Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PROSZE O POMOC!

Utworzony przez Lewaaaa88, 18 listopada 2009 o 21:53
BARDZO PROSZĘ O WYPEŁNIENIE KRÓTKIEJ ANKIETY NA TEMAT MAJDANKA. ANKIETA BEDZIE MI POMOCNA PODCZAS PISANIA PRACY MAGISTERSKIEJ. http://www.ankietka.pl/ankieta/31300/opini...a-majdanku.html Z GÓRY DZIEKUJE!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lewaaaa88 napisał:
BARDZO PROSZĘ O WYPEŁNIENIE KRÓTKIEJ ANKIETY NA TEMAT MAJDANKA. ANKIETA BEDZIE MI POMOCNA PODCZAS PISANIA PRACY MAGISTERSKIEJ. http://www.ankietka.pl/ankieta/31300/opini...a-majdanku.html Z GÓRY DZIEKUJE!!!!!!
Poproś Dużego & Gamonia. To specjaliści od ratowania Ż...
0
Nie radzę prosić o takie rzeczy na tym forum, poczytaj komentarze, a zorientujesz się jacy "Goście" się tu wypowiadają!
0
oddział napisał:
Poproś Dużego & Gamonia. To specjaliści od ratowania Ż...
Jak potrzebne do pracy to wypełniłem, to ten jeden dobry uczynek na dzień. Pozdrawiam.
0
biedronka napisał:
Nie radzę prosić o takie rzeczy na tym forum, poczytaj komentarze, a zorientujesz się jacy "Goście" się tu wypowiadają!
Biedronko masz na myśli mnie ?
0
Raczej "Gości", ale i do Ciebie mogłabym się przyczepić
0
biedronka napisał:
Raczej "Gości", ale i do Ciebie mogłabym się przyczepić
"Nie znasz mnie ale możesz poznać, ja Cię do płaczu doprowadzę" - z jakiej książki to cytat ?
0
Hahaha...
0
biedronka napisał:
Hahaha...
Chmmm....... i nic więcej , no czekam żebyś się przyczepiła. W końcu nick zobowiązuje biedronka to groźny drapieżca, prawdziwy zabójca mszyc.
0
Uwaga tu gamon, rozpoczynam nadawanie. Na majdanku nie prowadziłem z dużym żadne akcji ale jakby było trzeba coś o żydach w łomazach to chętnie opowiem. A jest co!
0
Nie jestem do czepiania się...! Niedawno był tu taki odpowiedni nick... "czep..." coś tam coś
0
gamon napisał:
Uwaga tu gamon, rozpoczynam nadawanie. Na majdanku nie prowadziłem z dużym żadne akcji ale jakby było trzeba coś o żydach w łomazach to chętnie opowiem. A jest co!
Trzeba ankietę wypełnić to nam przybędzie jeszcze jeden bezrobotny magister. Prostota, a jakbyś nie wiedział to strzelaj. Rozprężenie w oddziale i każą ci się w dupę całować, totalny bardak i wystarczyło tylko kilka dni bezhołowia.
0
biedronka napisał:
Nie jestem do czepiania się...! Niedawno był tu taki odpowiedni nick... "czep..." coś tam coś
Obiecujesz, a potem się wycofujesz, a już przygotowywałem sobie argumenty, aż palce mnie świerzbią do pisania i nic. Nie taki jestem straszny jak mnie malują.
0
Niestety, rozczaruję Cię! Nie, mam zamiaru prowadzić bezsensownej dyskusji (czyt. pyskówki)
0
biedronka napisał:
Niestety, rozczaruję Cię! Nie, mam zamiaru prowadzić bezsensownej dyskusji (czyt. pyskówki)
A ja mam! Pawlak jak tam żyjesz wróciłeś już od dermatologa czyt. wenerologa? jaki Wynik badania? Masz go czy nie?
0
gamon napisał:
A ja mam! Pawlak jak tam żyjesz wróciłeś już od dermatologa czyt. wenerologa? jaki Wynik badania? Masz go czy nie?
Wybacz Gamon ale mój wynik nie powinien Cię obchodzić i na żadne stosunki poza służbowymi nie licz. Poczytaj swoje teksty czemu poświęcasz ostatnio tak wiele uwagi i to zaczyna być symptomatyczne.
Ostatnio edytowany 18 listopada 2009 o 23:11
0
biedronka napisał:
Ja miałem na myśli inteligentną wymianę poglądów, mam chyba prawo być zawiedziony. Trudno, żyjemy dalej.
0
Pawlak napisał:
Wybacz Gamon ale mój wynik nie powinien Cię obchodzić i na żadne stosunki poza służbowymi nie licz. Poczytaj swoje teksty czemu poświęcasz ostatnio tak wiele uwagi i to zaczyna być symptomatyczne.
A Ty wiesz co ja przeszedłem w ciurmie? a wiesz jak się czuje z myślą że duży nadal tam siedzi!?
0
gamon napisał:
A Ty wiesz co ja przeszedłem w ciurmie? a wiesz jak się czuje z myślą że duży nadal tam siedzi!?
Gamon Ty gadu, gadu, a my zdobyliśmy ubecki magazyn....... czekaj co my tu mamy : gumowce, beret z atenką, miotła , kufajka o kurna te idioty rozbiły składzik ciecia z bloku przy Terebelskiej, da nam Zenek teraz popalić. -Chłopaki odwrót. -mówiłem-że bimber po akcji pijemy. No to mam ciepło przez te moczymordy.
0
Pawlak napisał:
Gamon Ty gadu, gadu, a my zdobyliśmy ubecki magazyn....... czekaj co my tu mamy : gumowce, beret z atenką, miotła , kufajka o kurna te idioty rozbiły składzik ciecia z bloku przy Terebelskiej, da nam Zenek teraz popalić. -Chłopaki odwrót. -mówiłem-że bimber po akcji pijemy. No to mam ciepło przez te moczymordy.
Spoko Pawlak doświadczenie się przyda, nawet w rozbijaniu składzików cieci
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: