Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole nr 4 w Międzyrzecu Podl

Utworzony przez koma, 11 grudnia 2008 r. o 14:15
W przedszkolu nr 4. w Międzyrzecu Podl. już od dłuższego czasu dzieją się bynajmniej dla mnie niepojęte rzeczy! Pani E.K która pracuje w kucni zamiast gotować dzieciom obiady wozi codziennie Panią dyrektor po mieście, robi zakupy, załatwia prywatne sprawy, a wszystko to w godzinach pracy!!!! Ludzie czy ktoś się w końcu ty zajmie!!! Jestem pewien, Ze niejedna osoba z miłą chęcią chciała by mieć prace taką jak Pani E. To jest ewidentny układ między dyrektorką a pracownicą!! Wszyscy o tym wiedzą i to widzą !!!!! Ten proceder już się ciągnie bardzo długo!! Ciekawy jestem czy te wycieczki w godzinach pracy są gdzieś odznaczane??? Napewno nie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w głowie nie mieści!!!! Powinien się tym ktoś zając!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba napisał:
To się w głowie nie mieści!!!! Powinien się tym ktoś zając!!!
Burmistrzu! Wołaj na dywanik, bo to twoje stadko. Niech te panie nie drażnią ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!!!! Panie Burmistrzu niech Pan coś z tym zrobi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĄ BO WIDOCZNIE MAJA WIDOCZNIE SPRAWY DO ZAŁATWIENIA. PRZESTAŃCIE ZAJMOWAĆ SIĘ CZYMŚ CO WAS NIE DOTYCZY. ZA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE PLACÓWKI ODPOWIADA DYREKTOR, A DYREKTORA ROZLICZA BURMISTRZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie , burmistrz rozlicza dyrektora tak,tak, .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no skoro rozlicza burmistrz to właśnie niech się tym zajmie!!!!! Jeżeli Pani dyrektor ma jakieś sprawy do załatwienia to niech weżmie sobie taksówke!!!! Albo niech zostanie utworzony etat kierowcy w przedszkolu!! Pani E.K. jest pomocą kucharki i powinna jej pomagać bo za to jej płacą!!!! A jak się jej nie podoba to niech zmiewni sobie pracę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CZY INNE DYREKTORKI Z PRZEDSZKOLI TEŻ MAJĄ PRYWATNEGO KIEROWCĘ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię! Dodam, że sama na włase oczy widziałam jak obie jeżdżą po mieście!!!! Nawet robią zakupy w Stokrotce! A wszystko to oczywiście w godzinach pracy!!! Co robią po pracy to mnie nie obchodzi ale uważam, że te Panie powinny ponieść jakieś konsekwencje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okok napisał:
CIEKAWE CZY INNE DYREKTORKI Z PRZEDSZKOLI TEŻ MAJĄ PRYWATNEGO KIEROWCĘ ?
Inne Dyrektorki z innych przedszkoli we wsi Międzyrzecu mają prawo jazdy i własny samochód i same jeżdżą po mieście i załatwiają różne sprawny - służbowe i mniej służbowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze kolego Międzyrzec to nie wieś a jak nie odróżniasz miasta od wsi to lepiej nie udzielaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miedz napisał:
Po pierwsze kolego Międzyrzec to nie wieś a jak nie odróżniasz miasta od wsi to lepiej nie udzielaj się
Niewiele się rożni od wsi skoro taki wieśniak się odzywa i się czepia nie wiadomo czego nie mając o niczym pojęcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojęcie to napewno o tym ma!! Sam na własne oczy widzę ja te 2 lolitki wożą się po mieście i wszystkich za przeproszeniem mają gdzieś!!!! W godzinach pracy to się pracuje a nie urządza przejażdżki! A dyrektorka ma 2 nogi i dobrze by jej zrobił spacerek!!! A nie tylko wozi swoją szanowną!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niewiele się rożni od wsi skoro taki wieśniak się odzywa i się czepia nie wiadomo czego nie mając o niczym pojęcia...
Wszyscy jesteśmy wieśniakami bo żyjemy w globalnej wiosce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dwie międzyrzeckie gwiazdy. Pani dyrektor Ula i pomoc w kuchni Pani Ela jak by ktoś nie wiedział!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
To dwie międzyrzeckie gwiazdy. Pani dyrektor Ula i pomoc w kuchni Pani Ela jak by ktoś nie wiedział!!
A na czym polega gwiazdorstwo tych Pań? Moze wyjasnisz bo nie wszyscy wiedza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego wy się do nich czepiacie, wszyscy jedziecie na tym samym wózku . ! prawda .? jeździc ma prawo jeżeli ma jakieś ważne sprawy , a po godzinach pracy tym bardziej. A jeśli ktoś czepia się takich drobnych spraw to naprawdę ma duży problem ze sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One w godzinach pracy jeżdżą po mieście!! Po pracy nie obchodzi mnie co robią!!!! Ale to jest zachwanie naganne!!! I burmistrz powinien Dyrektorke wezwać na dywan! A P. E jak nie szanuje pracy to też powinna wylecieć z roboty. Mało tego w godzinach pracy urrądz sobie wycieczki do domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a tera Pani Dyrektor ... na wolne stanowisko pracy w przedszkolu przyjmuje swoją kuzynke!!!!!! Brawo!!!! Brawo!!!!! Pani Ulu!!!! To się nazywa pomoc rodzinna!!!!
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2009 r. o 18:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...