Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pride Of Poland: Piacenza sprzedana za 475 tys. euro

Utworzony przez Gość, 7 sierpnia 2011 r. o 19:22
za co tu płacić tyle kasy.Jadłem często końską kiełbasę i nie jest aż taka wyśmienita ale widzę szejkowie gustują w końskim mięsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za co tu płacić tyle kasy.Jadłem często końską kiełbasę i nie jest aż taka wyśmienita ale widzę szejkowie gustują w końskim mięsie.
koń by się uśmiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, patrzysz z punktu widzenia żarłoka, który wszędzie widzi tylko jedzenie. Dni Konia Arabskiego przeznaczone są dla pasjonatów i znawców, którzy płaca za piękno i świetne geny tych koni. Zeżreć można wszystko, owszem, ale te konie to wartość narodowa, czego pospolici konsumenci nigdy nie zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siria napisał:
Gościu, patrzysz z punktu widzenia żarłoka, który wszędzie widzi tylko jedzenie. Dni Konia Arabskiego przeznaczone są dla pasjonatów i znawców, którzy płaca za piękno i świetne geny tych koni. Zeżreć można wszystko, owszem, ale te konie to wartość narodowa, czego pospolici konsumenci nigdy nie zrozumieją.
Pasjonatów, znawców... piękno i świetne geny... dla mnie to zwykły snobizm i ot co. Inne, bardziej pospolite konie to niby nie są piękne? Wogóle to kicz jest. Od zawsze to co rzadkie, miało wysokie ceny, po to by pewne grupy ludzi, "szlachta" mogła się wyróżniać, czuć się szczególnie. Nie ważne czy to coś było/jest w jakiś bardziej przydatne, praktyczne, szczególne. Choć oni wmawiają sobie i innym, że właśnie jest szczególne. Gdyby takich koni było więcej na świecie, to nie byłyby uznawane za takie szczególnie piękne i świetne genetycznie. Snoby znalazłyby sobie coś innego "szczególnego". Tu nie chodzi tylko o piękno itd. - głównie chodzi o pieniądze... Niestety, to jest sedno sprawy. Pewnie znajdzie się ktoś kto skwituje moją wypowiedź, że zazdroszczę, szkoda mi, bo mnie nie stać i dlatego tak mówię. Uprzedzę i odpowiem: NIE, może i mnie nie stać, ale jakoś mnie to nie rusza, jestem szczęśliwy nie mając fortuny i stajni z rasowymi końmi. Pieniądze to nie wszystko, nie to się w życiu liczy, nie taki jest jego sens. Nie mówię jednak, żeby żyć w ubóstwie, chodzi o to żeby pieniądz nie zawładnął człowiekiem, żeby nie stać się zbyt chciwym. Gdyby ludzie to zrozumieli, świat byłby lepszy, szczęśliwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol napisał:
Pewnie znajdzie się ktoś kto skwituje moją wypowiedź, że zazdroszczę, szkoda mi, bo mnie nie stać i dlatego tak mówię. Uprzedzę i odpowiem: NIE, może i mnie nie stać, ale jakoś mnie to nie rusza, jestem szczęśliwy nie mając fortuny i stajni z rasowymi końmi. Pieniądze to nie wszystko, nie to się w życiu liczy, nie taki jest jego sens.
TO co sie liczy w zyciue, co jest najwazniejsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol napisał:
Pasjonatów, znawców... piękno i świetne geny... dla mnie to zwykły snobizm i ot co. Inne, bardziej pospolite konie to niby nie są piękne? Wogóle to kicz jest. Od zawsze to co rzadkie, miało wysokie ceny, po to by pewne grupy ludzi, "szlachta" mogła się wyróżniać, czuć się szczególnie. Nie ważne czy to coś było/jest w jakiś bardziej przydatne, praktyczne, szczególne. Choć oni wmawiają sobie i innym, że właśnie jest szczególne. Gdyby takich koni było więcej na świecie, to nie byłyby uznawane za takie szczególnie piękne i świetne genetycznie. Snoby znalazłyby sobie coś innego "szczególnego". Tu nie chodzi tylko o piękno itd. - głównie chodzi o pieniądze... Niestety, to jest sedno sprawy. Pewnie znajdzie się ktoś kto skwituje moją wypowiedź, że zazdroszczę, szkoda mi, bo mnie nie stać i dlatego tak mówię. Uprzedzę i odpowiem: NIE, może i mnie nie stać, ale jakoś mnie to nie rusza, jestem szczęśliwy nie mając fortuny i stajni z rasowymi końmi. Pieniądze to nie wszystko, nie to się w życiu liczy, nie taki jest jego sens. Nie mówię jednak, żeby żyć w ubóstwie, chodzi o to żeby pieniądz nie zawładnął człowiekiem, żeby nie stać się zbyt chciwym. Gdyby ludzie to zrozumieli, świat byłby lepszy, szczęśliwszy.
powiedz to naszemu !!! za 14.000,00 zł w miesiąc !!!! ma sie dobrze w obrażaniu ludzi !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO co sie liczy w zyciue, co jest najwazniejsze?
Jeżeli zadajesz takie pytanie, to w zasadzie szkoda czasu na odpisywanie tobie, bo to będzie i tak jak w studnię. Ale niech stracę. Jak dla mnie nie pieniądz, tylko ludzie, prawdziwa przyjaźń, rodzina. No i czas. Ale nie w takim sensie jak zapewne ty uważasz, że czas to pieniądz, ci którzy tak uważają, są prawdziwymi przegranymi w życiu. Ja cenię sobie czas, by móc spokojnie poobserwować przyrodę, niebo, nie musieć gonić za pieniądzem. Posłuchać dobrej muzyki, delektować się nią, spędzić chwilę z przyjaciółmi, ale nie w tym sensie żeby się schlać na umór, nie w tym rzecz. To tak w wielkim skrócie, co dla mnie jest najważniejsze, tego się nie da opisać. Pewnie dlatego wolisz pieniądze, bo je się da łatwo policzyć, heh. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol napisał:
Pasjonatów, znawców... piękno i świetne geny... dla mnie to zwykły snobizm i ot co. Inne, bardziej pospolite konie to niby nie są piękne? Wogóle to kicz jest. Od zawsze to co rzadkie, miało wysokie ceny, po to by pewne grupy ludzi, "szlachta" mogła się wyróżniać, czuć się szczególnie. Nie ważne czy to coś było/jest w jakiś bardziej przydatne, praktyczne, szczególne. Choć oni wmawiają sobie i innym, że właśnie jest szczególne.Gdyby takich koni było więcej na świecie, to nie byłyby uznawane za takie szczególnie piękne i świetne genetycznie. Snoby znalazłyby sobie coś innego "szczególnego". Tu nie chodzi tylko o piękno itd. - głównie chodzi o pieniądze... Niestety, to jest sedno sprawy.Pewnie znajdzie się ktoś kto skwituje moją wypowiedź, że zazdroszczę, szkoda mi, bo mnie nie stać i dlatego tak mówię. Uprzedzę i odpowiem: NIE, może i mnie nie stać, ale jakoś mnie to nie rusza, jestem szczęśliwy nie mając fortuny i stajni z rasowymi końmi. Pieniądze to nie wszystko, nie to się w życiu liczy, nie taki jest jego sens. Nie mówię jednak, żeby żyć w ubóstwie, chodzi o to żeby pieniądz nie zawładnął człowiekiem, żeby nie stać się zbyt chciwym. Gdyby ludzie to zrozumieli, świat byłby lepszy, szczęśliwszy.
Zjawisko to jest przystępnie i jasno jest to wytłumaczone w książkach Desmonda Morrisa. Polecam. A swoją drogą, w takim artykule wypadałoby dać jakieś lepsze zdjęcia tych koni. Istotnie są piękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, przepraszam. Tak powinno brzmieć moje zdanie powyżej: Zjawisko to jest przystępnie i jasno wytłumaczone w książkach Desmonda Morrisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Oj, przepraszam. Tak powinno brzmieć moje zdanie powyżej: Zjawisko to jest przystępnie i jasno wytłumaczone w książkach Desmonda Morrisa.
Książki Desmonda Morissa może i były odkrywcze, ale pół wieku temu. Radziłbym sięgnąć do nich obecnie by przekonać się jak już trącą myszką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B napisał:
Książki Desmonda Morissa może i były odkrywcze, ale pół wieku temu. Radziłbym sięgnąć do nich obecnie by przekonać się jak już trącą myszką.
Ależ nie twierdzę, ze są najświeższe. Polecam tylko, i to tym, którzy nie wiedzą na jakiej zasadzie to wszystko działa - a być może takiego punktu widzenia nie znają. I nie zgodzę się, że cyt. "trącą myszką" - bo akurat w naśladownictwie wzorców nic się nie zmieniło A jeśli tak, proszę o tytuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Ależ nie twierdzę, ze są najświeższe. Polecam tylko, i to tym, którzy nie wiedzą na jakiej zasadzie to wszystko działa - a być może takiego punktu widzenia nie znają. I nie zgodzę się, że cyt. "trącą myszką" - bo akurat w naśladownictwie wzorców nic się nie zmieniło A jeśli tak, proszę o tytuły.
O przepraszam dlaczego mi imputujesz że czytałem jego książki? nie czytałem, więc i tytułów nie podam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B napisał:
O przepraszam dlaczego mi imputujesz że czytałem jego książki? nie czytałem, więc i tytułów nie podam.
Może i bym przeczytał ale słabo czytam i meczę się szybko. Jestem szczęśliwy że chociaż trochę lepiej mi idzie pisanie. Czekam także na oficjalną wykładnię, sprawę już ogólnie naświetlił Tusk, czekam na szczegółową wykładnię w Gazecie Wyborczej. [media]http://www.youtube.com/watch?v=GX1b-IWoIuM&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klacz piękna.... za foto nie dałabym ani złotówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie ...porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...