Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prowizorka, nie autostrada: Na nowych drogach pęka asfalt

Utworzony przez cap, 13 października 2011 r. o 09:32
i gorzej zrobiona droga tym lepiej dla właścicieli firm remontujących drogi no i pewnie nie tylko im, robotę trzeba szanować przecież - tak niekończąca się opowieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cap napisał:
i gorzej zrobiona droga tym lepiej dla właścicieli firm remontujących drogi no i pewnie nie tylko im, robotę trzeba szanować przecież - tak niekończąca się opowieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cap napisał:
i gorzej zrobiona droga tym lepiej dla właścicieli firm remontujących drogi no i pewnie nie tylko im, robotę trzeba szanować przecież - tak niekończąca się opowieść
A Ty oczywiście codziennie wymyślasz dynamit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialszczanie zróbcie zdjęcia ulic gdzie mieszka wasza władza tam na pewno nie pęka i nie podcieka a jakie chodniczki eleganckie, tak myślę, przypadek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowizorka made in Czapski nie zna granic. Te 23 mln zł to pieniądze wyrzucone w błoto. W Białej Podlaskiej nie ma kontroli nad realizowanymi inwestycjami - nikt nie kontroluje jakości używanych materiałów, więc firmy oszukują jak mogą. Urzędnicy na to patrzą i... nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi budują przyszłościowo ponieważ za 20 lat nikogo nie będzie stac na paliwo nawet taki Grabarczyk o tym wie i buduje autostrady z gliny bo wiadomo że kobyła i po glinie pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inspektor napisał:
Prowizorka made in Czapski nie zna granic. Te 23 mln zł to pieniądze wyrzucone w błoto. W Białej Podlaskiej nie ma kontroli nad realizowanymi inwestycjami - nikt nie kontroluje jakości używanych materiałów, więc firmy oszukują jak mogą. Urzędnicy na to patrzą i... nic.
To nie jest jedyny sukces naszej władzy. Zapewniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na ul.Hallera , wiosną i jesienią przy rozmiękczonym gruncie wejście nogami na drogę powoduje jej falowanie koszmar i tragikomedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wyborcy sami tego chcieli. Jak słyszałem od pewnego urzędnika (UM) przed wyborami obronę obecnych władz i argument o ich niezastąpioności to czego się spodziewać po tak ograniczonych umysłach. Komuna też kiedyś była niezastąpialna, a jednak jej nie ma, nie wliczając bialskich stołków ofc. Na świeżo oddanym rondzie przy Terebelskiej już widać jak krzywo został wykonany podkład przy zjeździe w ul. Królowej Jadwigi, kratka kanalizacyjna jest malutka, a w samym dolinie przejście dla pieszych, gratulacje wybitnym inżynierom asfalto-betonom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. Nitychoruk narzeka, ale sam rozjeżdża mam ulicę Rejtana. Dlaczego nie jeździ ulicą Kosynierów? POLECAM też: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110803/PODLASKA/63114406
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110804/PODLASKA/902145132
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę z takiej drogi, bo miałem 40m do przejścia do "suchego" i musiałem gumowce brać, a teraz przechodzę sobie po tym asfalciku. Pewnie, że lepiej by było drogę mieć z prawdziwego zdarzenia z chodnikami ale jak ktoś czekał 20 lat i więcej to myślę, iż jest zadowolony z tej technologi uproszczonej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
A ja się cieszę z takiej drogi, bo miałem 40m do przejścia do "suchego" i musiałem gumowce brać, a teraz przechodzę sobie po tym asfalciku. Pewnie, że lepiej by było drogę mieć z prawdziwego zdarzenia z chodnikami ale jak ktoś czekał 20 lat i więcej to myślę, iż jest zadowolony z tej technologi uproszczonej.
To ile lat tego szczęścia będziesz miał, a potem dalej po dziurach i wodzie będziesz brodził. Pomyśl tylko ile kilometrów można zbudować za te miliony co idą na odsetki no i dług rośnie. Tak dają z Unii, tylko jak wiesz biednych nie stać na tandetę. Oczywiście ktoś za to wziął pieniądze i to pewnie nie małe znając realia, ktoś też weźmie realną kasę za naprawę i jak to wyjdzie w ostatecznym rachunku - uproszczony mieszkańcu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ile lat tego szczęścia będziesz miał, a potem dalej po dziurach i wodzie będziesz brodził?
DOPÓKI DOPÓTY PAN ANDRZEJ BĘDZIE NAMI RZĄDZIŁ ZAZNAMY SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI a I ZDROWIA MAN NIE BRAKNIE baranie jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uproszczony mieszkaniec napisał:
DOPÓKI DOPÓTY PAN ANDRZEJ BĘDZIE NAMI RZĄDZIŁ ZAZNAMY SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI a I ZDROWIA MAN NIE BRAKNIE [/quote] Ty lepiej wróć do szkoły i naucz się pisać po polsku, a nie w języku urzędowym... [quote name='uproszczony mieszkaniec' timestamp='1318528668' post='547059'] baranie jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ta! napisał:
Ty lepiej wróć do szkoły i naucz się pisać po polsku, a nie w języku urzędowym...
Urzędnicy i kolesie się wyżywią, tak szczęścia i pomyślności im nie zabraknie - skuteczność potwierdzona, a reszta niech zresztą zdycha i płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Urzędnicy i kolesie się wyżywią, tak szczęścia i pomyślności im nie zabraknie - skuteczność potwierdzona, a reszta niech zresztą zdycha i płaci.
Jak widzę głosowałeś na MŁOTA, przepraszam na Pana Palijakiegośtam co krytykuje, że Jarek Kota ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Urzędnicy i kolesie się wyżywią, tak szczęścia i pomyślności im nie zabraknie - skuteczność potwierdzona, a reszta niech zresztą zdycha i płaci.
baranie jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRoszczony mieszkaniec napisał:
Jak widzę głosowałeś na MŁOTA, przepraszam na Pana Palijakiegośtam co krytykuje, że Jarek Kota ma.
To widzę że wiesz więcej niż ja, bo ja nie głosowałem na nikogo, ale nie widzę żadnego związku między, uproszczoną tandetą i obecnymi wyborami. Samorząd w 2010 wybieraliśmy. Nie rozumiem skąd to przypuszczenie że jestem baranem, a co na łące się spotkaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To widzę że wiesz więcej niż ja, bo ja nie głosowałem na nikogo, ale nie widzę żadnego związku między, uproszczoną tandetą i obecnymi wyborami. Samorząd w 2010 wybieraliśmy. Nie rozumiem skąd to przypuszczenie że jestem baranem, a co na łące się spotkaliśmy.
Na łące to spotkałbym inteligetne zwierzę,ciebie tam nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...