Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent tworzy nowe getto w Białej

Utworzony przez z Czerwińskiego, 5 sierpnia 2009 o 07:34
Tak to niestety prawda, na osiedlu "za torami" (1/3 powierzchni miasta) brak jest utwardzonych i oświetlonych ulic, nie ma przedszkola, szkoły, domu kultury, żadnej tzw. placówki kulturalnej ( wyjątek punkt biblioteczny przy ul.Podleśnej ), żadnych boisk, placów zabaw, nic. Natomiast prezydent zamiast rozwiązywać problemy mieszkańców tylko mnoży je. W ostatnich latach uruchomiono areszt dla cudzoziemców, na dniach zacznie działać otwarty ośrodek dla kilkuset uchodźców z Czeczenii i Gruzji, wybudowano już dwa bloki tzw. socjalne dla trudnych mieszkańców z ok. Moniuszki. I jakby nie dość planowana jest budowa na osiedlu kolejnych bloków socjalnych. O co władzom chodzi, czy zdają sobie sprawę z efektów takiego zagęszczenia miejsc (ośrodki, bloki) w których zamieszkają ludzie z problemami. Prezydent przez 10 lat sprawowania władzy w mieście nie zrobił nic pozytywnego dla naszej dzielnicy , nie wykreował żadnych miejsc pracy. Czy są jacyś radni w tej dzielnicy , co oni robią ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAKTY: na osiedlu "za torami" brak jest utwardzonych i oświetlonych ulic - FAŁSZ - 70 % ulic jest utwardzonych i w tym roku powstanie kilka następnych nie ma przedszkola, szkoły, domu kultury, żadnej tzw. placówki kulturalnej ( wyjątek punkt biblioteczny przy ul.Podleśnej ), PRAWDA żadnych boisk, placów zabaw, nic . - FAŁSZ - plac zabaw przy budynku socjalnym, boisko przy Kruczej W ostatnich latach uruchomiono areszt dla cudzoziemców, - ?? PREZYDENT NIE MIAŁ WPŁYWU wybudowano już dwa bloki tzw. socjalne dla trudnych mieszkańców z ok. Moniuszki. - MIESZKAM W OKOLICY - NIE MA TAM "TRUDNYCH MIESZKAŃCÓW" TO PORZĄDNI LUDZIE - mógłbyś ich przeprosić I jakby nie dość planowana jest budowa na osiedlu kolejnych bloków socjalnych. - ??? GDZIE ??? Prezydent przez 10 lat sprawowania władzy w mieście - JUŻ 11 LAT nie zrobił nic pozytywnego dla naszej dzielnicy - OBAWIAM SIĘ ŻE PRZEZ PRZYPADEK ZROBIŁ PROSZĘ KOLEGĘ TYLKO O OBIEKTYWNOŚĆ ... POZDRAWIAM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent przez 10 lat sprawowania władzy w mieście - JUŻ 11 LAT nie zrobił nic pozytywnego dla naszej dzielnicy - OBAWIAM SIĘ ŻE PRZEZ PRZYPADEK ZROBIŁ PROSZĘ KOLEGĘ TYLKO O OBIEKTYWNOŚĆ ... POZDRAWIAM [/quote] Gratulacje Panie Samogon. Przez nie 10 lecz 11 lat sprawowania władzy w mieście Prezydent zrobił coś pozytywnego dla dzielnicy - OBAWIAM SIĘ ŻE PRZEZ PRZYPADEK ZROBIŁ Niech Pan się nie obawia On naprawdę to zrobił przez przypadek, zdarzyło się, Trudno. W końcu 11 lat wszystko się mogło zdarzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OBAWIAM SIĘ ŻE PRZEZ PRZYPADEK ZROBIŁ geneza przypadku: fotografia z Lechem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problem nazywa się degrengolada osiedla, które zajmuje 1/3 obszaru miasta. Twoje argumenty,że 70% ale czego ? sztuk czy km ulic. W innych rejonach miasta jest to między 90-100 % w km. Mieszkam niedaleko Kruczej, zapraszam fotoreporterów to pokażą czy to boisko czy klepisko i porównają z boiskami przy szkołach nr 5,6,4, przy Kraszewskim, nad Krzną itp.itd. Warto również uwiecznić ten jedyny na osiedlu plac zabaw, jest to przeżycie i "dużo" zabawy. Na coś tam nie miał wpływu, absolutorium też za ubiegły rok nie otrzymał czyli same porażki. Po prostu trzeba się wziąć ostro do pracy. Ta 1/3 obszaru miasta co roku z podatku od nieruchomości zasila budżet miasta potężną kwotą,to z niej co miesiąc prezydent otrzymuje te 10 000 zł. Coś za te piniądze trzeba robić. Mieszkam tu od urodzenia, lubię to osiedle i ludzi tu mieszkających nie do nich mam uwagi tylko do urzędników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
myślę że jak go przyciśniecie to przed wyborami obieca budowę teatru i filharmonii...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
myślę że jak go przyciśniecie to przed wyborami obieca budowę teatru i filharmonii...
... niestety jest bardziej ambitny, więc ponownie bałaka o lotnisku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~about_criminals~ napisał:
OBAWIAM SIĘ ŻE PRZEZ PRZYPADEK ZROBIŁ geneza przypadku: fotografia z Lechem
A JAK SIĘ NAZYWAJĄ WASI RADNI? I CO ONI ZROBILI PRZEZ 11 LAT?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOSMONAUTA napisał:
A JAK SIĘ NAZYWAJĄ WASI RADNI? I CO ONI ZROBILI PRZEZ 11 LAT?
Jeden to niejaki Kuraś ( 3 lata stażu radnego), wiem że dzielnie walczy z Prezydentem ale o co, za Boga nie wiem. Pewne jest że co miesiąc stają w kolejce do kasy miejskiej po 1 000 zł diety. Oczywiście brak aktywności radnych nie zwalnia urzędników miejskich i ich szefa z odpowiedzialności za stan osiedla. We wcześniejszym opisie osiedla nie wspomniałem że, oprócz tych obiektów socjalnych, ośrodków itp. itd. znajduje się tu jedyne w regionie, prowizoryczne (niedofinansowane ) schronisko dla psów. Jego widok dopełnia wymownie wizerunek osiedla.Tam ani władza, ani dziennikarze nie zaglądają tak zresztą jak na całe osiedle. Tak, osiedla za torami to getto dla ludzi i zwierząt. Panie prezydencie -takimi inwestycjami jak kolejny dom socjalny na osiedlu- głosów w następnych wyborach Pan tu nie zdobędzie. Nie zdoła Pan też zamydlić nam oczu lotniskiem, lekcję Toya już przerabialiśmy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: