Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premiera filmu "Smoleńsk" we wrześniu. Kręcono go m.in. w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2016 o 15:24 Powrót do artykułu
towarzysz Yaro zgodził się na premierę ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Generałowa to chyba z Holi.
0
Kwiat polskiego aktorstwa w obsadzie tego filmu gwarantuje sukces w kategorii komedia 1000 lecia .
0
Bukowski w tym arcydziele zagrał
0
Zastanawiam sie czy zabrac dzieci i pojsc sie posmiac... Ale juz troche wyrosly z tandetnych bajek. A w ogole to TYLKO SWINIE SIEDZA W KINIE
0
Zapowiada się niezła komedia, będę musiał obejrzeć to dla beki!
0
Wiecie gdzie mam ten film? No właśnie tam.
0
Dlaczego premiera we wrześniu? Bo będzie można nabijać frekwencję dzwięki masowym wymarszom do kin całych szkół.
0
Kurski wyleciał z TVP , odprawę chyba dostanie
0
Wskazane jest obejrzenie filmu, a potem komentowanie. Taka kolejność, nie odwrotnie.
0
óf napisał:
Wskazane jest obejrzenie filmu, a potem komentowanie. Taka kolejność, nie odwrotnie.
Na szczęscie jest coś takiego jak zwiastun, na resztę spućmy zasłonę milczenia.
0
Mgła, złe przygotowanie, osoby postronne w kabinie, naciski na pilotów. Tragedia gotowa. Wszelkie tezy o zamachu ze strony Rosji to moim zdaniem przesada. Po co drażnić lwa?
0
będzie ? pull up ! pull up !
0
a parówka tyż będzie
0
ciekawe, czy rzeczywistość katastrofy, czy propaganda pisu.
0
Bardzo słaby zwiastun.
0
Takie komentarze to tylko ruski może napisać, "beka z katastrofy","komedia", "Mgła, złe przygotowanie, osoby postronne w kabinie, naciski na pilotów". Śmiać się ze śmierci 92 osób to może tylko człowiek bez zasad, bez godności. To tylko też kacap może tak pisać za pieniądze lub idiota - pożyteczny idiota. Ja od początku pisałem że prawda sama się broni, a tam były same kłamstwa i zdania nie zmieniam. Badania katastrofy były urągajace standardom i pod z góry założone wyjaśnienia.
0
Cap i kacap będzie bronić kacapa. I szydzić ze śmierci Polaków. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: