Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydentura Czapskiego

Utworzony przez Jozef, 5 stycznia 2010 r. o 18:48
O matko facet -ale news rzeczywiście... Że też chce sie pismakom tym podniecać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O matko facet -ale news rzeczywiście... Że też chce sie pismakom tym podniecać
To kto jest tym najwiekszym bałwanem w mieście ?. Czyj to pomnik?. Dlaczego tuuu... taj ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Promocja Białej Podlaskiej trwa: http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=...d=69328&k=k http://www.radiopodlasie.pl/wiadomosci/z-r...jecie-210f.html Jak rzeczywiście wysoki jest bialski symbol?
bialski symbol ma w rzeczywistsci tak z 1,7 m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
balwanolog napisał:
bialski symbol ma w rzeczywistsci tak z 1,7 m.
Nie zawracajcie nam d. jakimiś bialskimi symbolami ! bo na tym wątku to my lejemy Andrzeja ! chcecie to sobie zróbcie nowy wątek i tam wypisujcie te swoje głupoty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My cecency wietnamcy z ugandy i gruzji z osrodka za toramy zawse bedemy za toba pan prezident my hcec w swoih kraiu miec takego wodza co robi doge i sylwester. w biala duzo market poco fabryka. ile zarabiac prezydenta bo caly krai bedz na niego pracowac. kochamy prezydent bendzie mial wlasny peniadz nazywac sie bedzie 1 bankrut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal aż dupę ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakieś normalne argumenty przeciwko prezydentowi? Bo żałość bierze jak sie patrzy na pożal sie Boże taką opozycję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Macie jakieś normalne argumenty przeciwko prezydentowi? Bo żałość bierze jak sie patrzy na pożal sie Boże taką opozycję...
Tak, min. za system klik którymi omotał to miasto, za folwarki prywatne czyli spółki miejskie a faktycznie polityczne synekury partyjne itp. itd. Za kartoflany system rozliczeń ty mi ja tobie, ech szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 000 durniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo napisał:
100 000 durniu
za księżycową koalicję czerwono-czarną czyli z dawnym I sekretarzem pzpr oraz obecnym ks. dziekanem co to pociągają za sznurki władzy w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Macie jakieś normalne argumenty przeciwko prezydentowi? Bo żałość bierze jak sie patrzy na pożal sie Boże taką opozycję...
Mnie kiedyś uczono : nie żałuj , nie przepraszaj.Mój ojciec zaś mówił "Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera". Rozumiem, każda istota nawet idiota ma prawo do życia. Zarzucasz mizerię opozycji Prezydęta, pokaż bogactwo zwolenników i zaprezentuj nam osiągnięcia, krótko w punktach i na temat, a jak nie to zmilcz bo to co piszesz czytać szkoda.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2010 r. o 00:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Mnie kiedyś uczono : nie żałuj , nie przepraszaj.Mój ojciec zaś mówił "Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera". Rozumiem, każda istotao Hotelu nawet idiota ma prawo do życia. Zarzucasz mizerię opozycji Prezydęta, pokaż bogactwo zwolenników i zaprezentuj nam osiągnięcia, krótko w punktach i na temat, a jak nie to zmilcz bo to co piszesz czytać szkoda.
Polska gnije od rządu do samorządu. Ministrowie składają meldunki biegając do hotelu gdzie mieszkał Krauze, lub przez telefon nie wiadomo komu, to prawdziwi rządzący a nie rząd. Samorządowcy wywindowali sobie zarobki i tylko patrzą coby tu jeszcze na boku ukręcić. Majątek głównie rozkradziony, deficyt 700 mld. Zgnilizna od góry do dołu. Totalna porażka, ale cóż wymagać od tworu który został poczęty w grzechu. Wstyd i hańba niczego nas historia nie nauczyła, po cholerę uczyć jej w szkole? Wprowadzić przedmioty takie jak : kursy jak zostać skorumpowanym, podstawy złodziejstwa, oraz rozszerzyć języki obce - to dla emigrujących, na wuefie ćwiczyć głębokie skłony i na koniec godzina tygodniowo lizania tyłka dyrektora(ki) szkoły .
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2010 r. o 09:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schodzi biała na psy! na warszawskiej zamiast plusa pojawiła sie biedronka. w plusie to sobie jakąś brendziawkę kupiłem albo tekilę i było git. a po łyskaczu czy tekili z biedrony to sie jedynie porzygać można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Polska gnije od rządu do samorządu. Ministrowie składają meldunki biegając do hotelu gdzie mieszkał Krauze, lub przez telefon nie wiadomo komu, to prawdziwi rządzący a nie rząd. Samorządowcy wywindowali sobie zarobki i tylko patrzą coby tu jeszcze na boku ukręcić. Majątek głównie rozkradziony, deficyt 700 mld. Zgnilizna od góry do dołu. Totalna porażka, ale cóż wymagać od tworu który został poczęty w grzechu. Wstyd i hańba niczego nas historia nie nauczyła, po cholerę uczyć jej w szkole? Wprowadzić przedmioty takie jak : kursy jak zostać skorumpowanym, podstawy złodziejstwa, oraz rozszerzyć języki obce - to dla emigrujących, na wuefie ćwiczyć głębokie skłony i na koniec godzina tygodniowo lizania tyłka dyrektora(ki) szkoły .
oj źle się na forum dzieje, skoro Ty Pawlak musisz sam sobie odpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
oj źle się na forum dzieje, skoro Ty Pawlak musisz sam sobie odpisywać.
Nie- to świadczy o jego wyjątkowym intelekcie,wyobraźni , fantazji i poczuciu humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak to nie szkodliwa gnida która chce zaistnieć węc dajcie jej te 5 min . Przecież i tak nikt tego nie czyta ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
Pawlak to nie szkodliwa gnida która chce zaistnieć węc dajcie jej te 5 min . Przecież i tak nikt tego nie czyta ha ha ha
Dziękuję a ty jesteś wszą łonową , znasz inną nazwę tej wszy ? A tak nawiasem to czyta ktoś np ty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dziękuję a ty jesteś wszą łonową , znasz inną nazwę tej wszy ? A tak nawiasem to czyta ktoś np ty .
Pawlak szacunek!!!! Ja też czekam na listę dokonań Słońca Tucznej. Klakierzy do roboty!!! Jak mnie przekonacie to zagłosuję i przekonam moją ciotkę Teklę. Ona też pochodzi z zaścianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batory napisał:
Pawlak szacunek!!!! Ja też czekam na listę dokonań Słońca Tucznej. Klakierzy do roboty!!! Jak mnie przekonacie to zagłosuję i przekonam moją ciotkę Teklę. Ona też pochodzi z zaścianka.
Szacunek Batory !!!!! Nie uważasz że jedenaście lat to nie jest już wystarczająco długi okres oczekiwania ? Listy nie będzie!!!!!
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2010 r. o 12:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Szacunek Batory !!!!! Nie uważasz że jedenaście lat to nie jest już wystarczająco długi okres oczekiwania ? Listy nie będzie!!!!!
Przecież tu nigdy nie chodziło o dokonania, tylko o comiesięczną kasę (10 000 zł) w kolejnych kadencjach z oczekiwaniem by trwać tak jak najdłużej, najlepiej do emerytury. Nie znam ani jednego pomysłu Prezydenta, żadnej jego inicjatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...