Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Projekt uchwały ws. lotniska w Białej Podlaskiej odrzucony

Utworzony przez CIEKAWSKI, 15 czerwca 2009 r. o 21:46
CZAPSKI A TO PRAWDA ZE SPOLKA CARGO HUB ZOSTALA ZAREJESTROWANA W SIERPNIU 2008 A TY JUZ W LIPCU PODPISALES TE POROZUMIENIE? PROKURATOR NIC WIECEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile radni nie zdołaja odwołać Prezydenta Czapskiego , to apeluję do mieszkańców Białej Podlaskiej i zwracam się z gorącą prosba nie wybierajcie tego człowieka na kolejną kadencję.Niema ludzi niezastąpionych,a gdy go się odstawi od koryta wtedy wyjdą na światło dzienne jego kombinacje i machloje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać,to u Was w B.P. panuje zasada,że sam nie skorzystam,ale drugiemu też nie dam.A to tylko dlatego,że byc może Prezydent się dogadał.Poptrzcie trochę z innej perspektywy,moze ta firma jest najlepsza,może nie ma innej alternatywy.a nie z góry od razu zakładać wszystko co najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŁODIA K-Koźle napisał:
Jak widać,to u Was w B.P. panuje zasada,że sam nie skorzystam,ale drugiemu też nie dam.A to tylko dlatego,że byc może Prezydent się dogadał.Poptrzcie trochę z innej perspektywy,moze ta firma jest najlepsza,może nie ma innej alternatywy.a nie z góry od razu zakładać wszystko co najgorsze.
Oczywiście Radni powinni rozważać każdą inicjatywę jaka ma szansę powodzenia na lotnisku, jednak w tym momencie zgadzam się z ich decyzją w 100 %. Po pierwsze prasa pisała już o prezesie firmy Cargo - Hub i jego nazwisku które znajduje się na czarnej liście dłużników. Sam Prezes tego nie wykluczył zapytany przez radnego Stefaniuka na sesji. Po drugie firma Cargo - Hub nigdy nie budowała lotniska więc jak można mówić, że jest najlepsza. Pytany przez radnych prezes firmy stwierdził że kapitał zakładowy wynosi 500 tys. zł a sam remont pasa startowego oceniają, że wyniesie 100 mln zł. Takich pytań jest wiele. Trzeba pamiętać również o tym, że w środowisku lotniczym w/w firma nie cieszy się wiarygodnością. Ja osobiście nie chcę powtórki z Pana Toya który już z Czapskim i Nikolskim budował Las Vegas. Dlaczego Czapski nie szuka innych firm , dlaczego zawiera porozumienia z jedną firmą utrzymuje je w tajemnicy a w prasie opowiada nam że zrobi przetarg aby wyłonić inwestora.Kto Z WAS BY PRZYSTĄPIŁ DO PRZETARGU WIEDZĄC ŻE WASZ KONKURENT MA obietnicą Prezydenta że jest jedynym inwestorem. Polecam słuchać nagrań z sesji w radiu Biper wtedy każdy sam oceni jak to wygląda. Poza tym Prośba do red. Pietrzeli aby trzymać się konkretów teren jaki miał iść w dzierżawę to 327 ha. a nie ok.300.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołodia - może ! a może nie. Nie tak to powinno wyglądać i bardzo dobrze że tak zagłosowali i mam nadzieję że dopóki nie znajdą się inne firmy które będą mogły przedstawić swoje oferty i dopóki nie będzie to przejrzyste to mam nadzieję że Pan prezydent będzie sobie przedstawiał do ponownych głosowań z takim samym skutkiem jak obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie tego lotniska nie powinni oddawac pod zadne spolki,firmy,korporacje ktore wstawia tam port lotniczy dla cywilow. Lotnisko bylo wojskowe i takie powinno zostac!! Wlasnie w bialej mamy lotnisko najblizej polozone od ruskich ktorzy moga czasami udac cwaniaczkow i na nas ruszyc ale komorowski postanowil polizac pupe ruskim i wycofac jednostkę!! Mam nadzieje ze przywroca znowu wojsko do białej!! A ci co maja wrazliwe uszy moga sie wyniesc z bialej!! Nie pisalem z poprawna interpunkcja oraz nie wstawialem ortografi. PZDR Capralo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich Polakow czytajacych tych uwag w Polsce i za granicami kraju "Polsco! Ojczyzo moja! Ty jestes jak zdrowie. Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie, Kto cie stracil. Dzis pieknosc twoja w calej ozdobie Widze i opisuje, bo tesknie po tobie." Panno Swieta, Co jasnej bronisz Czestochowy I w Ostrej swiecisz Bramie! Ty, co grod zamkowy Nowogrodzki ochraniasz z jego wiernum ludem GDY OD PLACZACEK MATKI POD TWOJA OPIEKE Ofiarowanym martwa podnioslem powieke I zaraz moglem pieszo do Twych swiatyn progu Isc za wrocone zycie podziekowac Bogu. Tak nas powrocisz cudem na Ojczyzny Lono" Co sie stalo z naszym krajem? Co sie stalo z nasza przyroda? Co sie stalo z naszym Krolestwem? Co sie stalo z nasza Flaga Jednosci i Wolnosci? Co sie stalo z naszymi rodzinami naszymi dziecmi? Przede wszystkim co sie stalo z nasz miloscia do naszego stworzyciela? W TYM NOWYM ROKU 2010 JA JAKO OBYWATEL POLSKI WOLAM WSZYSTKICH TYCH, KTORZY MAJA W SOBIE ISKRE POLAKA I POLSKI W SERCU, ABY UTWORZYC NOWE POWSTANIE NASZEGO PANSTWA I JAKO PRZYKLAD Z NAS, NOWE POWSTANIE CALEGO SWIATA. LETS HOLD OUR HANDS TOGETHER FOR THE BEGINNING OF NEW MILLENIUM OF OUR CREATION. MAY THE FLOWER OF LIFE FROM NOW ON BE WITH YOU FOREVER AND EVER. NIECH BIALE SWIATLO NASZEGO STWORZYCIELA SWIECI NAD NASZA ZIEMIA. P.S MODLMY SIE WSZYSCY ABY TO LOTNISKO DOSTALO SIE W RECE NASZEJ BIALSKIEJ KRWI. MODLMY SIE ABY NIE DOPUSZCZAC INVESTATOROW KTORZY CHCA NASZ ZNOWU ZRABOWAC Z OSTATNIEJ NADZEJI NASZEGO KRAJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...