Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prywatyzacja szpitala w Międzyrzecu Podlaskim rozpoczeta

Utworzony przez nick, 2 września 2009 r. o 10:40
qqqqqpl napisał:
Jak wóz drabiniasty, a sił starczy, nawet jak pod wozem, to jedną nogą się zaprę, zębem za szczebel uchwycę i jakoś na wierzch zarzucę!!!
cóż, widać w tym lata praktyki na libacjach ZSL & PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cóż, widać w tym lata praktyki na libacjach ZSL & PSL...
Ciekawe czy doczekamy się oficjalnego stanowiska pana starosty i pana przewodniczącego rady powiatu w sprawie przekształcenia szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ciekawe czy doczekamy się oficjalnego stanowiska pana starosty i pana przewodniczącego rady powiatu w sprawie przekształcenia szpitala?
Chyba żartujesz. Oni zawsze byli pewni siebie i butni. A mieszkańców powiatu traktują z najwyższą pogardą. Demonstrują to nieprzerwanie podczas każdej sesji rady powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ciekawe czy doczekamy się oficjalnego stanowiska pana starosty i pana przewodniczącego rady powiatu w sprawie przekształcenia szpitala?
Ci zieloni myślą, że jak sprywatyzują szpitale, to ich władza będzie nieograniczona. Bo oni chyba tak myślą, że już są panami życia. Tak to przynajmniej wygląda - oni chcą decydować o wszystkim. Już osądzają, a kto nie jest z nimi mówią otwarcie: ,,ręce precz od koryta"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO PAN PIETRZELA NIE UMIESCIL ARTYKULU PROSTUJACEGO CALA TA NIBY PRYWATYZACJE W INTERNECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYL ARTYKUL W DZIENNIKU WSCHODNIM W PAPIEROWYM WYDANIU KILKA DNI TEMU NA TEN TEMAT. CZYZBY TAKI PROWOKACYJNY SENS MA TEN RUCH??? ZEBY LUDZIE DALEJ SNULI DOMYSLY?? JAK TO JEST MILA REDAKCJO DZIENNIKA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A DLACZEGO PAN PIETRZELA NIE UMIESCIL ARTYKULU PROSTUJACEGO CALA TA NIBY PRYWATYZACJE W INTERNECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYL ARTYKUL W DZIENNIKU WSCHODNIM W PAPIEROWYM WYDANIU KILKA DNI TEMU NA TEN TEMAT. CZYZBY TAKI PROWOKACYJNY SENS MA TEN RUCH??? ZEBY LUDZIE DALEJ SNULI DOMYSLY?? JAK TO JEST MILA REDAKCJO DZIENNIKA??
A CO NO MA PROSTOWAĆ? FAKT POZOSTANIE FAKTEM CICHA PRÓBA PRZEFORSOWANIA UCHWAŁY O PRZEKSZTAŁCENIU SZPITALA A PRZEZ RADNEGO PANASIUKA NAGŁOŚNIONA NIE PODLEGA DYSKUSJI . I NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE KOALICJANCI TERAZ PRÓBUJĄ SPRAWĘ ROZMYDLIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o artykule w JĘKU PODLASIA o śledstwie w szpitalnej ginekologii Jacy wszyscy są uczciwi i wielce zdziwieni podejrzeniami,a szczególnie ci których to najbardziej dotyczy.Mamy kryształowych lekarzy a parszywi pacjenci opowiadają o nich brednie.biedni mało zarabiający i pomawiani o łapówkarstwo lekarze bez skazy.Czy mam rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
A co powiecie o artykule w JĘKU PODLASIA o śledstwie w szpitalnej ginekologii Jacy wszyscy są uczciwi i wielce zdziwieni podejrzeniami,a szczególnie ci których to najbardziej dotyczy.Mamy kryształowych lekarzy a parszywi pacjenci opowiadają o nich brednie.biedni mało zarabiający i pomawiani o łapówkarstwo lekarze bez skazy.Czy mam rację.
Masz rację. Pacjenci wciskający łapówki to przestępcy. Kto teraz przyzna się że dawał? Nic nie pomoże tłumaczenie że to datek dla biednych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~gość~' date='3.09.2009, 20:11:58' post='167079'] CZYTAJĄC TEN TEKST MAM WRAŻENIE ŻE TYLKO PANASIUK I UŚCIŃSKI MAJĄ ODWAGĘ GŁOŚNO MÓWIĆ LUB TEŻ OFICJALNIE ZADAWAĆ NIEWYGODNE PYTANIA. MAM PYTANIE MORZE KTÓRYŚ Z RADNYCH POWIATOWYCH MOŻE ODPOWIEDZIEĆ , A GDZIE SĄ POZOSTALI CZY IM NIE ZALEŻY NA SZPITALU ? GDZIE JEST KOT , GDZIE JEST FILIPIUK, GDZIE JEST KOSTKA, GDZIE JEST DUSZEK, A GDZIE NIBY WALCZĄCY O NASZE - PRZEMO L.? GDZIE SĄ CI OBROŃCY UCIŚNIONYCH? CZY TO JEST ZMOWA ,CZY UMOWA KOALICYJNA OBEJMOWAŁA PRYWATYZACJĘ? JESZCZE PILNUJĄ SWOICH STOŁKÓW ALE PODSUMOWANIE ICH KADENCJI JUZ NIEDŁUGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pamietam doskonale sprawozdanie Łazowskiego w którym "chwali się" że przesłał projekt uchwały o likwidacji szpitala w Miedzyrzecu do rady powiatu. Tymczasem na sesji, zapytany przez Panasiuka odparł, że nie bedzie likwidacji szpitala, a ze sprawozdania wynika, że bedzie. Ktoś tutaj najwidoczniej rozum postradał. Łazowski siedział na dożynkach obok Wałęsy i teraz chce likwidować i jednocześnie nie chce. Widocznie wpływ osobowości byłego prezydenta Wałęsy tak zauroczył naszego starostę. Najwyraźniej zachowuje sie tak, jak on. a Litwiniuk na prośbę Uścińskiego, aby udostepnił radnym projekt uchwały o likwidacji szpitala przesłany przez Łazowskiego, odparł bezczelnie, ze wcale nie musi tego robić. Projektu Uściński nie dostanie. Widzimy, że pojawił się w radzie powiatu cenzor. Pomimo że projekt likwidacji szpitala skierowano do całej rady, mądry Litwiniuk wie najlepiej jakie dokumenty radni mogą czytać, a jakich im czytać nie wolno.
To dokładnie ta sama sytuacja jak w Biłgoraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W NASZEJ PLACÓWCE NIE BĘDĄ TOLEROWANE JAKIEKOLWIK PRAKTYKI KORUPCYJNE.JEZELI SPRAWA OFICJALNIE UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE I ZOSTANĄ POSRAWIONE JAKIEKOLWIEK ZARZUTY,WÓWCZAS WINNY BĘDZIE MUSIAŁ POŻEGNAĆ SIĘ Z PRACĄ...............................ZGADNIJCIE KTO TO POWIEDZIAŁ?A JEŚLI SPRAWA NIE UJRZY ŚWIATŁA DZIENNEGO TO BĘDZIE TAK JAK DOTYCHCZAS? JUŻ MY DOBRZE WIEMY JAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja.Naprawdę tak powiedział do gazety pan(jak sądzę)dyrektor.Wstydził by się pleść takie gadki.Obciachu sobie narobił,bo wszyscy wiedzą jak jest faktycznie.Chyba,że był pod wpływem......................silnych środkówe uspokajających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem rachunek sumienia,wyciągnąłem swoje ciemne sprawki na światlo dzienne,postawiłem sobie zarzuty,które się potwirdziły i jako prezes firmy sam siebie zwolniłem z pracy.Fajnie to wygląda.Ciekawe jak by zwalniał sam siebie wymieniany wyżej dyrektor. .......................WSZYSCY BIORĄ ,WSZYSCY BIORĄ I JESZCZE RAZ WSZYSCY BIORĄ W FIRMIE DYREKTORA. BEZ WYJĄTKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zrobiłem rachunek sumienia,wyciągnąłem swoje ciemne sprawki na światlo dzienne,postawiłem sobie zarzuty,które się potwirdziły i jako prezes firmy sam siebie zwolniłem z pracy.Fajnie to wygląda.Ciekawe jak by zwalniał sam siebie wymieniany wyżej dyrektor. .......................WSZYSCY BIORĄ ,WSZYSCY BIORĄ I JESZCZE RAZ WSZYSCY BIORĄ W FIRMIE DYREKTORA. BEZ WYJĄTKU.
Czy to prawda że szpitalne laboratorium już zostało przejęte przez osobę prywatną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zrobiłem rachunek sumienia,wyciągnąłem swoje ciemne sprawki na światlo dzienne,postawiłem sobie zarzuty,które się potwirdziły i jako prezes firmy sam siebie zwolniłem z pracy.Fajnie to wygląda.Ciekawe jak by zwalniał sam siebie wymieniany wyżej dyrektor. .......................WSZYSCY BIORĄ ,WSZYSCY BIORĄ I JESZCZE RAZ WSZYSCY BIORĄ W FIRMIE DYREKTORA. BEZ WYJĄTKU.
PANIE DYREKTORZE J.S. POWINIEN PAN STANĄć na wysokości zadania i wypełniając swoje obowiązki zrobić z tym porządek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zrobiłem rachunek sumienia,wyciągnąłem swoje ciemne sprawki na światlo dzienne,postawiłem sobie zarzuty,które się potwirdziły i jako prezes firmy sam siebie zwolniłem z pracy.Fajnie to wygląda.Ciekawe jak by zwalniał sam siebie wymieniany wyżej dyrektor. .......................WSZYSCY BIORĄ ,WSZYSCY BIORĄ I JESZCZE RAZ WSZYSCY BIORĄ W FIRMIE DYREKTORA. BEZ WYJĄTKU.
NIE DAWAJMY !!! Nie będą brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE DAWAJMY !!! Nie będą brać.
Co niektórzy to się sami żywcem dopominają,a jak nie dasz to won do domu i lecz się sam.Podobno można też usłyszeć wulgarne słowa i wyzwiska pod swoim adresem od "prawie właściciela"oddziału.a przytyki o braku zainteresowania ze strony rodziny są nagminne.No ale nie trafił jeszcze dobrze swój na swego.Będzie wtedy jatka na pół kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o wyzwiskach to szczera prawda i to jeszcze przy całej sali pacjentow.Takiego chama to trudno trafić.My mamy to szczęście ,że nam go znaleziono w niedalekim sąsiedztwie.I co do braku zaiteresowania rodzin to też fakt.Tylko jak rodzina po raz drugi z kolei przyjdzie po informację z gołą reką i wychodzi jak nie pyszna to zaraz pacjent w stanie dobrym wychodzi do domu uleczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ BYŚCIE MIĘDZYRZECCZANIE PRZESTALI PISAC GŁODNE KAWAŁKI,BO TO SIE W PROSTEJ GŁOWIE NIE MIEŚCI NIEMOŻLIWE,TRUDNO W TO UWIERZYĆ.CHAMSTWO NIEBOTYCZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Co niektórzy to się sami żywcem dopominają,a jak nie dasz to won do domu i lecz się sam.Podobno można też usłyszeć wulgarne słowa i wyzwiska pod swoim adresem od "prawie właściciela"oddziału.a przytyki o braku zainteresowania ze strony rodziny są nagminne.No ale nie trafił jeszcze dobrze swój na swego.Będzie wtedy jatka na pół kraju.
No jak tak to trza dać ... w ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...