Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepraszaam za burmistrza Terespola

Utworzony przez polityk, 1 sierpnia 2009 r. o 01:34
Wcześniej czołg w Neplach, potem psikanie ochotniczą strażą satelity by pieprznęła w Brześć a nie w Terespol, następnie płacenie za rondo plajtującej PKP, teraz co najmniej dwa razy razy za droga kanalizacja z psuciem ulic na wieki, po drodze żabi stawik zwany kąpieliskiem coby w mieście nie było niczego mniej niż na wsi, Urząd Górniczy ma co robić bo nie tylko obwodnica się rozmywa z użytych terespolskich piasków ale takie kruszywo użyte zostało na rozbudowie przejścia terespolskiego , używanie pracowników interwencyjnych do budowy porodówkowego ratusza to niezłe zadanie dla prokuratora kiedy osoby przypadkowe spadają z rusztowań,zastój dworca z obciętą kładką, wojowanie ze wszystkimi sąsiadami z wyjątkiem Wisznic i Motykał,to rzeczywiści władza jakiej przed czasem na zmiany nie było, tylko po co było narzekać na poprzedników, oni jawią się na byłych mężów stanu , bo chęciami piekło jest wybrukowane od zawsze, ale chcieć to całkiem co innego niż potrafić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tobie człowieku po prostu nie wierzę!!! Nie może być źle w mieście, w którym rządzi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, teraz co najmniej dwa razy za droga kanalizacja z psuciem ulic na wiek przeczytaj inne fora podobnie , rzadzi PSL wszystko dla popleczników i judaszy, zwykły człowiek nie ma szans ! za błedy szmbo nas zalewa i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wasz burmistrz chodzi po mieście i cały czas wszystkim wszystko obiecuje. Tak jak PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityk, nie masz się czego uczepić, to uczep się jakiegoś białoruskiego samochodu i niech Cię wywiezie daleko na Białoruś, do Łukaszenki. Zrobiłeś jakąś idiotyczną zbitkę faktów i jakichś fantasmagorii i myślisz, że tym zdyskredytujesz burmistrza? Palnij się w łeb lepiej! Każdy, kto ma odrobinę rozumu, to widzi, co się dzieje w mieście i dobrze się dzieje, lepiej niż za sławnego poprzednika. W działaniach obecnego burmistrza widać i logikę i gospodarską dbałość o miasto. A że komuś żal i marzy mu się władzunia, to i tylko pomarzyć może, bo Terespol i tak wybierze rozsądek, czyli Danieluka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy wyborca napisał:
Polityk, nie masz się czego uczepić, to uczep się jakiegoś białoruskiego samochodu i niech Cię wywiezie daleko na Białoruś, do Łukaszenki. Zrobiłeś jakąś idiotyczną zbitkę faktów i jakichś fantasmagorii i myślisz, że tym zdyskredytujesz burmistrza? Palnij się w łeb lepiej! Każdy, kto ma odrobinę rozumu, to widzi, co się dzieje w mieście i dobrze się dzieje, lepiej niż za sławnego poprzednika. W działaniach obecnego burmistrza widać i logikę i gospodarską dbałość o miasto. A że komuś żal i marzy mu się władzunia, to i tylko pomarzyć może, bo Terespol i tak wybierze rozsądek, czyli Danieluka!
Pan pozwoli że zadam kilka pytań. Od dawna Pan trzeźwy, bo jak tak się znienacka odstawi to ma się wielki problem z oceną faktów.Abstrahując od oceny Pana Burger majstra, nie znam człowieka. Natomiast Pańskie pisanie Panie Otrzeźwiały Wyborco wygląda mi na prymitywną agitkę, może niech Pan Danieluk opłaci lepszego PR-owca lub poszuka w dalszej rodzinie to będzie procentować ! Pozdrowienia od Pawlaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Pan pozwoli że zadam kilka pytań. Od dawna Pan trzeźwy, bo jak tak się znienacka odstawi to ma się wielki problem z oceną faktów.Abstrahując od oceny Pana Burger majstra, nie znam człowieka. Natomiast Pańskie pisanie Panie Otrzeźwiały Wyborco wygląda mi na prymitywną agitkę, może niech Pan Danieluk opłaci lepszego PR-owca lub poszuka w dalszej rodzinie to będzie procentować ! Pozdrowienia od Pawlaka.
Panie Pawlak, a Panu to kto płaci za te dyrdymały? Jeśli nikt, to szkoda Pańskiego czasu. A co do oceny faktów, to gdzie Pan tu widzisz fakty? Czołg w Neplach? Że niby co? Burmistrz chce ruski czołg do huty wysłać? A może satelita? Toż to wymysły nudzących się pismaków, co z każdej dupereli zrobią super news, którym będą karmić żądną taniej sensacji gawiedź. Panie tu nie ma żadnych faktów! A jak Polityk jest taki zawstydzony, to niech sam wystartuje w przyszłych wyborach, może będziemy dumni z niego. A jeśli zna fakty, które świadczą o łamaniu prawa przez burmistrza, to jego zasranym obowiązkiem jest zawiadomić odpowiednie organa, a nie zgrywać chojraka animowo na forum. Co brak cywilnej odwagi? Obsrać kogoś to Panie Pawlak każdy może, a gorzej rzeczowo dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała Polska widziała jak burmistrz Terespola w TV mówił, że z tym satelitą to spoko, nie ma się czego obawiać, bo straż pożarną postawił w stan gotowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPawlak napisał:
Panie Pawlak, a Panu to kto płaci za te dyrdymały? Jeśli nikt, to szkoda Pańskiego czasu. A co do oceny faktów, to gdzie Pan tu widzisz fakty? Czołg w Neplach? Że niby co? Burmistrz chce ruski czołg do huty wysłać? A może satelita? Toż to wymysły nudzących się pismaków, co z każdej dupereli zrobią super news, którym będą karmić żądną taniej sensacji gawiedź. Panie tu nie ma żadnych faktów! A jak Polityk jest taki zawstydzony, to niech sam wystartuje w przyszłych wyborach, może będziemy dumni z niego. A jeśli zna fakty, które świadczą o łamaniu prawa przez burmistrza, to jego zasranym obowiązkiem jest zawiadomić odpowiednie organa, a nie zgrywać chojraka animowo na forum. Co brak cywilnej odwagi? Obsrać kogoś to Panie Pawlak każdy może, a gorzej rzeczowo dyskutować.
Już na wstępie Panu odpowiem że nikt mi nie płaci i proszę nie żałować mojego czasu.Rozczaruję Pana ale to nie ja pisałem o tych wszystkich, jak Pan to określa, faktach i nie ja (jak Pan to kulturalnie określa) obsrywałem "Ukochanego Burmistrza". Jedyne co zwróciło moją uwagę to prymitywna manipulacja niejakiego Trzeźwego i tego dotyczyła moja wypowiedź, zresztą podejrzewam że jest to Pan. Ten apodyktyczny, władczy ton, nawykły do wydawania rozkazów, zwroty w rodzaju: pismaki, tania gawiedź, organa, cywilna odwaga, rzeczowa dyskusja - wypisz wymaluj urzędnik na urzędzie. Wystarczy tylko zmienić szyk wyrazów i już mamy przemówienie na każdą okazję lub zgrabny pościk. Wszystko płynie, nic nie jest dane nam na wieczność. Pozdrowienia Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
, teraz co najmniej dwa razy za droga kanalizacja z psuciem ulic na wiek przeczytaj inne fora podobnie , rzadzi PSL wszystko dla popleczników i judaszy, zwykły człowiek nie ma szans ! za błedy szmbo nas zalewa i nic
Bo jak rządzi zwykły człowiek to jest właśnie tak jak w Terespolu,dziś to nie czas na kosynierów, to czas budowania a nie burzenia.NIE WYSTARCZY DZIŚ TYLKO CHCIEĆ TRZEBA JESZCZE UMIEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
Bo jak rządzi zwykły człowiek to jest właśnie tak jak w Terespolu,dziś to nie czas na kosynierów, to czas budowania a nie burzenia.NIE WYSTARCZY DZIŚ TYLKO CHCIEĆ TRZEBA JESZCZE UMIEĆ.
Czyli reasumując rządzić każdy może nawet Nikodem Dyzma, a ja myślałem że to rządzi elita. Co Pan się czepiasz Burmistrza - Jajo ? Piszesz Jajo dyrdymały:"to czas budowania, a nie burzenia" czyli co morda w kubeł i do roboty hołoto. Czy ktoś Ci ktoś za to płaci bo jeśli nie to szkoda Twojego czasu. Od samej wiedzy i umiejętności jeszcze nic nikomu nie przybyło, po czynach ich poznacie. Wersja dla słabowidzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uspokój się Pawlak, na koniec kadencji wcale ci nie przybyło inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREMIER napisał:
Uspokój się Pawlak, na koniec kadencji wcale ci nie przybyło inteligencji.
Dzięki Premierze ale gdybym to ja rządził to byłoby na pewno lepiej i dużo weselej, chyba że mnie mylisz z Waldemarem Pawlakiem, a to by była dla mnie śmiertelna obraza. Pozdrawiam i nic nie obiecuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dzięki Premierze ale gdybym to ja rządził to byłoby na pewno lepiej i dużo weselej, chyba że mnie mylisz z Waldemarem Pawlakiem, a to by była dla mnie śmiertelna obraza. Pozdrawiam i nic nie obiecuję.
A to nieładnie nie szanować koalicjanta. A partyjniactwo w tak małym samorządzie jak Terespol to w ogóle nieporozumienie i strata czasu. Tu potrzeba konkretnych działań a nie ideologii POrtyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno wasz burmistrz chodzi po mieście i cały czas wszystkim wszystko obiecuje. Tak jak PO.
Nawet słyszałem, że żabi dołek ma być ładniejszy niż w sąsiedniej gminie kąpielisko, jedynie nie wiadomo kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
A partyjniactwo w tak małym samorządzie jak Terespol to w ogóle nieporozumienie i strata czasu. Tu potrzeba konkretnych działań a nie ideologii POrtyjnych.
Święta racja , pierwszy szczebel partyjniactwa to powiat , co zresztą też jest nieporozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Terespol ma przerąbane,dawno tu nie byłam, ale mam wrażenie ,że czas się tu zatrzymał gdzieś w okolicy lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ten Terespol ma przerąbane,dawno tu nie byłam, ale mam wrażenie ,że czas się tu zatrzymał gdzieś w okolicy lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia.
A ja odniosłem zupełnie inne wrażenie. Może dlatego, że w odróżenieniu od Ciebie bywałem w latach siedemdziesiątych w Terespolu. Miasto rozwija się i pięknieje. I myślę, że jest to zasługa władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny gość napisał:
A ja odniosłem zupełnie inne wrażenie. Może dlatego, że w odróżenieniu od Ciebie bywałem w latach siedemdziesiątych w Terespolu. Miasto rozwija się i pięknieje. I myślę, że jest to zasługa władz.
dowcipniś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dowcipniś
Racja, ten ktoś chyba nigdzie nie wyjeżdża, nawet za opłotki naszego grodu.To duża sztuka cieszyć się z byle czego, ulice się ryje a miasto pięknieje, czyli czarne jest białe i już. Może kiedyś tu jeszcze zajrzę, ale chyba nie szybko, tu po prostu nie ma nic, większa wiocha i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...