Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura skapitulowała w sprawie Szczeklika

Utworzony przez rozbujnik, 29 sierpnia 2008 o 18:11
TERAZ PROKURATORÓW ZA TORBY.ZGNOILI CZŁOWIEKA I NIC.TAKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ Z GÓRY CIEPŁYM MOCZEM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TERAZ TYCH CO TAK SKRZYWDZILI CZŁOWIEKA JAKO NIEWYDARZONYCH PROKURATORÓW WYPIEPRZYĆ NA ALASKĘ.TAK FUNKCJONUJE U NAS WYMIAR ZWANY SPRAWIEDLIWOŚSCIĄ. SZUKAJĄ TYLKO HAKÓW. A PÓŹNIEJ RĘKA W NOCNIKU. ZNISZCZYLI KARIERĘ MŁDEMU POLICJANTOWI.
0
Panie Szczeklik wyrazy uznania Panu i Pana rodzinie za wytrwałość że zdołałeś Pan udowodnić swoją niewinność a ci co wrobili Pana w tą całą aferę powinni przejść to co Pan przeszedł takich spraw jak Pańska w Polsce jest na pewno wiele. Życzę dużo zdrowia no i powrotu do służby
0
Gratulujemy Panu Szczeklikowi wytrwałości! My w podobnej sytuacji poddaliśmy. Daliśmy sobie spokój z bolszewickim wymiarem sprawiedliwości, jaki panuje w naszym kraju! Od 1989 w naszym kraju dużo się zmieniło. Niestety nie zmienił się wymiar sprawiedliwości, który jest bezczelnie chamski! Jest to kasta, która bezkarnie rządzi się i kpi sobie z obywateli. Mogą robić co chcą!
0
Dokładnie! Popieram poprzedni post w 100%, odpowiada prawdzie. Też dałem sobie spokój po tym jak sąd w pierwszej instancji uniwinnił mnie a mimo to prokurator, nie mając żadnych innych nowych dowodów czy wniosków, odwołał się do sądu II instancji, tam sąd nakazał powtórzenie sprawy. Opierając się na tych samych okolicznościach i dowodach , ten sam sąd I instancji, uznał mnie za winnego. Należało się odwoływać itd, nie miałem już siły, pieniędzy i ochoty na walkę z wiatrakami. Poddałem się wyrokowi, mimo, że nic w sprawie nie zawiniłem. Dostałem zawiasy, zostałem przestępcą, a prokurator miał satysfakcje, że ukarał nie winnego człowieka! Tak wygląda cała prawda o naszych sądach, prokuraturze itd. , żyć się nie chce w tym bajzlu!
0
Ujawnić nazwiska tych którzy za tą prowokacją stali. Kto zna ich nazwiska ?
0
txj napisał:
Ujawnić nazwiska tych którzy za tą prowokacją stali. Kto zna ich nazwiska ?
Dokładnie -należy podać nazwiska tych , co żerują na ludzkiej krzywdzie do publicznej wiadomości . Mało tego wywalić z zajmowanych stanowisk ,żeby już nikogo więcej nie spotkał ten sam los , co Pana Szczeklika. Czyżby prokuratorzy w tym kraju byli na innych prawach od pozostałych obywateli? Czas najwyższy już z tym skończyć i rozerwać tę pajęczynę...To ,co się obecnie wyprawia w sądownictwie , to jedna wielka kpina... ,,WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI"?--raczej NIESPRAWIEDLIWOŚCI.!!!!
0
Zdaje się, że ma być jakiś film kręcony na kanwie wydarzeń, jakie spotkały Pana Szczeklika. Może trudno jest ujawnić nazwiska, wywalić ze stanowsk, itp. (prawo nie pozwala:-)), ale będzie można wszystkiego się domyśleć, jak film powstanie. Oczywiście podobieństwo do zdarzeń i osób będzie przypadkowe ;-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: