Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty od dobrego Duszka

Utworzony przez madaalena, 7 września 2007 r. o 09:20
Dzięki akcji pana Duszka, najbardziej potrzebujące dzieci, dostaną materiały do szkoły-to bardzo szczytny cel. Jednakże nie nalezy zapominać że pan Duszek nie zorganizowałby swojej akcji bez pomocy młodych wolontariuszy. Jestem pełna podziwu dla pracy tych dzieci. Ich zaangażowanie w akcję było swiadectwem tego że młodzież chętnie pomaga. I za to należą im się słowa podziekowania. Nie wiem czy pan Duszek w należyty sposób podziękował swoim wolontariuszom, bez których nie zebrałby ani jednego zeszytu. Na łamach pisma nie ma wyszczególnionych nazwisk dzieci,które były odpowiedzialne za akcję Duszka. Wydaje mi się że wielogodzinne stanie w marketach i zachęcanie kupujących do wsparcia akcji powinno być odpowiednio nagrodzone-chociażby dobrym słowem i podziękowaniem, dlatego tez przychylam się do ciepłych podziękowań dla małych wolontariuszy. Należy szanować ich pracę bo bez nich żadna akcja by się ne udała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przylączam się do podziekowan i gratulacji dla wielu młodych wolontariuszy, bez których nie byłoby tak wspaniałych efektów przeprowadzonej akcji. cieszy postawa młodych ludzi którzy niedostatek i cierpienie wielu dzieci potrafią w tak wspaniały sposób zminimalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dopiero upadek ! Zamiast wziąć się do jakiejkolwiek pracy i zysk przekazać potrzebującym - to dzieci są wysyłane, przez cwaniaka z PSL, na żebry. Żenada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już on nie trzyma z PSLem... Obrazek obok tekstu mówi sam za siebie... Podczepia się gdzie indziej... Inna lista wyborcza... KONKRETNA i PRZYSZŁOŚCIOWA to lista... Dlatego nie przyjechał z posłem Stefaniukiem... W ubiegłym roku miał zdjęcie z rozdawania "darów" właśnie z tym posłem... I znalazł się na liście PSLu... Jaka to teraz będzie lista??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna jest etykietka partyjna. Wielu młodych ludzi (działaczy) ma tą świadomość, że najpierw trzeba zaistnieć, by być zauważonym. Tacy ludzie działają koninkturalnie z konkretną myślą zrobienia kariery politycznej. Czy Pan Duszek ma postępować inaczej? Ma dobry przykład awansu swoich kolegów z Międzyrzeca. Jeden z nich dość długo nosił teczkę za Kalinowskim i był chłopcem na posyłki zanim uzyskał dostęp ,,do pańskiego stołu". Tą cała mentalnośc władzy budowaną na tego typu działaczach widzimy w Międzyrzecu i powiecie ziemskim Biała Podl. Pan Duszek szuka właściwego sobie ,,mecenasa", by na fali wznieść się wyżej..... Całuję rączki wszystkim Paniom, które gloryfikują działalność Pana Duszka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy zapomnieli o tym jak ten Duszek robił wiele dobrego nie będąc jeszcze radnym. Przecież w swoim programie wyborczym zapowiadał m.on. kontynuowanie akcji charytatywnych i pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom Międzyrzeca i powiatu bialskiego. Czepiacie się młodego człowieka za to, że realizuje (jako jeden z nielicznych lokalnych polityków) swój program wyborczy. I jeszcze jedno!!! A może to Stefaniuk, Łazowski i reszta im podobnych, podczepiali się pod akcje Duszka, żeby pokazać się wyborcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są patroni (Steaniuk, Łazowski, Łitwiniuk i inni ważni z urzędu) i są młodzi naiwni którym się schlebia. Bez takich jak Duszek nie byłoby działalności społecznej. Niemniej każda inicjatywa, jakiś sukces, musi mieć swych ojców chrzestnych. Tak było, jest i długo będzie. A propo wyborców, wyborcy proponuje się wszystko to, co w swojej naiwności jest w stanie kupić. Wyborca może głosować lub nie, natomiast nie ma najmniejszego wpływu na to, czy radny będzie realizował swój program wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jednym z tych "żebrzących" o zeszyty wolontariuszy. I powiem wam, że jestem z tego dumny, bo mogę pomóc potrzebującym! Nie interesuje mnie polityka. Jestem młody i widzę ile złego się w niej dzieje. Ja chce pomagać innym. To chyba lepiej ze stoję w sklepie i proszę o pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów! Wolelibyście żebym w wieku 17 lat stał pod sklepem z butelką piwa w ręku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym i bardzo wrażliwym osiemnastolatkiem i czuję się obrażony tym, że ktoś nazywa mnie żebrakiem!!! Ja nie żebrze, ja chcę pomóc swoim potrzebującym koleżankom i kolegom (w mojej szkole jest ich