Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorcy z Białej Podlaskiej: Fiskus wykańcza nasze firmy

Utworzony przez Franek, 4 września 2013 r. o 14:20
Banda darmozjadów. Gdyby w prywatnej firmie coś robili przez taki czas to dawno już by stamtąd wylecieli, ale przecież w urzędzie siedzą za nasze pieniądze to mogą się opieprzać do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celowe działanie złodziejskiego, bandyckiego państwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś się szanownym przedsiębiorcom :P  nie podoba to przecież mogą szanowni przedsiębiorcy :D  zamknąć swoje firmy i iść do pracy do marketu "Biedronki " lub "Lidla" za 1400 zł. Chyba proste!  Lub wyjechać do Anglii i zmywać talerze po knajpach lub zapier***ać na budowach z taczkami. Tam szanowni przedsiębiorcy nie będziecie podlegać pod polski urząd skarbowy i nie będziecie szanowni przedsiębiorcy biadolić jak to wam źle jak to na chleb nie macie i przymieracie głodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś się szanownym przedsiębiorcom :P  nie podoba to przecież mogą szanowni przedsiębiorcy :D  zamknąć swoje firmy i iść do pracy do marketu "Biedronki " lub "Lidla" za 1400 zł. Chyba proste!  Lub wyjechać do Anglii i zmywać talerze po knajpach lub zapier***ać na budowach z taczkami. Tam szanowni przedsiębiorcy nie będziecie podlegać pod polski urząd skarbowy i nie będziecie szanowni przedsiębiorcy biadolić jak to wam źle jak to na chleb nie macie i przymieracie głodem.
Ja z chęcią zatrudnię tych przedsiębiorców co stracą swoje firmy do wyrzucania gnoju u mnie z chlewa. Płacę tak jak przedsiębiorcy 8 zł za godzinę.  Zapraszam przedsiębiorców na rozmowę kwalifikacyjną w najbliższą sobotę do mnie do obory. Praca przez 6 dni  w tygodniu po 9 godzin. Micha z zupą gwarantowana. Własne widły jak i garnitur będą dodatkowym atutem. Liczba miejsc ograniczona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z chęcią zatrudnię tych przedsiębiorców co stracą swoje firmy do wyrzucania gnoju u mnie z chlewa. Płacę tak jak przedsiębiorcy 8 zł za godzinę.  Zapraszam przedsiębiorców na rozmowę kwalifikacyjną w najbliższą sobotę do mnie do obory. Praca przez 6 dni  w tygodniu po 9 godzin. Micha z zupą gwarantowana. Własne widły jak i garnitur będą dodatkowym atutem. Liczba miejsc ograniczona. 
Tego gnoju to sie narobiło, przylecę proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego gnoju to sie narobiło, przylecę proszę o kontakt.
Zenon Byk, Krowia d*** 156A 09-671Owczarnia woj.Warszawskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier....... skarbówkę w Białej i przenoście się za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem - jaki problem zarejestrować firmę w UK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widłowy i rolnik, nabrałeś się dotacji za darmo z unii podatku dochodowego nie płacisz, vat z paliwa też odliczasz Ty bu.raku jeden masz czelność się wypowiadać w ten sposób. załóż działalność to wtedy zobaczysz. 3/4 twojego majątku to za darmo masz ale poczekaj zaczniesz płacić do unii to wtedy ja się bedę smiał z Twojego jęczenia że się żyć nie da!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z chęcią zatrudnię tych przedsiębiorców co stracą swoje firmy do wyrzucania gnoju u mnie z chlewa. Płacę tak jak przedsiębiorcy 8 zł za godzinę.  Zapraszam przedsiębiorców na rozmowę kwalifikacyjną w najbliższą sobotę do mnie do obory. Praca przez 6 dni  w tygodniu po 9 godzin. Micha z zupą gwarantowana. Własne widły jak i garnitur będą dodatkowym atutem. Liczba miejsc ograniczona. 
A pomyślałeś ile taki przedsiębiorca musi zapłacić abyś miał te 8 zł za godzinę? Jak policzysz to w skrajnych przypadkach nawet 70% tego co zarabiasz i wydajesz trafia do skarbu państwa w postaci podatków, akcyz i "darowizn" na ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za problem założyć spółkę Limited w UK? Nie trzeba nawet tam jechać, wystarczy internet... Niższe podatki i koniec problemów z chciwymi urzędnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie kontrola UKS trwa już od 30.01.2013r i co chwilę przedłużają o kolejne 2 miesiące. Inspektro ZUS przywalił mi 10 000 zł mówiąc, że ma gotowy protokół przed przesłuchaniem ! Tragedia - Śląsk !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby ograniczyć kontrole w firme i zwiększyć dochodowość firmy poprzez prostą i zgodną z prawem usługę . Potwierdzoną i gwarantowaną przez  nalepszą kancelarie prawniczych w Łodzi. Prosze o kontakt. Oddłużyliśmy dziesiątki firm z problemów ZUS-OWO / VAT-OWYCH Tel. 730 718 248 Na życzenie referencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy już wam to ktoś napisał powyżej po huia tu biadolicie.Wypier***ać do Biedronki na kasę  pojeby lub ulotki roznosić po mieście jak się nie podoba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyślałeś ile taki przedsiębiorca musi zapłacić abyś miał te 8 zł za godzinę? Jak policzysz to w skrajnych przypadkach nawet 70% tego co zarabiasz i wydajesz trafia do skarbu państwa w postaci podatków, akcyz i "darowizn" na ZUS.
Na huia tu pier***isz jak się nie podoba to wypier***aj za granicę-pracuj tam na czarno to nie będziesz płacił żadnych podatków. Ale tam trzeba robić a tobie się zapewne nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskutujcie, ale bez wulgaryzmów!!! Ludziom szpetna mowa już obrzydła. Wszędzie można ją usłyszeć: na ulicy, w sklepie, w autobusie. Dosłownie wszędzie. To żle o nas świadczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć raz jakiś pożytek z tego urzędu skarbowego. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na huia tu pier***isz jak się nie podoba to wypier***aj za granicę-pracuj tam na czarno to nie będziesz płacił żadnych podatków. Ale tam trzeba robić a tobie się zapewne nie chce.
Dlatego tusk musi odejść,takiego dziadostwa jeszcze w tym kraju nie było !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść,takiego dziadostwa jeszcze w tym kraju nie było !!!
Wreszcie mądra odpowiedź! Tak jest, tusk musi odejść. Niech wyjedzie za granicę a my zostaniemy u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...