Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej wybrany

Utworzony przez ~gosc~, 16 października 2009 r. o 07:51
somer napisał:
nie widzę tu na foto aluzji do naszego prezydenta no może..... nie nie na pewno to nie jego koledzy chyba ze się mylę. z szacunkiem do władzy gbury
wladz jest, ten co lerzy to soltys z cici! to wrzny czlowiek w cici bo wladza i soltys, oj dobli to ten nas soltys jest, nie pije na sempla tak jak jeden taki co wladzctwa sie mieni, a i naz soltys obiecal remont i nowa altanke a bylo to dopiero ze 5 liaty temu to za 4 bedziem mieli dzie wino pic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
somer napisał:
z szacunkiem do władzy gbury...
a to niby dlaczego ? niewolniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary z Barry napisał:
a to niby dlaczego ? niewolniku !
mi w altance wsystkie istmy wolne jak na sie poddoba, nawiet pituw wipelniac urz nie musiem. bo dobri soltis nam to zawiatwil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
mi w altance wsystkie istmy wolne jak na sie poddoba, nawiet pituw wipelniac urz nie musiem. bo dobri soltis nam to zawiatwil
a u nasz w altaance to wszystooopoooooooszlo w piiiiiizdu ! ni ma uż nic ! brrrovar po 2,36 jusz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z pipy napisał:
a u nasz w altaance to wszystooopoooooooszlo w piiiiiizdu ! ni ma uż nic ! brrrovar po 2,36 jusz !
Siwy z cici jesteś kawał chuója! i co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
Siwy z cici jesteś kawał chuója! i co ty na to?
Mi to chuój bo i ja jem kawal chuója, i cio ty na tio che che?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Team Tuczna napisał:
A ja poprę Czapskiego -wiecie czemu? Bo mam dosyć wszystkich miernych pseudopolityków, którzy głoszą jakieś populistyczne hasełka żeby tylko móc dorwac sie do stołka. A jak sie dorwą to...no właśnie - zero doświadczenia i zero kwalifikacji. A co będzie tego wynikiem? W pierwszej kolejności obsadza stołki swoimi ludźmi - równie tępymi, którzy wyznają zasadę " mierny, bierny ale wierny" i dopiero wtedy miasto popłynie. Zgadzam się - przydałby się ktoś nowy, młody, ambitny - tylko niestety nie ma takowego. A jeśli nie ma to wolę kogoś kto siedzi w tym od lat. Konkluzja - nie bedzie nowej twarzy w bialskim pipidowie to popieram gościa z Tucznej. Amen. Ps. A teraz możecie sobie po mnie pojechać.
popieram w 100%.Jak nie z Tucznej to z jakiejś innej Koziej Wólki,komu to tak przeszkadza,popatrz jak wyglada twoje miasto,czyste i zadbane,opamietajcie się wreszcie ,dązycie chyba do samozagłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tucznik napisał:
Pasożyt - organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako żródło pożywienia i środowisko życia.Pasożytnictwo jest formą współżycia między organizmami; która przynosi korzyści jedynie pasożytowi; żywicielowi (zwanemu czasem gospodarzem) związek ten przynosi wyłącznie szkody (straty substancji odżywczych, destrukcja tkanek, zatrucie organizmu produktami przemiany materii pasożyta itp). Pasożyt może doprowadzić organizm żywiciela do wyniszczenia lub nawet śmierci.
Pasożyty głosują na pasożyty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
Mi to chuój bo i ja jem kawal chuója, i cio ty na tio che che?
namnorzyło siem tyh siwych z cicibora rze idem siem napić piwka do Naszego Sklepiku jak kto hętny mi postawidź piwko to zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
namnorzyło siem tyh siwych z cicibora rze idem siem napić piwka do Naszego Sklepiku jak kto hętny mi postawidź piwko to zapraszam!
ti chieretiku iedyn ! w niedila idzieizs pyvo pyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
namnorzyło siem tyh siwych z cicibora rze idem siem napić piwka do Naszego Sklepiku jak kto hętny mi postawidź piwko to zapraszam!
Nio ty siwy z cici nie myzl źe jak sie no jusz ty zaierestrowal to ci spokuj dacia, bos ty siwy podpadl i krew z niosa ci popusca. A ty wino diurakuku pijesz a niu piwo. drrku duraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
Nio ty siwy z cici nie myzl źe jak sie no jusz ty zaierestrowal to ci spokuj dacia, bos ty siwy podpadl i krew z niosa ci popusca. A ty wino diurakuku pijesz a niu piwo. drrku duraku
niu u i jakie piwo ti mozesz pidz, chibo jony sikaca swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cjci napisał:
niu u i jakie piwo ti mozesz pidz, chibo jony sikaca swego
Rzóbra pije bo hcem jego siłe miedź a śkaczmi to lekcewarzem a co hcesz mi postawidź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary z Barry napisał:
ti chieretiku iedyn ! w niedila idzieizs pyvo pyć ?
a hierwtyk to co? dobże czy źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
a hierwtyk to co? dobże czy źle?
cio ja powim to powim aliu powim ze mi w altance pijem ino tilko rzóbra i nie lubim murzinuw, nie lubim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwyz cici napisał:
cio ja powim to powim aliu powim ze mi w altance pijem ino tilko rzóbra i nie lubim murzinuw, nie lubim
Marian Miszalski: ? Jak określiłby Pan obecny ustrój gospodarczy Polski? Stanisław Michalkiewicz: ? Model gospodarczy III Rzeczpospolitej określam jako ?kapitalizm kompradorski?. Termin ten używany był przez marksistów dla określenia grupy tubylców w krajach kolonialnych, którzy w zamian za kolaboracje z metropoliami nagradzani byli przywilejami ekonomicznymi i tworzyli wąską warstwę uprzywilejowaną, enklawę, którą nazywano właśnie kapitalizmem kompradorskim. Różni się on tym od zwyczajnego kapitalizmu, że w zwyczajnym kapitalizmie o dostępie do rynku i o możliwościach funkcjonowania na rynku decydują osobiste cechy człowieka, takie jak przedsiębiorczość, pracowitość, rzutkość ? podczas gdy w kapitalizmie kompradorskim o tym decyduje przede wszystkim przynależność do sitwy. W Polsce całe ustawodawstwo gospodarcze utrwala właśnie taki model, wskutek czego znaczna część społeczeństwa, a może nawet większość, wyrzucona jest poza główny nurt życia gospodarczego, z wielką szkodą dla społeczeństwa i gospodarki, bo marnuje się ogromny potencjał tkwiący w polskim narodzie. Na taką sytuację ludzie reagują na trzy sposoby. Jedni, zwłaszcza młodzi i przedsiębiorczy, wyjeżdżają z kraju i szukają szczęścia za granicą, są wypychani przez system na emigrację zarobkową. Inni próbują z tym kompradorskim kapitalizmem walczyć. O tej cichej walce niewiele wiemy, jednak wiele mówiąca jest oficjalna informacja Głównego Urzędu Statystycznego, wedle której ok.30 procent produktu krajowego brutto (więc tego, co wytwarza się i sprzedaje w kraju) wytwarzana jest w tzw. szarej strefie, czyli w konspiracji przed władzą. To znaczy, że w tej gospodarczej konspiracji musi brać udział ponad połowa dorosłego społeczeństwa. To jest ?sól polskiej ziemi?. Wreszcie trzecią reakcją obywateli na ten kompradorski model kapitalizmu jest radykalizacja postaw roszczeniowych, a grupy, wysuwające coraz to nowe roszczenia pod adresem państwa są żerowiskiem dla demagogii politycznej. W rezultacie mamy więc sitwę, ?burżuazję kompradorską?, wykorzystującą uzyskane pod koniec komuny przywileje, utrwalone przy ?okrągłym stole? ? z drugiej strony ?plebs roszczeniowy?, wodzony za nos przez demagogów politycznych, a po środku ? warstwę ?cichych konspiratorów?, tę szarą strefę, która bez rozgłosu w swej cichej konspiracji gospodarczej zapewnia narodowi normalne podstawy gospodarczej egzystencji. Źródło : http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedziel...00919&nr=23
Ostatnio edytowany 19 października 2009 r. o 00:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
http://foto666.blox.pl/resource/komuna3.jpg Czapa zawsze żywa!!!
Wygrają Ci co maja władzę ,ludzie czy wiecie jak sie liczy anonimowe karty ,do komisji wejdą swoi i po krzyku Lenin - tak ale z lat młodości tez był idealistą - książka przedwojennego pisarza Passendowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Lenin - tak ale z lat młodości tez był idealistą - książka przedwojennego pisarza Passendowskiego
Lenin nie był żadnym idealistą lecz zwykłym bandytą ! a w młodości - już planował wielkie masowe morderstwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
...głosowało 475 osób... bez komentarza ; jak na miasto prawie 55 tysięczne to włozyc miedzy bajki te wasze sądy intern.
Z tych 475 osób, to duży procent to mieszkańcy gminy Tuczna. Oni nie chcą Pana Czapskiego u siebie za wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tucznik napisał:
Lepsza dżuma od cholery ? Miej litość !
Mają szanse ten z Łomży może czosnkowy a ten z Hucznej może z tzw Lipków -czytaj Kraszewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...