Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent nie dostał absolutorium

Utworzony przez radziwiłł, 23 kwietnia 2009 r. o 19:13
~gość~ napisał:
Nie !!!
Wreszcie zrobiłem porządek w radzie, dzięki temu andrzej je mi z ręki a ja mam nieograniczone możliwości wpływu. Jesienna kampania wyborcza bedzie pod hasłem "Moje Miasto". Wasz wielebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks. daaaaaaaaaaaa napisał:
Wreszcie zrobiłem porządek w radzie, dzięki temu andrzej je mi z ręki a ja mam nieograniczone możliwości wpływu. Jesienna kampania wyborcza bedzie pod hasłem "Moje Miasto". Wasz wielebny
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni po nieudzieleniu absolutorium podkulili ogonki i schowali głowy w piasek, a może tylko przyczaili się. Może liczą, że a nuż zostaną wybrani na przewodniczącego Rady Miasta - a może tylko przy okazji coś uhandlują dla siebie. A prezydent zbiera haki i ploty i duma jak tu załapać się na czwartą kadencję. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziwiłł napisał:
Krótko. Należy zrobić referendum i odwołać prezydenta.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowni bialscy radni czy planowane i na kiedy jest referendum ?.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak absolutorium to KONIEC ery prezydenta Cz. i układu sld-owsko psl-lowskiego w Białej. Czas na zmiany, może wreszcie ktoś zaproponuje bialczanom coś więcej niż arogancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślisz że arogancja władz jest tylko w Białej a co się dzieje w Janowie to ludzkie pojęcie przechodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTERNETOWI PAJACE!!!!!!!!!!!!!! NA NIC INNEGO WAS NIE JEST STAĆ DALEJ KLIKAJCIE.... PIS-owcy, PSL-owcy, PO-wcy, SLD-owcy JESTEŚCIE ŚMIESZNI 70% CZYTAJĄCYCH FORUM TO URZĘDNICY, A 30% FRUSTRACI CO SAMI DO SIEBIE PISZĄ GRATULUJĘ INTELEKTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak absolutorium to KONIEC ery prezydenta Cz. i układu sld-owsko psl-lowskiego w Białej. Czas na zmiany, może wreszcie ktoś zaproponuje bialczanom coś więcej niż arogancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak absolutorium to KONIEC ery prezydenta Cz. i układu sld-owsko psl-lowskiego w Białej. Czas na zmiany, może wreszcie ktoś zaproponuje bialczanom coś więcej niż arogancję.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie zrobiłem porządek w radzie, dzięki temu andrzej je mi z ręki a ja mam nieograniczone możliwości wpływu. Jesienna kampania wyborcza bedzie pod hasłem "Moje Miasto". Wasz wielebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieśń Purpurantów PO-PO Djabeł na Kremlu szarpnął za sznurki I zaśpiewały hierarchów chórki Od barytonu - aż do falsetu Od żyrandola - aż do kolzetu Nie dźwigaj krzyża ciemny moherze -"Dziękuj za dobro" kremlowskiej wierze Ich dusza czysta - nasza nieczysta - Taki nasz objaw - od antychrysta! Zamienił Józek Boga na wózek Trzodę niebogą na "postępową" Wypchane kiese, zadarte kiece - Grzmią Kremla dzwonki - walą pieronki Dziwi się dziwak z "prawdziwą, prawą" Swoją i słuszną krzyża "postawą": Odgórnie bierzem \ oddolnie łapiem A nic ze ksyza - se nie ułapiem Dziwi się dziwosz, kowalczak kuje A pacan hostię dziegciem smaruje Rzyć purpurową - wypioł cyklista I pedałujem - do antychrysta! Za zdradę Słowa srebrnik uprasza Nieświęta sowa brata Judasza Rzymsko-niemiecka kircha obłudy I postępowej POlit-POluty Krzyża nie chcecie - to kryzys macie Słowo krzywicie - w piekle skonacie! Tłuste staruchy i sprośne cioty Bóg na was patrzy i ma wymioty! Jak nie poświecim - to nie pożyjem (refren) Nim nas prześwięcą - lepiej przytyjem! Posłowie Piśń była krótka ledwie trzy strofki Knebluj mnie dłużej! - Rosną jej zwrotki! Krzyż wyszedł z mody - to wiesza słowa Taka z Mazurem czarta rozmowa. 7, 8, 9, września 2010 To nam zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieśń Purpurantów PO-PO Djabeł na Kremlu szarpnął za sznurki I zaśpiewały hierarchów chórki Od barytonu - aż do falsetu Od żyrandola - aż do kolzetu Nie dźwigaj krzyża ciemny moherze -"Dziękuj za dobro" kremlowskiej wierze Ich dusza czysta - nasza nieczysta - Taki nasz objaw - od antychrysta! Zamienił Andrzej Boga na wózek Trzodę niebogą na "postępową" Wypchane kiese, zadarte kiece - Grzmią Kremla dzwonki - walą pieronki Dziwi się dziwak z "prawdziwą, prawą" Swoją i słuszną krzyża "postawą": Odgórnie bierzem \ oddolnie łapiem A nic ze ksyza - se nie ułapiem Dziwi się dziwosz, kowalczak kuje A pacan hostię dziegciem smaruje Rzyć purpurową - wypioł cyklista I pedałujem - do antychrysta! Za zdradę Słowa srebrnik uprasza Nieświęta sowa brata Judasza Rzymsko-niemiecka kircha obłudy I postępowej POlit-POluty Krzyża nie chcecie - to kryzys macie Słowo krzywicie - w piekle skonacie! Tłuste staruchy i sprośne cioty Bóg na was patrzy i ma wymioty! Jak nie poświecim - to nie pożyjem (refren) Nim nas prześwięcą - lepiej przytyjem! Posłowie Piśń była krótka ledwie trzy strofki Knebluj mnie dłużej! - Rosną jej zwrotki! Krzyż wyszedł z mody - to wiesza słowa Taka z Mazurem czarta rozmowa. 7, 8, 9, września 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak absolutorium to KONIEC ery prezydenta Cz. i układu sld-owsko psl-lowskiego w Białej. Czas na zmiany, może wreszcie ktoś zaproponuje bialczanom coś więcej niż arogancję.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy brak rozliczenia się z 15 mln zł subwencji oświatowej to wystarczający powód do nie udzielenia absolutorium ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...