Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestowali w obronie szpitala w Łosicach

Utworzony przez między nami leszczami, 25 stycznia 2008 o 20:45
Łosice to dziura. Olszanka to jest prawdziwa stolica regionu. Normalnie wymiata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żl mi tych ludzi, którzy pracują w SP ZOZ Łosice, ale irytuje mnie ich niewiedza. To co, że jest nowy laparoskop, skoro brakuje kadry medycznej w postaci lekarzy. Wygaszany dziecięcy z tego samego powodu. Nie wincie za to Starosty tylko lepsze zarobki w Unii Europejskiej, sięgnijcie wstecz jak Wiadomości podawały, że lakarze emigrują za granicę. A poza tym to ilu pacjentów miała była ginekologia? Proszę o obiektywną odp. Nie wystarczy być w tej sytuacji, priorytetem jest być i mieć, za co sie utrzymać. Ten problem dotyka wszystkie szpitale w okolicy, ale jego początek bierze się w NFZ a nie w gabinecie Starosty. I jeszcze jedno, okrzyki o tym, że Starosta jest wykształcony były bardzo niesmaczne. Edukacja w dzisiejszych czasach jest rzeczą niezaprzeczalnie podstawową, bez wyższego wykształcenia nikt pracy nie otrzyma. Każdy miał szanse koedukować się, pielęgniarki też. Czy skorzystały?
0
ach losice
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: