Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej wybrany

Utworzony przez ~gosc~, 16 października 2009 r. o 07:51
...głosowało 475 osób... bez komentarza ; jak na miasto prawie 55 tysięczne to włozyc miedzy bajki te wasze sądy intern.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne komuchy tak kmieciu z tucznej komuchy wiem, że jest to wielki sukces tej hybrydy jaką stworzyliście w mieście żeby korytko było pełne dla was komuchy i waszych kolesi. Pierwszy senator Solidarności otoczony komuszym stadkiem karykatur i kreatur. Może uroczyście będziecie obchodzić święto wielkiej rewolucji bolszewickiej na placu wolności a nie uroczystości związane z Księdzem Bohaterem. Taki godlewski lider tej groteski wyborczej ścigał uczniów pod dyktando władzy był dyrektorem Kraszewskiego z nadania kw pzpr z okazji świąt Patriotycznych i Kościelnych teraz jest kolesiem z czpskim i im to już nie przeszkadza. Abramowicz nie jest chory on jest dobrym diagnostą i lekarstwem na te gangrenę jaka toczy miasto. Panie Pośle Adamie wygrajmy razem dla Białej Podlaskiej Uważajcie koterie Biała Podlaska się OBUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan Abramowicz jest chory na moim punkcie. Trudno o szczepionkę na taką chorobę". Oto kultura rodem z Tucznej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczery jest i tyle, ale masz rację tuczniku - lepiej byłoby żeby powiedział : " Reasumując poczynania Pana Posła stwierdzam jednoznacznie, że cierpi na syndrom Czapskiego- wyszukując konstruktywnych argumentów, które zdyskredytowałyby osobę prezydenta w oczach mieszkańców miasta nie potrafi znaleźć żadnego, a tym samym jego jednym hasłem wyborczym będzie - "Wybierzcie mnie zanim Pitera dobierze mi się do skóry".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna rzecz warta uwagi- wyniki ankiety wskazują jednoznacznie - rządząca koalicja ma 70 % poparcia. Czapski i Godlewski a potem długo, długo nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pane Waldemarze,jeszcze nie został Pan Prezydentem a juz Pan klamie. Pragne zapytac gdzie podzialo sie te kilka lat zycia, o ktore sie Pan odmlodzil? Okazuje sie ze to nie tylko kobiety odejmuja sobie lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała sonda to wielka ściema . Wystarczyło wyjąc wtyczkę od modemu z NEOSTRADY i głosować można jeszcze raz, poza tym po skasowaniu ciasteczek w przeglądarce i odczekaniu 10 minut też można głosować. Wniosek jest jeden. W godzinach pracy urzędu rosło Czapskiemu a po godzinach czerwoni przychodzili do domów i nabijali głosy Godlewskiemu. A później Czapski z Godlewskim komentują wyniki wiedząc że oszukiwali i się chełpią jakie oni mają poparcie. Z wypowiedzi Czapskiego widać kogo się najbardziej boi Bialczanie nie są tacy głupi Panowie i udowodnią to wam przy urnach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała jeszcze długo bedzie czerwona. To są wielopokoleniowe powiązania rodzinno - wioskowo - korupcyjne. Komuna rządzi. Zresztą co się dziwić, jaki elektorat tacy "wybrańcy"! Gdzie nie stąpnąć tam czerwoni, np. w SM Zgoda. Na nic lepszego, nie stać mieszkańców grodu nad Krzną! To fakt, i czerwona zaraza to wykorzystuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożyt - organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako żródło pożywienia i środowisko życia.Pasożytnictwo jest formą współżycia między organizmami; która przynosi korzyści jedynie pasożytowi; żywicielowi (zwanemu czasem gospodarzem) związek ten przynosi wyłącznie szkody (straty substancji odżywczych, destrukcja tkanek, zatrucie organizmu produktami przemiany materii pasożyta itp). Pasożyt może doprowadzić organizm żywiciela do wyniszczenia lub nawet śmierci. Zagadka : o kim tu mowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wypisz wymaluj nasz poseł AA Jako żywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak ta sąda sie sprawdzi za rok to ja wam bialczanie serdecznie współczuje:) Chyba juz lepszy jest Czapski od Godlewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba juz lepszy jest Czapski od Godlewskiego
Lepsza dżuma od cholery ? Miej litość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrzela ja rozumiem, ze jestes stary i slepy ale powinno byc napisane BRONIEWICZ a nie BRODNIEWICZ! Bergier na Prezydenta Bialej? matko nie straszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan Abramowicz jest chory na moim punkcie. Trudno o szczepionkę na taką chorobę. Jedynym lekarstwem jest wygrać ze mną" No nie wiem czy Abramowicz ma czas i energie na zabawę z prowincjuszami, ale ja na jego miejscu poszedłbym do sądu! Jakiego doczekaliśmy się poziomu wypowiedzi ze strony pana czapskiego. Pradziadek w powstaniu walczył a prawnuk gada! P.S. Ale widzę, że nie jest źle, pod artykułem produkuje się tylko wataha głodna mięsa dzisiejszych władców miasta! Zwolenników nie widać, nie ma, czy się boją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tucznik napisał:
Pasożyt - organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako żródło pożywienia i środowisko życia.Pasożytnictwo jest formą współżycia między organizmami; która przynosi korzyści jedynie pasożytowi; żywicielowi (zwanemu czasem gospodarzem) związek ten przynosi wyłącznie szkody (straty substancji odżywczych, destrukcja tkanek, zatrucie organizmu produktami przemiany materii pasożyta itp). Pasożyt może doprowadzić organizm żywiciela do wyniszczenia lub nawet śmierci. Zagadka : o kim tu mowa ?
Widzę że nikt nie zrozumiał mojej metafory wielce poetyckiej więc mała podpowiedż : ma na imię Endrju, pochodzi z Hucznej, jest obecnie (p)rezydęntem Czarnej Białostockiej, jest brzydki i nudny jak flaki z olejem. Czy teraz już wiecie kogo miałem na myśli ? A jeszcze męczy mnie pytanie : czy jest on pasożytem czy gospodarzem ? A ty Endriu co o tym myślisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://foto666.blox.pl/resource/komuna3.jpg Czapa zawsze żywa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ta Mincewiczowa o której wspomina się w artykule? Dobrze by było gdyby pojawiła się nowa świeża krew .... A nie ciągle te same gęby. Jak będą wybory, to już wiem na kogo NIE zagłosuję. Oczywiście na Pana Czapskiego. Gdyby startował J. Bergier zagłosowałbym na niego bez wahania i nakłaniał innych by poszli na wybory i na niego zagłosowali. (Tych którym by się nei chciało iść bo by nie wiedzieli na kogo, innych nie zamierzam przekonywać by zmieniali swoich faworytów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To współczuję bo nie znasz Pana Bergiera. Widocznie nigdy nie miałeś przyjemnosci porozmawiać z nim. Niech nas ręka boska broni przed kimś takim na stołku prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To współczuję bo nie znasz Pana Bergiera. Widocznie nigdy nie miałeś przyjemnosci porozmawiać z nim. Niech nas ręka boska broni przed kimś takim na stołku prezydenta.
O tak ten pan pokazał klasę w kontakcie ze szkołą w Sławacinku! Sie bergier nie martw pamiętamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprę Czapskiego -wiecie czemu? Bo mam dosyć wszystkich miernych pseudopolityków, którzy głoszą jakieś populistyczne hasełka żeby tylko móc dorwac sie do stołka. A jak sie dorwą to...no właśnie - zero doświadczenia i zero kwalifikacji. A co będzie tego wynikiem? W pierwszej kolejności obsadza stołki swoimi ludźmi - równie tępymi, którzy wyznają zasadę " mierny, bierny ale wierny" i dopiero wtedy miasto popłynie. Zgadzam się - przydałby się ktoś nowy, młody, ambitny - tylko niestety nie ma takowego. A jeśli nie ma to wolę kogoś kto siedzi w tym od lat. Konkluzja - nie bedzie nowej twarzy w bialskim pipidowie to popieram gościa z Tucznej. Amen. Ps. A teraz możecie sobie po mnie pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...