Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydentura Czapskiego

Utworzony przez Jozef, 5 stycznia 2010 r. o 18:48
Jestem przekonany, że Prezydent Czapski to jeden z najlepszych Prezydentów Białej Podlaskiej. Tylko ślepi /w tym radni samorządu miejskiego/ mogą kwestionować efekty pracy z których korzystają przede wszystkim mieszkańcy miasta. Znam to miasto, choć nie jestem jego mieszkańcem, widzę ewidentny postęp w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Wybaczcie, tylko głupole i zacietrzewiona opozycja z Abramowiczem na czele nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec. Biała Podlaska to aktualnie miasto, którego nie należy się wstydzić, to miasto, które zrobiło kolosalny postęp- zwłaszcza na tle podobnych miast w Polsce. Na tym forum przebija zaściankowość i małość wielu osób, szkoda że także funkcyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Jestem przekonany, że Prezydent Czapski to jeden z najlepszych Prezydentów Białej Podlaskiej. Tylko ślepi /w tym radni samorządu miejskiego/ mogą kwestionować efekty pracy z których korzystają przede wszystkim mieszkańcy miasta. Znam to miasto, choć nie jestem jego mieszkańcem, widzę ewidentny postęp w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Wybaczcie, tylko głupole i zacietrzewiona opozycja z Abramowiczem na czele nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec. Biała Podlaska to aktualnie miasto, którego nie należy się wstydzić, to miasto, które zrobiło kolosalny postęp- zwłaszcza na tle podobnych miast w Polsce. Na tym forum przebija zaściankowość i małość wielu osób, szkoda że także funkcyjnych.
Panie Józwo po pierwsze to proszę nie używać nowomowy.-"widzę ewidentny postęp w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego" bo to tylko kojarzy się ze starym urzędnikiem rodem z późnego Gierka. Po drugie nie zabierać głosu w sprawach pana niedotyczących - "nie jestem jego mieszkańcem". Po trzecie nie obrażać inteligencji i szufladkować piszących na tym forum - "głupole i zacietrzewiona opozycja z Abramowiczem na czele nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec", "Na tym forum przebija zaściankowość i małość". Po czwarte i najważniejsze koniec ogólników proszę o konkrety, a jak ich pan nie ma to nie zabierać głosu - "to miasto, które zrobiło kolosalny postęp". Koniec przekazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Jestem przekonany, że Prezydent Czapski to jeden z najlepszych Prezydentów Białej Podlaskiej. Tylko ślepi /w tym radni samorządu miejskiego/ mogą kwestionować efekty pracy z których korzystają przede wszystkim mieszkańcy miasta. Znam to miasto, choć nie jestem jego mieszkańcem, widzę ewidentny postęp w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Wybaczcie, tylko głupole i zacietrzewiona opozycja z Abramowiczem na czele nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec. Biała Podlaska to aktualnie miasto, którego nie należy się wstydzić, to miasto, które zrobiło kolosalny postęp- zwłaszcza na tle podobnych miast w Polsce. Na tym forum przebija zaściankowość i małość wielu osób, szkoda że także funkcyjnych.
Zgadzam się z tobą Józef, też jestem przekonany, że Prezydent Czapski to jeden z najgorszych Prezydęntów Białej Podlaskiej (zresztą czy byli jacyś inni Prezydęnci ?). Tylko ślepi/w tym niektórzy radni samorządu miejskiego/ mogą chwalić efekty pracy z których korzystają przede wszystkim ciotki, pociotki i kolesie siedzący przy korycie a nie zwykli mieszkańcy miasta. Znam to miasto, jestem jego mieszkańcem, widzę stały ewidentny upadek w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Wybaczcie, tylko głupole i bezwstydna sitwa jego pachołków nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec. Biała Podlaska to aktualnie miasto, którego musimy się wstydzić, to miasto, które wciąż leci w dół pod każdym względem - zwłaszcza na tle podobnych miast w Polsce, jak np Siedlce. Na tym forum czasami niestety przebija żałosna małość i kundlowatość wielu osób, szkoda że także funkcyjnych, jak np ten powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest taki, aby wszystko dobrze grało to prezydent musi być w miarę inteligentny i mieć poparcie większościowe w radzie. Może przy następnych wyborach coś się uda, ale nikłe szanse na to są. Im mniej ludzi pójdzie na wybory tym większa szansa na ponowny wybór obecnego Prezydenta na kolejną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Jestem przekonany, że Prezydent Czapski to jeden z najlepszych Prezydentów Białej Podlaskiej. Tylko ślepi /w tym radni samorządu miejskiego/ mogą kwestionować efekty pracy z których korzystają przede wszystkim mieszkańcy miasta. Znam to miasto, choć nie jestem jego mieszkańcem, widzę ewidentny postęp w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Wybaczcie, tylko głupole i zacietrzewiona opozycja z Abramowiczem na czele nie chcą lub nie potrafią tego dostrzec. Biała Podlaska to aktualnie miasto, którego nie należy się wstydzić, to miasto, które zrobiło kolosalny postęp- zwłaszcza na tle podobnych miast w Polsce. Na tym forum przebija zaściankowość i małość wielu osób, szkoda że także funkcyjnych.
o tak Endriu is very good presydent, vvvvvvvveeeeeeeeeeryyyyyyyyyy good, I like his very much!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='5.01.2010, 20:40:25' post='213888'] "... i mieć poparcie większościowe w radzie" teraz już ma gdy "Nasze Miasto Wspólne Dobro" z Panem Burdą na czele zerwało bezwstydnie koalicję z PiS i PO. Wstyd i Hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej - nie czytaj tych idiotyzmów na tym chorym forum. Chciałbym zobaczyć ludzi, którzy siedzą i wypisują te durnoty. Współczuję wszystkim, którzy sie tutaj wywnętrzniają. Spójrzcie w lustro - zanim zaczniecie się tu popisywać przyjrzyjcie się własnym postępkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Andrzej - nie czytaj tych idiotyzmów na tym chorym forum. Chciałbym zobaczyć ludzi, którzy siedzą i wypisują te durnoty. Współczuję wszystkim, którzy sie tutaj wywnętrzniają. Spójrzcie w lustro - zanim zaczniecie się tu popisywać przyjrzyjcie się własnym postępkom.
Masz rację niech nie czyta niech żyje w nieświadomości to sam się nie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację niech nie czyta niech żyje w nieświadomości to sam się nie wybierze.
po ile kartofli w magistracie bo mie wyszli i bym wzion pare kilo nawet pól metra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej weż ty lepiej odśnież deptak bo śniegu po kostki że chodzić się nie da, a to kurna w końcu centrum miasta ! Co to ludzi nie masz ?! Deptak nie odśnieżony wygląda jak wiejska ulica u ciebie w tutsznej ! I powiedz nam jeszcze ile z kasy miasta pójdzie na organizacje orkistry jąkatego w najbliszszą niedziele ? ale podaj wszystkie koszty to znaczy podlicz ile kosztują ci wszyscy twoi podlegli pracownicy domów kultury, policji, strarzakow itp czynowniki ktorzy beda w ten dzień i noc zasuwać dla owsika.No podaj kwote ! nie podasz prawdy , wiem A zuwazyleś jak cie ludność olala kiedy przemawialeś na sylwestra na Placu ? No weż ty już chlopie odejdż i nie kompromituj sie do końca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Andrzej - nie czytaj tych idiotyzmów na tym chorym forum. Chciałbym zobaczyć ludzi, którzy siedzą i wypisują te durnoty. Współczuję wszystkim, którzy sie tutaj wywnętrzniają. Spójrzcie w lustro - zanim zaczniecie się tu popisywać przyjrzyjcie się własnym postępkom.
Stary gdyby miło by być tak jak proponujesz, to ni istniała by demokracja, My jesteśmy wyborcami i mamy prawo wyrazić swoje opinie o demokratycznie wybranym prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Andrzej - nie czytaj tych idiotyzmów na tym chorym forum. Chciałbym zobaczyć ludzi, którzy siedzą i wypisują te durnoty. Współczuję wszystkim, którzy sie tutaj wywnętrzniają. Spójrzcie w lustro - zanim zaczniecie się tu popisywać przyjrzyjcie się własnym postępkom.
Andrzej ! nie słuchaj go ! czytaj czytaj ! moze dowiesz sie wreszcie prawdy o sobie bo wokolo siebie masz tylko obrzydliwych lizusów którzy ci kadzo dzien i noc byle swoje stolki parzsywe zachować i na łaske twoją zasłurzyć. Powiem tobie Andrzej coś w sekrecie- nie lubie ciebie. nawet nie wiem dla czego, no nie lubie i jusz ! a kto ciebie zreszyto lubi ? kto ? no kto ? A ty Gościu jesteś w mafii jusz czy jeszcze tylko porzytecznym idioto na razie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kartofle mogą nas uratować. Nie lotnisko, ale ziemniaczki. W herbie trzeba dosypać do smoka (na dole) parę worków kartofli. W ramach promocji miasta warto zorganizować kilka dorocznych imprez ziemniaczanych. Biała Kartoflana, to nie Morgana. Zasługuje na zimowe pieczenie ziemniaków w koksowniku, na wiosenne święto sadzeniaka. Później będzie święto kwitnących kartofli. No i jesienne wykopki. Zamiast dożynek. Brzmi lepiej. Miejska potrawa regionalna - kartoflanka. A na drugie placki. Ziemniaczane. Z dokładką. Łatwo o symbole i widokówki. Precz ze stonką! To był nasz Kartoflany Kabarecik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KABARECIK napisał:
Tylko kartofle mogą nas uratować. Nie lotnisko, ale ziemniaczki. W herbie trzeba dosypać do smoka (na dole) parę worków kartofli. W ramach promocji miasta warto zorganizować kilka dorocznych imprez ziemniaczanych. Biała Kartoflana, to nie Morgana. Zasługuje na zimowe pieczenie ziemniaków w koksowniku, na wiosenne święto sadzeniaka. Później będzie święto kwitnących kartofli. No i jesienne wykopki. Zamiast dożynek. Brzmi lepiej. Miejska potrawa regionalna - kartoflanka. A na drugie placki. Ziemniaczane. Z dokładką. Łatwo o symbole i widokówki. Precz ze stonką! To był nasz Kartoflany Kabarecik.
Proponuję na Placu co roku robić Święto Kartofla.Organizator-MOK. Dostwca kartofli - Andrzej lub jego brat. A co można zrobić z kartofli ? Proszę bardzo : BABKA ZIEMNIACZANA-3 kg kartofli,2 duże cebule,1/2 boczku, 1/2 karkówki, 3 jajca,3 łyżki szmalcu, sól pieprz itd, swieżo zmielony kminek, majeranek. KISZKA ZIEMNIACZANA - 2 kg kartofli, 4 dkg mąki,6 dkg cebuli, 10 dkg skwarek z boczku lub słoniny, sól pieprz majeranek, jelito grube ze świni,kawałek słoniny do wyłożenia blachy. KOTIUCHY ZIEMNIACZANE - 1 kg kartofli, 2 jajca, sól pieprz, 1 kg mąki. PLACKI ZIEMNIACZANE - 1 kg kartofli, 2 jajca, sól pieprz, 1 kg mąki. KOPYTKA - 1 kg kartofli ugotowanych, 1 jajco, 40 dkg mąki, sól. ŚMIECIUCHY - 50 dkg kartofli,10 dkg mąki, 5 dkg cukru, sól. itp Andrzej nie martw sie. jak nawet nie wygrasz w wyborach to widzisz jaki biznes moesz zrobić na kartoflach razem z bratem ? A do przygotowywania tych kartoflanych cudów możesz chyba zatrudnić cały MOPS ? cała impreza miom zdaniem powinna sie odbywać na Placu, Izdebski może tobie na scenie zataczyć kujawiaka z 16 latką w przerwie między jednym kartoflem a drugim. No i co Andrzej podoba się tobieten pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cartophel napisał:
Proponuję na Placu co roku robić Święto Kartofla.Organizator-MOK. Dostwca kartofli - Andrzej lub jego brat. A co można zrobić z kartofli ? Proszę bardzo : BABKA ZIEMNIACZANA-3 kg kartofli,2 duże cebule,1/2 boczku, 1/2 karkówki, 3 jajca,3 łyżki szmalcu, sól pieprz itd, swieżo zmielony kminek, majeranek. KISZKA ZIEMNIACZANA - 2 kg kartofli, 4 dkg mąki,6 dkg cebuli, 10 dkg skwarek z boczku lub słoniny, sól pieprz majeranek, jelito grube ze świni,kawałek słoniny do wyłożenia blachy. KOTIUCHY ZIEMNIACZANE - 1 kg kartofli, 2 jajca, sól pieprz, 1 kg mąki. PLACKI ZIEMNIACZANE - 1 kg kartofli, 2 jajca, sól pieprz, 1 kg mąki. KOPYTKA - 1 kg kartofli ugotowanych, 1 jajco, 40 dkg mąki, sól. ŚMIECIUCHY - 50 dkg kartofli,10 dkg mąki, 5 dkg cukru, sól. itp Andrzej nie martw sie. jak nawet nie wygrasz w wyborach to widzisz jaki biznes moesz zrobić na kartoflach razem z bratem ? A do przygotowywania tych kartoflanych cudów możesz chyba zatrudnić cały MOPS ? cała impreza miom zdaniem powinna sie odbywać na Placu, Izdebski może tobie na scenie zataczyć kujawiaka z 16 latką w przerwie między jednym kartoflem a drugim. No i co Andrzej podoba się tobieten pomysł?
Pomysł dobry i program całkiem niezły, ale Józek Czapski ma za małe poletko, nie na hoduje tyle kartofli, to po za jego możliwościami! A skąd brać więcej kartofli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty starosta jak czytasz o koledze to nie ciesz się , na ciebie też przyjdzie kolej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałem z Prezydentem raz - konkretnie, bez nadęcia- NORMALNIE!!!! Nie wiem hieny forumowe ile osób z was z nim rozmawiało. Ale widzę, że chyba nikt niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Rozmawiałem z Prezydentem raz - konkretnie, bez nadęcia- NORMALNIE!!!! Nie wiem hieny forumowe ile osób z was z nim rozmawiało. Ale widzę, że chyba nikt niestety...
... może miał słabszy dzień ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Rozmawiałem z Prezydentem raz - konkretnie, bez nadęcia- NORMALNIE!!!! Nie wiem hieny forumowe ile osób z was z nim rozmawiało. Ale widzę, że chyba nikt niestety...
A widziałeś kiedyś polityka który w jednorazowej rozmowie nie był miły? Jeden to za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja Białej Podlaskiej trwa: http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=...d=69328&k=k http://www.radiopodlasie.pl/wiadomosci/z-r...jecie-210f.html Jak rzeczywiście wysoki jest bialski symbol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...