Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura szuka niegospodarności w stadninie w Janowie Podlaskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
szukajcie, szukajcie a jak znajdziecie to rydzowi, kurduplowi i innych pisdzielcom oddajcie. Niech się udławią i pójdą w pisssssssss,du . Precz z polityką pisdzielców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooooooooo  Rycho  ...zdzicho...bury cały  czas ujadaja  !!!!!!!  Panowie wasza  era juz  mineła musicie  się  pogodzić  ze  Polacy  wybrali i  wam  dziękują ...możecie  teraz  wyć  do  księżyca  jak  was  nie  zamkną do pierdla  za  kradzierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ździchu a gdzie przyczepy z kukurydzą się podziały, ty jeszcze nie siedzisz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze finanse muszą być prześwietlone, jednak większość rzeczy sprzed 2016 r. już pewnie jest ukryta i zatuszowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooooooooo Rycho ...zdzicho...bury cały czas ujadaja !!!!!!! Panowie wasza era juz mineła musicie się pogodzić ze Polacy wybrali i wam dziękują ...możecie teraz wyć do księżyca jak was nie zamkną do pierdla za kradzierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze finanse muszą być prześwietlone, jednak większość rzeczy sprzed 2016 r. już pewnie jest ukryta i zatuszowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy pisdzielce nawet koniom do kopty nie dorastacie. Kto was wybrał- patologia i katoluchy a ludzie normalnie pracujący muszą teraz to szambo utrzymywac. Wy nawet porządnych spodni na tyłku nie macie ale macie wieeeeelkiego jezuska i małego ziejącego jadem przywódcę. Nie mam na co ujadac, mam kasę, samochów i własnie mieszkanie. Wiem, wiem, ziobro przyjdzie i zabierze bo pis musi byc mierny, bierny, głupi i biedny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniszczyli stadnine a teraz ten chlopek roztropek spioch szuka paragrafu a zero pewnie znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi? PiS jest od dawna znany z tego, że jeżeli nie ma się czego przyczepić to sami tworzą afery lub stosują prowokację No cóż lepsza zmiana tylko dlaczego my zwykli ludzie musimy to znosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teza już jest, teraz trzeba tylko ją udowodnić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...