Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty rolników trwają. Będą blokady dróg

Utworzony przez 444, 5 lutego 2015 r. o 09:41
Główny problem to rolnicy i ich małe mózgi lub ich brak. Ponabierali kredytów, pokupowali nowe samochody , ciągniki, a teraz lamentują bo muszą spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="luki" post="996375" timestamp="1423159844" Jasne, całe życie mieszkam na wsi i jeszcze biednego rolnika nie spotkałam. Ciężka praca? Tak, ciężko było jeszcze 30 lat temu, wtedy całe rodziny zasuwaly na polach i w obejsciu. A teraz? Do każdej pracy maszyna,która robotę odwala w mgnieniu oka. Ja wstaję do pracy o 5,wracam o 16.Z mojej pensji 700 zł co miesiąc idzie na ZUS, a rolnik płaci 600 zł na kwartał. Jest jeszcze wiele przywilejów które mają rolnicy. Ale o tym nikt głośno nie mówi. Jak jadę przez wieś w której mieszkam, to zastanawia mnie jakim cudem tego ubogiego rolnika stać na nowe auto co 2 lata, drogie ciuchy i willę. I mają racje, większość ludzi to by tygodnia nie wytrzymała pracując na wsi. Jeżeli kogoś boli to że rolnik ma traktor wart np 100 tys. to niech sam idzie w pole zapierdzielać i wtedy możemy rozmawiać, ludzie w mieście co miesiąc otrzymują pensje, nie martwią się o pogodę i nie muszą inwestować w gospodarstwo. A dzięki polskim politykom (złodziejom) jest coraz gorzej wyjść chociaż na zero.[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny problem to rolnicy i ich małe mózgi lub ich brak. Ponabierali kredytów, pokupowali nowe samochody , ciągniki, a teraz lamentują bo muszą spłacać.
  Jeżeli rolnicy są dla ciebie problemem... to znaczy, że z twoim mózgiem jest coś nie w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny problem to rolnicy i ich małe mózgi lub ich brak. Ponabierali kredytów, pokupowali nowe samochody , ciągniki, a teraz lamentują bo muszą spłacać.
Głupi BUCU !!!   to setki " frankowiczów " też ?  każdy który bierze kredyt już na starcie jest frajerem ? złodziejski system i żydokomuna  w tym kraju niszczą naród i swoich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...