Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jutro wbije łopatę w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Ludzie kaczafiego i reszta piSSesmanów mają w tym regionie Polski wielkie kryjówki. Wille, gospodarstwa, schrony itd. Dobrze wiemy o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kfaczi jutro popełni tą łopatą niezamierzone samobójstwo,on w życiu niczego podobnego w skrzydle nigdy nie trzymał ,no może łopatke od mamusi w piaskownicy,tak więc jutro the end mein frend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie witamy Pana Jarosława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej i prosimy o dalszą pomoc dla naszego regionu. Np. prośba o odblokowanie granicy i utworzenie strefy przygranicznej. Niech będzie bliżej do Brześcia dla mieszkańców Białej P. i okolicy. Na pohybel Brukseli. Dziękujemy za już i prosimy o jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytajcie morawieckiego czemu podnosi podatki biednym a obniża bogatym. Miało byc panstwo sprawiedliwe a jest panstwo dla bogatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniaki uwierzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze ci z boru znow schodki przywioza bo tak to nikt tego kurdupla nie zobaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasraniec z białej podpaski się odezwał hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można taką kanalię zapraszać na teren naszego województwa ! LUDZIE !! OPAMIĘTANIA !!!!!!!!!!!! Nie ośmieszajcie tej biednej Polski w oczach całego świata !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwólmy by szkodnik Polski za nasze pieniądze woził dupę po Polsce szkodząc ją i niszcząc ! To bydle winno być w chlewie nie w polityce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze ma być drabinka dla krasnala bo kamera będzie waliła go w pustą makówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem. kim jest jakiś prezes partii politycznej żeby wbijał łopatę na rozpoczęcie programu mieszkaniowego? ktoś z rządu rozumiem. zresztą wczoraj na konferencji prasowej pis(d)u widać było kto w tym biednym kraju rządzi, kur***l za stołem w środku a broszka i marszałkowie po bokach. szkoda mi tego kraju, oj szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem,że kolejna ekshumacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lękajcie się rodacy, wszystko wróci – będzie cacy, Będą jeszcze ośmiorniczki, zatrzymamy kamieniczki, Pięćset z plusem odbierzemy, OFE z ZUSem zblokujemy, Do roboty pójdą dziadki, a do szkoły sześciolatki, SB renty podwyższymy, Bąka, Amber - oczyścimy. Wy kaczora więc wywalcie, mnie z Brukseli zawołajcie, Na kamieni kupę siędę, znów makreli służyć będę. Znów będzie dobrze bo teraz źle. To obiecuję ja - Donald T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on nie umie kopać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL Kopacz w 2014 roku: Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej! - HIPOKRYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji, niech pan prezes Kaczyński sprawdzi, na jaki to cel Biała Podlaska otrzymała dawne lotnisko wojskowe darowizną. Następnie, niech pan Kaczyński rzetelnie oceni, dla ilu to samorządowców (włącznie z panem Stefaniukiem), lotnisko było wyłącznie trampoliną wyborczą wraz z obietnicami o 1000 miejsc pracy. Będąc w Białej, niech pan prezes Kaczyński wreszcie sprawdzi, czy obecna sytuacja na terenie lotniska jest zgodna z ustawowym celem przeznaczenia nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty do chlewa, bo tam jest miejsce dla takich bezmózgów jak ty Tylko PIS interesuje się Wschodnią Polską i Białą Podlaska. Zapraszamy Panie Jarosławie i dziękujemy za danie nadziei. Podoba mi się i popieram co napisał o przyszłych władcach (oby nigdy nie): Nie lękajcie się rodacy, wszystko wróci – będzie cacy, Będą jeszcze ośmiorniczki, zatrzymamy kamieniczki, Pięćset z plusem odbierzemy, OFE z ZUSem zblokujemy, Do roboty pójdą dziadki, a do szkoły sześciolatki, SB renty podwyższymy, Bąka, Amber - oczyścimy. Wy kaczora więc wywalcie, mnie z Brukseli zawołajcie, Na kamieni kupę siędę, znów makreli służyć będę. Znów będzie dobrze bo teraz źle. To obiecuję ja - Donald T. Mieszkaniec Białej Podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z GNOMEM ŻOLIBORSKIM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podnóżek tez zabierze czy maj w Białej specjalny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łeb sobie wbije?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...