Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Czapski jeździ służbowym autem prywatnie

Utworzony przez obserwator, 4 kwietnia 2011 o 08:34
Czapski przekracza już chyba wszystkie granice, ostatnio widziałem jak w niedziele jechał służbowym nissanem LB23456 wraz z częścią swojej rodziny (oczywiście bez żony)do Tucznej do swoich rodziców. No ale jest tak ubogi, że nie stać go na zakup i utrzymanie swojego auta, skoro mieszkańcy utrzymują jego służbowe czytaj prywatne auto. Skandal!!!! A przecież pobory dostaje jak każdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obserwator napisał:
Czapski przekracza już chyba wszystkie granice, ostatnio widziałem jak w niedziele jechał służbowym nissanem LB23456 wraz z częścią swojej rodziny (oczywiście bez żony)do Tucznej do swoich rodziców. No ale jest tak ubogi, że nie stać go na zakup i utrzymanie swojego auta, skoro mieszkańcy utrzymują jego służbowe czytaj prywatne auto. Skandal!!!! A przecież pobory dostaje jak każdy.
Ty obserwator,coś ci zostało z tego SB !!!
0
A co ma napier***ać na piechotę , zostań prezydentem to tez się przejedziesz Nissanem . Ormowiec popaprany
0
Też mi halo!!! Starosta Łazowski codziennie do Konstantynowa do domu służbowym jeździ i jakoś nikt się nie czepia! A co wy takie cięte na te "sb ub i ormo" - oni przynajmniej teraz żyją na porządnych emeryturach nie tak ja wy dzidy. Kilka razy tyle mają co wy wielcy działacze niby solidarności.
0
nasz dyrektor Zespołu Szkół w Małaszewiczach już kilkanaście lat jeżdżi służbowymi autami i jest ok,oczywiście w celach prywatnych,
0
Ja też jeżdzę służbowym autosanem.
0
Tak trzymać jak się daje tak się kraje,Panowie tak trzymać,bo to mogą być ostatnie wasze kursy ludzie nie wytrzymają i ruszą na wasze służbowe auta
0
ludziska są tepe i beda siedzialy cicho. Korzystajmy ile wlezie z biernosci durnych wyborcow!
0
Dopóki patronat dzierży Zbycho, Miro i ten od najdłuższego pytania w hazardowej gó....no mi zrobicie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: