Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepraszaam za burmistrza Terespola

Utworzony przez polityk, 1 sierpnia 2009 r. o 01:34
~gość~ napisał:
, tu po prostu nie ma nic, większa wiocha i tyle.
Jest jedna , jedyna ładna to terespolska cerkiewka, ona jakby nie pasuje do tego miasteczka. Poza tym nie ma po co tu przyjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Racja, ten ktoś chyba nigdzie nie wyjeżdża, nawet za opłotki naszego grodu.To duża sztuka cieszyć się z byle czego, ulice się ryje a miasto pięknieje, czyli czarne jest białe i już. Może kiedyś tu jeszcze zajrzę, ale chyba nie szybko, tu po prostu nie ma nic, większa wiocha i tyle.
Żadna wiocha. W porównaniu z latami siedemdziesiątymi to teraz jest niebo. Owszem, jest dużo do zrobienia. Ale myślę, że obecne władze "grodu" poradzą sobie z tym. Niestety pewne inwestycje wymagają "rycia", bez tego nie da się. Ale to są tylko przejściowe niedogodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna wiocha. W porównaniu z latami siedemdziesiątymi to teraz jest niebo. Owszem, jest dużo do zrobienia. Ale myślę, że obecne władze "grodu" poradzą sobie z tym. Niestety pewne inwestycje wymagają "rycia", bez tego nie da się. Ale to są tylko przejściowe niedogodności.
Hmm, sekretarz miasta chyba wrócił już z urlopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mieszkaniec2~ napisał:
Hmm, sekretarz miasta chyba wrócił już z urlopu
Sekretarz pewnie jest rodowitym Terepolaninem, z dziada, pradziada i zna nasze sprawy od małego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja tobie człowieku po prostu nie wierzę!!! Nie może być źle w mieście, w którym rządzi PO.
To w naszym mieście rządzi PełO ? A ja, durny, do tej pory myślałem, że HGW. Oj, znowu mi się pomerdało. Przepraszam bardzo, HGW rządzi ponoć w Warszawie. Onegdaj, jak strajkowały pielęgniarki za znienawidzonych rządów PISu, to przynosiła siostrzyczkom kanapki. Jak sama zasiadła na stolcu to do kupców wysłała cała armię policji i ochroniarzy z pałami i gazem łzawiącym. No, ale wróćmy do naszego miasteczka. Tu PełO nie jest takie jak HGW; ono tu jest dobre i przepojone troską o dobro wspólne. Wprawdzie owe mityczne Dobro jest Wspólne wprawdzie tylko dla kilku kolesi, ale nie można przecież wymagać za wiele od tak przezacnych rajców i włodarzy grodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
Jest jedna , jedyna ładna to terespolska cerkiewka, ona jakby nie pasuje do tego miasteczka. Poza tym nie ma po co tu przyjeżdżać.
Tu przyznałabym rację, to jedyna pozytywna zmiana w ostatnich kilku latach.Oprócz wszechobecnej straży granicznej nie zauważyłam żadnej innej władzy, ani jej działań. A szkoda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu przyznałabym rację, to jedyna pozytywna zmiana w ostatnich kilku latach.Oprócz wszechobecnej straży granicznej nie zauważyłam żadnej innej władzy, ani jej działań. A szkoda?
Ja z kolei wysiadając wyobrażałem sobie że Terespol to miasto,a na peronie poczułem się gorzej niż w Świętokrzyskiej wiosce. Tu chyba zabrakło w ostatnich latach gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mÓWILI O BANACHU NIE NAJLEPIEJ , A SAMI CO ZROBILI PRZEZ TRZY LATA. A TO OSZUKAŃCY POPIERANI PRZEZ CIEKAWĄ CIOCIĘ Z NEPLI .tO DOPIERO KŁAMCZUCHY. CZAS NA ZMIANY , ALE W MIEŚCIE tERESPOL I JUŻ.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Łobuzerstwo podczepiać się pod wizytę Wałęsy w Gminie, naszego ...mistrza nie stać na własne inicjatywy. Po raz kolejny przepraszam zaniego. Do kitu są te dyrektywy POwiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neptek napisał:
To w naszym mieście rządzi PełO ? A ja, durny, do tej pory myślałem, że HGW. Oj, znowu mi się pomerdało. Przepraszam bardzo, HGW rządzi ponoć w Warszawie. Onegdaj, jak strajkowały pielęgniarki za znienawidzonych rządów PISu, to przynosiła siostrzyczkom kanapki. Jak sama zasiadła na stolcu to do kupców wysłała cała armię policji i ochroniarzy z pałami i gazem łzawiącym. No, ale wróćmy do naszego miasteczka. Tu PełO nie jest takie jak HGW; ono tu jest dobre i przepojone troską o dobro wspólne. Wprawdzie owe mityczne Dobro jest Wspólne wprawdzie tylko dla kilku kolesi, ale nie można przecież wymagać za wiele od tak przezacnych rajców i włodarzy grodu .
PełO się na wyborców wyPięłO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ RACJĘ BO PARTYJNIACTWO TO ZGUBA NARODU .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MASZ RACJĘ BO PARTYJNIACTWO TO ZGUBA NARODU .!
Zawsze było to jest to czym mówię od zawsze, a ten system to petryfikuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mÓWILI O BANACHU NIE NAJLEPIEJ , A SAMI CO ZROBILI PRZEZ TRZY LATA. A TO OSZUKAŃCY POPIERANI PRZEZ CIEKAWĄ CIOCIĘ Z NEPLI .tO DOPIERO KŁAMCZUCHY. CZAS NA ZMIANY , ALE W MIEŚCIE tERESPOL I JUŻ.!
A ja przepraszam za Ciebie. Prawda jest tak, że za obecnych władz zrobiono i robi się więcj niż za całe 15 lat poprzedników. A ta cała nagonka na obecnego Burmistrza, to tylko bezsilne ujadanie konkurencji, której się poprostu marzy. Ale jak to się mówi, pomarzyć sobie można. Na szczęście o ewentualnych zmianach będzie decydowało społeczeństwo, a nie grupka ujadaczy- gównojadów. W końcu demokracja i każdy swój rozum ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
A ja przepraszam za Ciebie. Prawda jest tak, że za obecnych władz zrobiono i robi się więcj niż za całe 15 lat poprzedników. A ta cała nagonka na obecnego Burmistrza, to tylko bezsilne ujadanie konkurencji, której się poprostu marzy. Ale jak to się mówi, pomarzyć sobie można. Na szczęście o ewentualnych zmianach będzie decydowało społeczeństwo, a nie grupka ujadaczy- gównojadów. W końcu demokracja i każdy swój rozum ma.
Pan burmistrz w rzeczy samej to dobry chłop; dobrze kompromituje PełO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
A ja przepraszam za Ciebie. Prawda jest tak, że za obecnych władz zrobiono i robi się więcj niż za całe 15 lat poprzedników. A ta cała nagonka na obecnego Burmistrza, to tylko bezsilne ujadanie konkurencji, której się poprostu marzy. Ale jak to się mówi, pomarzyć sobie można. Na szczęście o ewentualnych zmianach będzie decydowało społeczeństwo, a nie grupka ujadaczy- gównojadów. W końcu demokracja i każdy swój rozum ma.
Już w demokracji Ateńskiej, demokratycznie skazano na śmierć Sokratesa. Demokratycznie wybiera się także kłamców i agentów na Prezydentów.Panie mgr czy inteligencja się sumuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie mgr czy inteligencja się sumuje ? Jeśli tak to poproszę o wspólną wypowiedź Pana i Pańskiego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Panie mgr miałem na myśli tego innego, bez obrazy przepraszam. Tego co to Świat ogląda z wysokości 1m. z głębokiego ukłonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Przepraszam Panie mgr miałem na myśli tego innego, bez obrazy przepraszam. Tego co to Świat ogląda z wysokości 1m. z głębokiego ukłonu.
Nie śliń się tak za tą klawiaturą Pawlak. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem!. A tak w swoim nieokiełznanym zapędzie wymądrzania się nie wiesz już komu odpowiadasz. A teraz biedaczysku musisz przepraszać, jeszcze niżej kłaniając się, aż do głębokości poniżej 1 m. Pawlak, nie bądź Ty taki durno-mądry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze większy realista napisał:
Nie śliń się tak za tą klawiaturą Pawlak. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem!. A tak w swoim nieokiełznanym zapędzie wymądrzania się nie wiesz już komu odpowiadasz. A teraz biedaczysku musisz przepraszać, jeszcze niżej kłaniając się, aż do głębokości poniżej 1 m. Pawlak, nie bądź Ty taki durno-mądry!
Czy to jest wypowiedź wspólna dwóch "wielkich intelektów" ? Wybacz ale nikomu jeszcze w tyłek nie właziłem, więc się podziel wrażeniami, dotknąłeś majestatu ? Ja jestem durno- mądry, a Ty pożyteczny idiota. Pomyliłem Cię z mgr, ale cytat był Twój to tak aby sprawę zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwi, którzy odróżniają kretowinę od góry- będą widzieli sprawy we właściwych proporcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...