Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent nie wpuścił Nelly Rokity do szkoły

Utworzony przez profesor Gąbka, 27 maja 2009 o 07:53
Bardzo dobrze zrobił-głupota żle wpływa na młodzież
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niemiecka Żydówka z Rosji - polskim oposłem To ci dopiero zagadka!!!
0
Bardzo mądra decyzja!!! W odróżnieniu od samej posłanki!!
0
Dobrze zrobił prezydent.Popieram.Nelly jest jeszcze gorsza w przekazywaniu informacji niż Bolek,który zawsze gadał od rzeczy. Mówią,że Nelly posługuje się kilkoma językami.Szkoda tylko,że wszystkimi jednocześnie,stąd nie wiadomo,"po jakiemu ona gada" i w jakim języku.No i te oszołomskie wypowiedzi. Mamy takiego przedstawiciela ludu w sejmie na jakiego faktycznie zasługujemy (przynajmmniej jej elektorat nas uszczęśliwił tą dziwną postacią.
0
Ale buractwo na forum.
0
lingwista napisał:
Dobrze zrobił prezydent.Popieram.Nelly jest jeszcze gorsza w przekazywaniu informacji niż Bolek,który zawsze gadał od rzeczy. Mówią,że Nelly posługuje się kilkoma językami.Szkoda tylko,że wszystkimi jednocześnie,stąd nie wiadomo,"po jakiemu ona gada" i w jakim języku.No i te oszołomskie wypowiedzi. Mamy takiego przedstawiciela ludu w sejmie na jakiego faktycznie zasługujemy (przynajmmniej jej elektorat nas uszczęśliwił tą dziwną postacią.
Szkoda, że nie potrafisz kilku zdań sensownie po polsku napisać.
0
lingwista napisał:
Nasz pan prezydent to wzór cnót obywatelskich i zdecydowany obrońca prawa a prawo zabrania prowadzenia kampanii wyborczych w szkołach. Z drugiej strony prezydent walczył /twierdzi/ o demokrację w tym pluralizm polityczny. Prezydent lubi pluralizm pod warunkiem, że prezentowane poglądy są jego poglądami. I jeszcze jedno, nasze miasto co dzień odwiedza tłum parlamentarzystów i wszyscy chcą się spotkać z młodzieżą licealną. Trzeba ten proceder ukrócić. Brawo panie prezydencie.
0
Pan Przezydent (oraz koalicjanci z pzpr i zsl), idą tropem wojewody bialskopodlaskiego z początku lat dziewiedziesiątych-Korszenia , który zabronił udostępniania sal na spotkania z odwołanym co Premierem Olszewskim. Nikt już nie pamięta o Korszeniu bo taki jest los bizantyjskich władców. Co Panowie "wadza", czyja władza tego religia ?.
0
Nie rozumiem tej zajadłości co niektórych na forum. Nawet nie byliście na spotkaniu a już osadzacie, ja bylem i mnie jak i moim znajomym spotkanie się podobało. Nie jestem zwolennikiem poglądów jaki głosi Pani Poseł, ale ona rozmawiała nie o polityce a o tematach których młodzi ludzie chcą słuchać. Uważam, że lekcja WOS na której mam możliwość spotkać polityka namacalnie i zamienić z nim kilka zdań jest o wiele bardziej interesująca niż siedzenie z książką i słuchanie nauczyciela. Takie spotkania są potrzebne i tak czują młodzi ludzie. Jeśli się nie zgadzam z czyimiś poglądami to nie oczerniam tej osoby za plecami ale rozmawiam z nią. A niestety widzę że na forum są wpisy z gatunku "nie bo nie". Swoją drogą wiem że jest to jedna osoba która próbuje zdyskredytować wszystko co dzieje się w tym mieście dobrego i wpisuje się kilka razy.
0
W AWFie głosili Drzewiecki Kolarska i Paligkot nie można przeszkadzać i dlatego zabronił
0
licealista napisał:
Nie rozumiem tej zajadłości co niektórych na forum. Nawet nie byliście na spotkaniu a już osadzacie, ja bylem i mnie jak i moim znajomym spotkanie się podobało. Nie jestem zwolennikiem poglądów jaki głosi Pani Poseł, ale ona rozmawiała nie o polityce a o tematach których młodzi ludzie chcą słuchać. Uważam, że lekcja WOS na której mam możliwość spotkać polityka namacalnie i zamienić z nim kilka zdań jest o wiele bardziej interesująca niż siedzenie z książką i słuchanie nauczyciela. Takie spotkania są potrzebne i tak czują młodzi ludzie. Jeśli się nie zgadzam z czyimiś poglądami to nie oczerniam tej osoby za plecami ale rozmawiam z nią. A niestety widzę że na forum są wpisy z gatunku "nie bo nie". Swoją drogą wiem że jest to jedna osoba która próbuje zdyskredytować wszystko co dzieje się w tym mieście dobrego i wpisuje się kilka razy.
Zawsze trzba iść z prądem najdalej zajdziesz w tym czasie w AWF przy Akademickiej głosili prawdy Dzrewiecki,Kolarska i Paligkot
0
pedagog napisał:
Nasz pan prezydent to wzór cnót obywatelskich i zdecydowany obrońca prawa a prawo zabrania prowadzenia kampanii wyborczych w szkołach. Z drugiej strony prezydent walczył /twierdzi/ o demokrację w tym pluralizm polityczny. Prezydent lubi pluralizm pod warunkiem, że prezentowane poglądy są jego poglądami. I jeszcze jedno, nasze miasto co dzień odwiedza tłum parlamentarzystów i wszyscy chcą się spotkać z młodzieżą licealną. Trzeba ten proceder ukrócić. Brawo panie prezydencie.
W AWF wobec studentów głosli nauki M.Drzewiecki , Kolarska
0
Gość napisał:
Szkoda, że nie potrafisz kilku zdań sensownie po polsku napisać.
~gościu~ czy ty przypadkiem nie jesteż PiSdnięty i nie potrafisz zrozumieć prostego (prostackiego?) języka?
0
hejka
0
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
0
Upupiona bialska oświata.
0
lingwista napisał:
~gościu~ czy ty przypadkiem nie jesteż PiSdnięty i nie potrafisz zrozumieć prostego (prostackiego?) języka?
twój język jest prostacki - w tym pełna zgoda
0
evo napisał:
Bardzo mądra decyzja!!! W odróżnieniu od samej posłanki!!
Skoro masz czowieku niskie poczucie wartoci to nie odbieraj go innemu. Pani Neli to bardzo ciekawa osobowość do pięt jej wielu nie dorosło. Jak nie znasz bliżej co możesz sie wypowiadać. Spójrz na siebie jakim jesteś człowiekiem nie oceniaj , bo i ciebie wkrótce ocenią.
0
Nie głosować na Czapskiego on nic nie robi dla miasta NIC! i nawet utrudnia spotkanie i poznanie ciekawej osoby jaką jest Pani Rokita....
0
Do czego to doszło, niektórzy politycy nie boją się pokazywac tylko w szkole , no może jeszcze w przedszkolu?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: