Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent chce przekazać basen szkole. Radni zdumieni

Utworzony przez 100 g., 26 października 2010 r. o 20:42
za miesiąc wybory więc..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj o teraz Pan Prezydent przedobrzył z "kiełbasą wyborczą" Strzał w stopę! Choć i tak pewnie wygra wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni zdumieni?-zbliżają się wybory, więc prezydent nadal chce być prezydentem, stąd te obiecanki...cacanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megi napisał:
Radni zdumieni?-zbliżają się wybory, więc prezydent nadal chce być prezydentem, stąd te obiecanki...cacanki...
Czapski przechodzi samego siebie aby zostać na kolejne lata. Najłatwiej mu zawsze przychodziło rozdawanie wspólnego majątku a to Biawenę, lotnisko Toywi, a teraz basen, jeszcze 4 lata i zostanie nam tylko Plac Wolności i ulice w uproszczonej technologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto o czym mówi? tak poplątali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
kto o czym mówi? tak poplątali
Obiecał publicznie PSW basen Biaweny!!!Nie jest głupi dobrze kombinuje, jednym ruchem załatwił parę tematów. Studentom pokazał jakie dobre panisko a z miasta zdjął odium utrzymywania deficytowego obiektu. Co na to przyjaciel p. prezydenta Maciej Kosik? Czy padnie u wejścia i rozedrze rejtanowskie szaty?/ to z historii musi poczytać!!!/ Uważajcie co wydarzy się dalej, p. prezio przy odmowie PWS zapyta, co wam się stało ?, jak możecie ?, ja wam z dobrego serca a wy gardzicie? Piękna kombinacja . Ja jestem inteligencją prezydenta zachwycony i będę głosował na nie go jeszcze wielokrotnie dokąd mi starczy tuszu w długopisie.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni się dziwią ? A to dlaczego ? cesarz Białej Podlaskiej rozdaje nie swoje , tak było zawsze, zgodnie z resztą z jego hasłem, jest bardzo skuteczny w rozdawnictwie i w zadłużaniu Miasta, popatrzcie kto go popiera ? SLD - Godlewski i spółka, PSL no i jego dziecko AS z p. Sadowskim na czele,co się jeszcze musi zdarzyć aby mieszkańcy Białej Podlaskiej zrozumieli , że ta władza nie jest ich władzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypawlak napisał:
Radni się dziwią ? A to dlaczego ? cesarz Białej Podlaskiej rozdaje nie swoje , tak było zawsze, zgodnie z resztą z jego hasłem, jest bardzo skuteczny w rozdawnictwie i w zadłużaniu Miasta, popatrzcie kto go popiera ? SLD - Godlewski i spółka, PSL no i jego dziecko AS z p. Sadowskim na czele,co się jeszcze musi zdarzyć aby mieszkańcy Białej Podlaskiej zrozumieli , że ta władza nie jest ich władzą
Zgadzam się z Tobą, lecz nie bądź taki anty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...