bardzo wielu)!!! I nie zależy mi na rozgłosie i na tym czy moje nazwisko znajdzie się w prasie. Chcę pomagać potrzebującym. I tak naprawdę, nie liczy się dla mnie to czy akcję organizuje Duszek czy inna osoba. Liczą się intencje i szczytny cel - pomoc ludziom potrzebującym!!! Pozdrawiam wszystkich anonimowych wolontariuszy, którzy nie liczą na poklask i robią swoje! P.S. Pragnę zadać kłam stwierdzeniu, że mamy okropną młodzież - dajcie nam pomysły i możliwość wykazania się, a pokażemy Wam jacy jesteśmy!!! Marcin Duszek nam to umożliwia! Potrzebujemy więcej takich "Dobrych Duszków"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wywrócone na lewą stronę umysły. I to w młodym wieku!Jeden szantażuje, że pójdzie pod budkę z piwem, następny nieudolnościążyciową, trzeba mu dopiero powiedzieć, jak ubezwłasnowolnionemu,co ma robić. Nawet pomysł trzeba mu dawać do głowy, taka pusta.Ale możliwości im dali!, żebrackiego pałętania się na zlecenie, jak rumuńskie dzieci,Tylko duma, szczytne cele, pomoc potrzebującym, mgliste dobro.Same puste, oklepane słowa, tak jak w polityce i u kleru.Widać wychowanie po '89 bulgocze gulaszem kłamstwa, obłudy i naiwności.Liczą na cuda, czy co? Wczesne efekty religijnego prania mózgu w szkołach?Przecież produkcja, przetwarzanie surowców w złożone produkty, dodajeczegoś namacalnego, a upokarzające żebranie jest po prostu poświęconym okradaniem!Watykan i kler rabują Polskę na miliardy rocznie, politycy pasą się na pracy ludu,a dzieci uczą wzajemnego okradania się w imię pojęć odwróconych do góry nogami.Pomagać potrzebującym? A kto ich okradł? Zabrać złodziejom, podzielić sięich łupem, niech zapanuje sprawiedliwość. To wystarczy. Nie potrzeba będzienikomu mówić: Podzielcie się resztą, co została po tym jak was obrabowaliśmy.Róbcie cuda, stwarzajcie z niczego!Na stworzone nałożą zaraz podatek a kościół klątwę, tak jak to robi z, tak zwanymiprzez niego, "prywatnymi" wizjami. Przykładów takiej współpracy naszych ciemiężycielimamy aż nadto.Który kraj w UE wyczynia coś takiego, oprócz średniowiecznej, irańskiej Polski?Od dziecka uczą wstydu przed normalnymi rzeczami. Na żebractwo mają chyba jakąśspecjalną, prewencyjną maść, żeby nie spaliło ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam Duszka i tak lubię ! I niech idzie do Sejmu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Duszek to dobry kandydat. Cały Międzyrzec głosuje na Marcina Duszka!!! Liczę, że będzie startował z listy PiS-u. Wtedy na pewno wygra. Pozdrawiam wszystkie sympatyczki Marcina Duszka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Duszek startuje lepiej z Platformy, to dostanie jeszcze wiecej glosów! conajmniej dziesięć milionów:) z całej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten cały Duszek da sobie spokój z polityką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam poza tym radnym duszkiem innej osoby w naszym regionie, ktora by sie az tak bardzo angazowala w sprawy ludzi najbiedniejszych!!! jestem pelen podziwu dla niego i dla jego wolontariuszy. tylko o nim slysze ciagle w mediach lokalnych ze robi cos z mlodzieza i pomaga potrzebujacym!!! Duszek na Wiejską!!!!!!! Raz dwa trzy! do Sejmu wchodzisz Ty! ps.do nastepnej akcji tez sie dolacze... fajna sprawa taki wolontariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, dwa, trzy... do Sejmu z listy PiS-u wchodzisz w powiecie bialskim... Marcin TY !!! Brawo !!! Gratuluję !!! Głosuję na Ciebie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie startuj z listy pisu, raczej z eselde lub ewentualnie z peselu. Trzymam ciebie za kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek to kretyn który liczy na to że wejdzie do Sejmu. Nie ma wstydu i "miota" się między PiS-em a LiD-em. Liże du... wszystkim tym którzy mogą wpuścić go na listę. Patrząc na to z kim rozmawia w sprawie ewentualnego startu do Sejmu (LiD i PiS) można odnieść wrażenie że ten człowiek nie ma żadnych zasad i honoru, i że zależy mu tylko na kasie!!! A gdzie zasady Panie Duszek! PSL powinien już dawno wyrzucić Duszka z hukiem!!! Tyle tylko że w tym całym PSL-u są takie same kanalie, warchoły i karierowicze jak Duszek (np. Stefaniuk, Łazowski, Litwiniuk, itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz że w końcu wydmuchają cię wszyscy na raz i dopiero będziesz miał Sejm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry glos, sama prawda i dobra ocena sytuacji... Jednak moze sie zdazyc, ze Ducho wejdzie... I co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...