Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej szykuje pozew. Kandydat PiS oświadcza, że nie wiedział o artykule

Utworzony przez BudŻet, 28 października 2014 o 21:25
"Impreza nie była zorganizowana za publiczne pieniądze – stanowczo zaprzecza Renata Szwed. Sponsorowali ją wykonawcy inwestycji."   Niech się pani modli żeby ta informacja nie dotarła do CBA.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Impreza nie była zorganizowana za publiczne pieniądze – stanowczo zaprzecza Renata Szwed. Sponsorowali ją wykonawcy inwestycji."   Niech się pani modli żeby ta informacja nie dotarła do CBA.
to raczej trzeba się modlić ażeby dotarła i to jak najszybciej!!!
0
Sie Pani Renata zapędziła. Czyli ukryta łapówka. Czapski się też zapędził:Pił ale bursztynowy napój. Jeden dzieciak jak go złapali  tłumaczył się że palił papierosa "ale sie nie zaciagał". A jedna pani tłumaczyła że dała du/py ale przez pończochę.
0
to raczej trzeba się modlić ażeby dotarła i to jak najszybciej!!!
Miałem na myśli p. Renatę ;)    
0
Ale co to znaczy "żadnej wiedzy"? Że mógł mieć "trochę" wiedzy, "trochę więcej" albo dużo? Czy nawet oświadczenia nie można napisać językiem normalnym, bez bełkotu? Po prostu: " nie wiedziałem". Ręce opadają, kiedy ludzie po studiach nie potrafią się normalnie, poprawnie wypowiadać.I to jego "moją osobę" - a na studiach nie uczyli, że podkreślanie nosówek, zwłaszcza "ę" na końcu wyrazu, jest pretensjonalne? Na zdjęciach może i jeszcze jakoś wygląda, ale jak zaczyna mówić, to to już jest nie do zniesienia. A takie "przegadywanie" świadczy chyba o tym, że się ma tak naprawdę niewiele do powiedzenia. Albo niewiele prawdziwego do powiedzenia. Koszmarny jest ten gość. Przynajmniej według "mojej osoby".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: