trzeba pałę znaleść.
Jaką pałę? Nie bardzo rozumiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RICO napisał:
Jaką pałę? Nie bardzo rozumiem!
I nie zrozumiesz pało głupia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pała napisał:
I nie zrozumiesz pało głupia !
Nie. Powiedz o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RICO napisał:
Tu raczej chodzi o to kto kogo kryje, dlaczego i po co? A nie o rodzenie... słyszałem, że w instytucjach podległych pod urząd miasta ( poprzez słynne e-miasto) zablokowano dostęp do forum dziennika wschodniego na Białą Podlaską! Ciekawe czy to prawda, może ktoś ma info czy faktycznie w instytucjach podległych UM nie ma dostępu do forum dziennika, i dlaczego, jeśli tak jest, że na miejskich serwerach zablokowano dostęp do forum dziennika to dlaczego?, nowe Chiny i cenzura czy co?
Cenzura? nie może być? Kto mógł to zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Cenzura? nie może być? Kto mógł to zrobić?
Jeśli tak jest to jest to kompletny idiotyzm, nikt nie ma problemu z dostępem do internetu, a jeśli się zabrania to dlaczego, co jest niewygodnego w pisaninie na forum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Jeśli tak jest to jest to kompletny idiotyzm, nikt nie ma problemu z dostępem do internetu, a jeśli się zabrania to dlaczego, co jest niewygodnego w pisaninie na forum ?
nie bardzo rozumiem. nie chodzi o pisanie, ale o czytanie. Ktoś nie chce aby to forum było czytane przez urzędników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROL napisał:
nie bardzo rozumiem. nie chodzi o pisanie, ale o czytanie. Ktoś nie chce aby to forum było czytane przez urzędników!
Zabierze dziecku komputer i przeczyta w domu, proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zabierze dziecku komputer i przeczyta w domu, proste.
A jak nie mam dziecka, a tym bardziej komputera. Polska mentalność z poważnej sprawy robić sobie jaja! Komuna ci się tęskni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROL napisał:
A jak nie mam dziecka, a tym bardziej komputera. Polska mentalność z poważnej sprawy robić sobie jaja! Komuna ci się tęskni!
A czy ona odeszła, ludzie i mentalność ciągle ta sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co tu tak najogolniej chodzi? Trochę przegapiłęm, szczególnie nie zdąrzyłem przeczyta tego skasowanego postu?! A ten ROL i reszta piszą jakimiś półsłowkami, że nie idzie się zorientowac o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Ale o co tu tak najogolniej chodzi? Trochę przegapiłęm, szczególnie nie zdąrzyłem przeczyta tego skasowanego postu?! A ten ROL i reszta piszą jakimiś półsłowkami, że nie idzie się zorientowac o co chodzi
A o to chodzi że ten skasowany post wisiał zaledwie 2 dni i Adm. go skasował. Co zawierał ? Tam bylo po nazwisku jednego waznego goscia z Białej znanego bardzo, ze jest pedofilem bo molestował jakąś 15 latke wykorzystująć podległość służbową. Były tez inne nazwiska molestowanych. Chcesz wiedziec wiecej to zapytaj w Dz. Wsch. A zresztą w Białej i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A o to chodzi że ten skasowany post wisiał zaledwie 2 dni i Adm. go skasował. Co zawierał ? Tam bylo po nazwisku jednego waznego goscia z Białej znanego bardzo, ze jest pedofilem bo molestował jakąś 15 latke wykorzystująć podległość służbową. Były tez inne nazwiska molestowanych. Chcesz wiedziec wiecej to zapytaj w Dz. Wsch. A zresztą w Białej i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
Kurcze poważna sprawa, tyle że molestowanie 15-latki to nie pedofilia w świetle prawa Polskiego. Nie wiem o kogo chodzi ale kolo musi być ważny jak redakcja w lublinie kazała skasować. Od wolne media i czwarta władza na pasku trzeciej. Mam nadzieje że sprawiedliwość wygra, bo podobno temida jest ślepa!! A w ludzie wierzycie w sprawiedliwość? Wierzycie że dobro pokona zło? Czekam na opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Kurcze poważna sprawa, tyle że molestowanie 15-latki to nie pedofilia w świetle prawa Polskiego.
Molestowanie 15-latki to nie pedofilia ? A co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RICO napisał:
... słyszałem, że w instytucjach podległych pod urząd miasta ( poprzez słynne e-miasto) zablokowano dostęp do forum dziennika wschodniego na Białą Podlaską! Ciekawe czy to prawda, może ktoś ma info czy faktycznie w instytucjach podległych UM nie ma dostępu do forum dziennika, i dlaczego, jeśli tak jest, że na miejskich serwerach zablokowano dostęp do forum dziennika to dlaczego?, nowe Chiny i cenzura czy co?
Info : Jak wiem to wejście na Forum Dziennika nadal jest zablokowane w instytucjach podległych UM - przyczyna nieznana. Można jedynie przypuszczać że z obawy żeby pracownicy kultury nie podzielili się z nami tym co wiedzą o swoim dyrektorze.Nie wiem czy dostęp ten został zablokowany z inicjatywy Dz.Wsch.( może Adm. Dziennika zabierze tu głos ?) czy UM Biała Podlaska czyli Prezydenta Miasta. Jeśli zablokował to Prezydent to znaczy że chroni swojego pupila którego przez lata trzyma na stołku, i tym samym bierze odpowiedzialność za jego ewentualną pedofilską działalność.W każdym razie cenzura jak za komuny ! Stało się to po wpisach ( 1 listopada) na temat pewnego pedofila - postaci powszechnie znanej ,pracującego jako dyrektor w jednej z placówek kultury w mieście. Rodzice ! uważajmy do kogo posyłamy swoje dzieci na zajęcia w domach kultury w Białej ! Zboczeniec pedofil jest wśród nas !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...