Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej wybrany

Utworzony przez ~gosc~, 16 października 2009 r. o 07:51
wiadomo napisał:
Pietrzela ja rozumiem, ze jestes stary i slepy ale powinno byc napisane BRONIEWICZ a nie BRODNIEWICZ! Bergier na Prezydenta Bialej? matko nie straszcie.
Autor pisał tylko i wyłącznie Broniewicz. W Lublinie jednak musi być poprawiane i "wzbogacane" na Brodniewicz lub Brudniewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Team Tuczna napisał:
A ja poprę Czapskiego -wiecie czemu? Bo mam dosyć wszystkich miernych pseudopolityków, którzy głoszą jakieś populistyczne hasełka żeby tylko móc dorwac sie do stołka. A jak sie dorwą to...no właśnie - zero doświadczenia i zero kwalifikacji. A co będzie tego wynikiem? W pierwszej kolejności obsadza stołki swoimi ludźmi - równie tępymi, którzy wyznają zasadę " mierny, bierny ale wierny" i dopiero wtedy miasto popłynie. Zgadzam się - przydałby się ktoś nowy, młody, ambitny - tylko niestety nie ma takowego. A jeśli nie ma to wolę kogoś kto siedzi w tym od lat. Konkluzja - nie bedzie nowej twarzy w bialskim pipidowie to popieram gościa z Tucznej. Amen. Ps. A teraz możecie sobie po mnie pojechać.
I po kim jechać nie pochlebiaj sobie. Jedna sprawa czy wiesz czym jest makiawelizm ? Makiawelizm (od nazwiska włoskiego filozofa Machiavellego) - w psychopatii cecha osobowości, polegająca m.in. na braku uczuć wyższych, instrumentalnym traktowaniu innych i chłodnych relacjach interpersonalnych. Osoby z tą cechą osobowości często manipulują innymi, chcąc osiągnąć zyski tylko dla siebie. Nie liczą się z potrzebami partnerów interakcji. Są nieufni i lekceważący. Czy znasz inspirację na dziś twojego Dobrodzieja ? Inspiracja na dziś: "Politykowi nie wolno być niewolnikiem własnych słów." Niccolo Machiavelli źródło - http://www.andrzejczapski.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
endriu nie odchodź jesteś nowy, młody, ambitny zaradny uczciwy pobożny masz szanse wygrać konkurs Taniec z Gwiazdami bo pięknie tańczysz a swoimi zastępcami zrobisz braci mroczków bo wiedzą jak z miernoty zrobić sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Endriu !!! nie rezygnuj ze startu bo się pochlastam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy hcecie do nasego hłopaka z TUCNY. Tyle wam miescuhy z białej narobił dobrego w wy piseta bzdury na niego. My tu w gromadzie postanowili z proboszcem i kółkami rolnicymi prosic go na kolanach zeby dobrodziej nazt tu wrucił on pobuduje tutaj lotnisko marcety (to takie duze sklepiki z koszyckami) duzą drogę muwią na nią autostrada i duzo duzo firm, tu bedzie FORD, F16 i COCA COLA a moze i sex shop. Dawj do nas na lawecke przed sklep na mamrocika. Jan Bruzda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Team Tuczna napisał:
A ja poprę Czapskiego -wiecie czemu? Bo mam dosyć wszystkich miernych pseudopolityków, którzy głoszą jakieś populistyczne hasełka żeby tylko móc dorwac sie do stołka. A jak sie dorwą to...no właśnie - zero doświadczenia i zero kwalifikacji. A co będzie tego wynikiem? W pierwszej kolejności obsadza stołki swoimi ludźmi - równie tępymi, którzy wyznają zasadę " mierny, bierny ale wierny" i dopiero wtedy miasto popłynie. Zgadzam się - przydałby się ktoś nowy, młody, ambitny - tylko niestety nie ma takowego. A jeśli nie ma to wolę kogoś kto siedzi w tym od lat. Konkluzja - nie bedzie nowej twarzy w bialskim pipidowie to popieram gościa z Tucznej. Amen. Ps. A teraz możecie sobie po mnie pojechać.
Wszystkie dojrzałe demokracje stosują prostą zasadę - 2 kadencje i paszoł won. Dlaczego? Przyczyn jest bardzo wiele. Władca absolutny dochodzi po kilku latach do wniosku, że tylko on ma patent na rację a wszelkie niezależne inicjatywy duszone są w zarodku. Władca absolutny otacza się dworem, który ma być wierny i zapewnić mu dalsze spokojne panowanie. Żeby było jasne ten dwór jest BMW. Chciałem mówić o Polskiej polityce przez duże P ale nasunął mi się przykład zza miedzy. W Wisznicach zgłaszali swój akces do władzy starzy wyjadacze w stylu Czapskiego, była obawa, że nikt nowy tego nie pociągnie. I co, przyszedł młody człowiek i pociągnął. Ludzie, wy nie macie pojęcia ilu w Białej Podlaskiej jest ludzi ambitnych, wykształconych i bezinteresownych, potrafiących pracować pro publico bono. Jest tylko mały problem, nasze media widzą i promują takie wyliniałe wyżły jak Czapski i Godlewski. Po co burzyć istniejący wygodny dla wielu układ? Te wyżełki to typowa konserwa, która nie ma pomysłu na Białą. Uczelnie i Sklepy wielkopowierzchniowe już niczego nie załatwią. Zaryzykuję tezę,każdy będzie lepszy niż w/w "politycy". Nie bójcie się bialczanie jeżeli skasujecie Czapskiego i Godlewskiego możne być tylko lepiej. P.s. A teraz możecie sobie po mnie pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem na stronę www naszego Endriu i oto co tam czytam : 1954 - urodził się Endriu 1972 - zdał maturę w Janowie 1976 - obronił dyplom na SGPiS 1978 - Endriu rozpoczyna pracę w Mleczarni, pnie się w górę od ekonomisty, z-cy gł. księgowego, do Prezesa (w 1987) Tu następuje przerwa w życiorysie naszego milusińskiego, następna data to już 1987 - Endriu nadal pracuje w Mleczarni, zostaje gł. księgowym w Woj. Szpitalu Zespolonym w BP Endriu ! a co się z tobą działo w tzw. międzyczasie czyli w latach od 1978 do 1987 ? Mów, nie kryj się ! Nie pamiętasz ? No to ci przypomnimy : 1980 - "Solidarność". Co wtedy robiłeś ? Byłeś Przewodniczącym Oddziału Biała Podlaska czy nie ? Jak cię wybrano ? Jaki warunek finansowy wtedy postawiłeś ? 13 XII 1981 - czy nie byłeś przypadkiem internowany ? dlaczego to ukrywasz przed światem ? 31 XII 1981 - wyszedłeś z internatu ? A co to się stało że tak szybko ? Napisz coś o tym, chętnie poczytamy. Wyszedłeś i co ? Włączyłeś się w jakieś działania konspiracyjne ? zwolnili cię z pracy ? inwigilowali ? czy dalej robiłeś karierę aż do stanowiska Prezesa Mleczarni ? Jak to możliwe że innych zwalniali z pracy, szykanowali, rewidowali, a ciebie "bohatera" awansowali ? 1989 - robisz sobie foto z Bolkiem i zostajesz senatorem I kadencji. Opowiedz nam jak ci się tam senatorowało ? 1990 - Endriu zostaje wojewodą bialskopodlaskim, ale nadal senator ? brałeś kasę z 2 żródeł na raz ? 1991 - znów wybory ! i znów Endriu senatorem, nawet wicemarszałkiem ! A jakie to cechy księgowego zdecydowały że cię wybrali wicemarszałkiem ? 1993 - koniec II kadencji Senatu. Ciekawe co z Endriu będzie ? 1993 - Endriu ląduje w Białej na 4 łapki - zostaje z-cą dyr. Wydziału Spraw Społecznych UW ale wkrótce zostaje Dyrektorem Woj. Zespołu Ekonomiczno-Organizacyjnego Służby Zdrowia w BP. W tym czasie Wojewodą jest kol. Korszeń z PSL ? I tak to Endriu Przesiedział w ciepełku aż do roku 1998 1998 - Endriu wybrany Prezydentem Miasta ! Zaczyna się tuczenie tuczników ! 2010 - Endriu wybrany na dziesiątą kadencję ! tym razem dożywotnio ! a tuczniki coraz grubsze ! Endriu kocham cię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja poprę Czapskiego -wiecie czemu? Bo mam dosyć wszystkich miernych pseudopolityków, którzy głoszą jakieś populistyczne hasełka żeby tylko móc dorwac sie do stołka. A jak sie dorwą to...no właśnie - zero doświadczenia i zero kwalifikacji. A co będzie tego wynikiem? W pierwszej kolejności obsadza stołki swoimi ludźmi - równie tępymi, którzy wyznają zasadę " mierny, bierny ale wierny" i dopiero wtedy miasto popłynie. Zgadzam się - przydałby się ktoś nowy, młody, ambitny - tylko niestety nie ma takowego. A jeśli nie ma to wolę kogoś kto siedzi w tym od lat. Konkluzja - nie bedzie nowej twarzy w bialskim pipidowie to popieram gościa z Tucznej. Amen. Ps. A teraz możecie sobie po mnie pojechać." Tata mój mówił: "gówna nie dotykaj to ręce nie będą śmiercieć" -koniec cytaty z mojego Taty. Tak więc będę wiernym rodzicielskim zasadom, wybacz, ale ci nie pojadę kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
http://foto666.blox.pl/resource/komuna3.jpg Czapa zawsze żywa!!!
coto za łysapała? nobo czapa bes czapki to nie czapa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
[i]nie pochlebiaj sobie ... czym jest makiawelizm ? Makiawelizm!!!
PAWLAK na prezydęta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślał i i hodził, szukał i znalazł ja w intenecie te czpki co pod altnką były showane, ale co one robia w neternecie? http://www.firmadragon.pl/zasoby/oferta/ubrania/czapki3.jpg http://www.epicmilitaria.co.uk/shopimages/products/thumbnails/EM_German_Caps_03.jpg Tom to ja lubil najbardzie i zawsze pod altankom w cici piła ja wino w niej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnojkó ja tam tylko piwo degustóję wino? aha wiem jórz kim jesteś morge ci obijem z kolegami - jak wytżeźmim PAWLAK na prezydęta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
gnojkó ja tam tylko piwo degustóję wino? aha wiem jórz kim jesteś morge ci obijem z kolegami - jak wytżeźmim
Co ty tom wiesz co prawciwy siwi z cici pije w altancie,. jestes glópi z tymi sinosami z Alnatki to siwemu z cici skoczyc morzecie na druta! to dla ciebie od siwego z cici: http://i218.photobucket.com/albums/cc241/lbsmanny/fuck-off.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy z cici kawał szczura Albo nawet i knura! I tak złapiem cię za jajca I rzucimy jak padalca! Zrobim z ciebie kilo szmalca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary z Barry napisał:
Siwy z cici kawał szczura Albo nawet i knura! I tak złapiem cię za jajca I rzucimy jak padalca! Zrobim z ciebie kilo szmalca!
Ale com ja ci barry harry zrobil rze ty tak na mnie zli jestsz. com my tylko wino pili za twe grosze bos glupi i w altance pana udawac chcionl. otrzep sie odemni ic do kowaluca on ci oda te 2,99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
Ale com ja ci barry harry zrobil rze ty tak na mnie zli jestsz. com my tylko wino pili za twe grosze bos glupi i w altance pana udawac chcionl. otrzep sie odemni ic do kowaluca on ci oda te 2,99
No to słuchaj siwy z cici: Tu na forum rozmaici Durnie piszą swoje bzdety Nie mieli nigdy kobiety! Ale takiego jak ty głąba może tylko walnąć bomba! To ci powiem: głupi ćwok! We łbie twoim gęsty mrok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary z Barry napisał:
No to słuchaj siwy z cici: Tu na forum rozmaici Durnie piszą swoje bzdety Nie mieli nigdy kobiety! Ale takiego jak ty głąba może tylko walnąć bomba! To ci powiem: głupi ćwok! We łbie twoim gęsty mrok!
Odtrzep sie goju. Uważaj jak jeszcze raz sie pojawisz w cici to ja i hlopcy z altanki ci objiem tfoja sinamorde! A ten tfuj wiersz co cyzta grawomania, glópta. Sam jestś pósty ljeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i to ja w altance na codzin, jaki pikny hlop z mnie ach..., alie rowierik jak byl tak iest polmany! http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/d/d2/Jogin1.jpg oj priezitedncie kdie ty jestes wracaj do nas swich pryjaciol, m7y dzi pomorzem jak morzem! chno chono!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę tu na foto aluzji do naszego prezydenta no może..... nie nie na pewno to nie jego koledzy chyba ze się mylę. z szacunkiem do władzy gbury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
somer napisał:
nie widzę tu na foto aluzji do naszego prezydenta no może..... nie nie na pewno to nie jego koledzy chyba ze się mylę. z szacunkiem do władzy gbury
Jaki szacunek, do kogo, do jakiej władzy. Gbur gbura wybiera. Ot szambo wylało i smród się niesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...