Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodniczący Broniewicz bez mandatu

Utworzony przez Gość, 13 maja 2009 r. o 23:37
jaś i ... napisał:
no ale nic nie napisałeś, a taki jestem ciekawy, może jakiś radny (a zaglądają tu wiem o tym) by się wypowiedział?. z kręgów zbliżonych do PO :-)
Jak Pan jest taki ciekawy to zapraszam do mnie na ulicę T.Kościuszki 26 z obiecanym piwem i wszystko panu wytlumaczę i pokażę dokumenty dotyczące mojej firmy oraz zagadnienia , ktore Pan poruszył . Nie ma ono jednak nic wspolnego z tematem, wokół którego toczy się dyskusja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusław Broniewicz napisał:
Jak Pan jest taki ciekawy to zapraszam do mnie na ulicę T.Kościuszki 26 z obiecanym piwem i wszystko panu wytlumaczę i pokażę dokumenty dotyczące mojej firmy oraz zagadnienia , ktore Pan poruszył . Nie ma ono jednak nic wspolnego z tematem, wokół którego toczy się dyskusja.
witam. Ale ja bym się chciał dowiedzieć nie od Pana, ale od innych ;-) Bo zazwyczaj inni wiedzą lepiej niż sam zainteresowany, chyba się Pan zgodzi? Tzn. Pan wie, ale czy wie Pan to samo co inni? Nie wybiorę się do Pana, bo nie lubię rozmawiać z ludźmi, którzy (być może) z frustracji działają czasem pod wpływem silnych emocji. Dalczego tak uważam? Otóż: Próbował Pan kilka razy wygrać jakieś wybory, bardziej znaczące niż do RM BP i za każdym razem się nie udawało, można się wnerwić ;-) Tylko czy wobec tego trzeba wyładowywać swoje frustracje z tymi faktami związane i toczyć "wojenkę" z A. Czapskim (on też jest dobry swoją drogą, nieźle się dobraliście). A najbardziej mnie dziwi, że poszedł Pan na współpracę z PiSem! Wszystko po to, aby tylko nie zgadzać się z A. Cz. który też nie jest bez winy, jak zaznaczyłem powyżej. Taka dziwna wypowiedź mi wyszła, ale starałem się trzymać poziom ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś i ... napisał:
witam. Ale ja bym się chciał dowiedzieć nie od Pana, ale od innych ;-) Bo zazwyczaj inni wiedzą lepiej niż sam zainteresowany, chyba się Pan zgodzi? Tzn. Pan wie, ale czy wie Pan to samo co inni? Nie wybiorę się do Pana, bo nie lubię rozmawiać z ludźmi, którzy (być może) z frustracji działają czasem pod wpływem silnych emocji. Dalczego tak uważam? Otóż: Próbował Pan kilka razy wygrać jakieś wybory, bardziej znaczące niż do RM BP i za każdym razem się nie udawało, można się wnerwić ;-) Tylko czy wobec tego trzeba wyładowywać swoje frustracje z tymi faktami związane i toczyć "wojenkę" z A. Czapskim (on też jest dobry swoją drogą, nieźle się dobraliście). A najbardziej mnie dziwi, że poszedł Pan na współpracę z PiSem! Wszystko po to, aby tylko nie zgadzać się z A. Cz. który też nie jest bez winy, jak zaznaczyłem powyżej. Taka dziwna wypowiedź mi wyszła, ale starałem się trzymać poziom ;-)
Nie działam pod wpływem emocji wywolanych frustracją lub innymi czynnikami więc zdecydowanie nie ma się pan czego obawiać, na tym forum nie jestem w stanie panu wytłumaczyć wszystkich zagadnień, które Pan poruszył, jeadnak do jednej kwestii się odniosę, nie da się w ciągu 2-3 lat zbudować takiej pozycji, która umożliwialaby wygranie jak Pan powiedzial poważnych wyborów, na to pracuje się dużo dłużej, wynik uzyskany w ostatnich wyborach do Sejmu uważam za duży sukces bo w ciągu 2 lat trzykrotnie powiększylem grono swoich zwolenników bo byłem jak Pan wie 5 na liście więc mogę z cala odpowiedzialnością stwierdzić iż to są moi zwolennicy, jeśli chodzi o Czapskiego to ja z nim nie toczę żadnej prywatnej wojenki to raczej on od początku tej kadencji starał się za wszelką cenę dezawuować moją osobę i poczynania, stawiać mnie w roli krzykacza, moj błąd polegal na tym ,że nie tłumaczyłem tego spoleczeństwu, ja starałem się tylko realizować porozumienie podpisane przez PO i Czapskiego, z którego treścią też mogę pana zapoznać, w momencie kiedy stało się to niemożliwe zrezygnowałem z bycia listkiem figowym jego poczynań, kto miał rację pokaże życie, raz jeszcze zapraszam Pana do siebie na spokojną merytoryczną wymianę poglądów pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Broniewicz! Nie rób już Pan więcej wstydu sobie i miastu i niech Pan już nie kandyduje w przyszłych wyborach samorządowych! Przez takie osoby jak Pan obecna kadencja Rady była na niskim poziomie! Jestem sympatykiem PO, głosuję na tą partię w każdych wyborach, głosowałem i na Pana w poprzednich wyborach samorządowych, ale więcej nie będę. Przynosi Pan ujmę Partii, Miastu, Radzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Broniewicz! Nie rób już Pan więcej wstydu sobie i miastu i niech Pan już nie kandyduje w przyszłych wyborach samorządowych! Przez takie osoby jak Pan obecna kadencja Rady była na niskim poziomie! Jestem sympatykiem PO, głosuję na tą partię w każdych wyborach, głosowałem i na Pana w poprzednich wyborach samorządowych, ale więcej nie będę. Przynosi Pan ujmę Partii, Miastu, Radzie.
Panie Broniewicz uważam, że nie przyniósł Pan wstydu ani sobie ani miastu. Nie uważam również, że obecna rada jest na niskim poziomie choć mam zastrzeżenia do bardzo wielu radnych. Każdy kto był na sesjach, kto słuchał transmisji wie jaka jest aktywność poszczególnych radnych i jaki jest poziom ich wypowiedzi. Sądzę, że Broniewicz jako Przewodniczący wprowadził nową jakość po wygłaskanym przewodnictwie Sadowskiego, rozmawiał i potrafił rozmawiać z mieszkańcami. Co do współpracy z PiS, oba ugrupowania potrafiły wypracować wspólną platformę działań i jako jedyne są aktywne w pracach rady miasta. Jeszcze słowo o poziomie Rady - właśnie ta po raz pierwszy od lat występowała z własnymi projektami uchwał i potrafiła je przegłosować. Tak dotąd nie było. Jaś jak wielu umie walić zza węgła. Boi się stanąć oko w oko z Broniewiczem bo dysponuje jedynie argumentami które pojawiają się w donosach. Krytyka Broniewicza przychodzi mu niezwykle łatwo. Może sam napisze o swoich dokonaniach i pozwoli się zweryfikować w wyborach samorządowych. Może tak jak Broniewicz podpisze się swoim nazwiskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Broniewicz, ale co Pan myśli o młodych w polityce. Czy powinno ich być jak najwięcej? Myślę o samodzielnie myślących młodych, oczywiście;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZŁOWIEKU/ SORY ODWOŁUJĘ TEGO CZŁOWIEKA/ KRETYNIE! TWOJA WIEDZA O NAUCZYCIELACH NAWET TYCH Z CZASÓW KOMUNISTYCZNYCH JEST ŻADNA. POTRAFISZ TYLKO PLUĆ I OBRAŻAĆ. TY NIE MÓW ŻE ZACZNIESZ DZIAŁAĆ, TY COŚ ZRÓB BYŚ MIAŁ SIĘ CZYMŚ POCHWALIĆ BO JAK DOTĄD TYLKO CHAMSKIE WPISY NA FORUM. JEŻELI DZIAŁANIE TO BURACTWO NA FORUM TO GRATULUJĘ. BĘDĘ SIĘ NADAL MODLIŁ BY BÓG TAKIE EGZEMPLARZE OŚWIECIŁ. W BOGU NADZIEJA. AMEN
A ty co robisz? Sugerujesz, że nie jestem człowiekiem, oraz, że osoby chore na kretynizm też nie są ludźmi. Wiesz był już taki jeden z wąsikiem w Niemczech co podobni do ciebie myślał. Człowiek jest człowiekiem nawet jeśli jest upośledzony. Nie obrażaj ludzi i nie produkuj chamskich wpisów ( choć to już nawet nie chamstwo tylko rasizm.). a co to tematu głównego to wiem dużo na temat nauczycieli z komuny aż zbyt dużo czasu mi zabrał ten socjalizm po 89 na rzecz tych pierników w szkołach. I uprzedzając wasze kolejne wpisy to powiem wszem i wobec, że 13 lat jakie spędziłem w szkole to czas zmarnowany, niczego pożytecznego i wartościowego się nie nauczyłem. Straciłem tylko kawał życia a i tak do wszystkiego musiałem dochodzić sam własnymi siłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
A ty co robisz? Sugerujesz, że nie jestem człowiekiem, oraz, że osoby chore na kretynizm też nie są ludźmi. Wiesz był już taki jeden z wąsikiem w Niemczech co podobni do ciebie myślał. Człowiek jest człowiekiem nawet jeśli jest upośledzony. Nie obrażaj ludzi i nie produkuj chamskich wpisów ( choć to już nawet nie chamstwo tylko rasizm.). a co to tematu głównego to wiem dużo na temat nauczycieli z komuny aż zbyt dużo czasu mi zabrał ten socjalizm po 89 na rzecz tych pierników w szkołach. I uprzedzając wasze kolejne wpisy to powiem wszem i wobec, że 13 lat jakie spędziłem w szkole to czas zmarnowany, niczego pożytecznego i wartościowego się nie nauczyłem. Straciłem tylko kawał życia a i tak do wszystkiego musiałem dochodzić sam własnymi siłami.
oj duży, taki z ciebie literat jak z koziej dupy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
Panie Broniewicz, ale co Pan myśli o młodych w polityce. Czy powinno ich być jak najwięcej? Myślę o samodzielnie myślących młodych, oczywiście;)
Im więcej w polityce młodych, mądrych , ideowych ludzi tym lepiej dla polityki, nie mogą tylko nasiąkać złymi wzorcami , z ktorymi ja też się nie zgadzam, proszę zapytać młodych z różnych organizacji czy kiedykolwiek odmówiłem im pomocy , jednak nie zgadzam się z tezą, że ja w wieku 46 lat jestem stary i powinienem odejść z życia publicznego, powinno się liczyć to czy ktoś jest kraatywny, ma zapal do pracy na rzecz dobra wspólnego a nie to ile ma lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oj duży, taki z ciebie literat jak z koziej dupy ...
Upszejmie informuje że Literat to nie Duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusław Broniewicz napisał:
Im więcej w polityce młodych, mądrych , ideowych ludzi tym lepiej dla polityki, nie mogą tylko nasiąkać złymi wzorcami , z ktorymi ja też się nie zgadzam, proszę zapytać młodych z różnych organizacji czy kiedykolwiek odmówiłem im pomocy , jednak nie zgadzam się z tezą, że ja w wieku 46 lat jestem stary i powinienem odejść z życia publicznego, powinno się liczyć to czy ktoś jest kraatywny, ma zapal do pracy na rzecz dobra wspólnego a nie to ile ma lat
Uważam jednak, że osoba w tym wieku, co zresztą widać w podejmowanych działaniach, myśli według przestarzałego paradygmatu i nie jest wstanie odnaleźć się w szybko zmieniającej rzeczywistości. Bark jej porostu odpowiednich uwspółcześnionych instrumentów. Energia i zapał nie wystarczy jeśli myślimy przestarzałym systemem. Czas na młodych, tylko młodych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literat napisał:
A ty co robisz? Sugerujesz, że nie jestem człowiekiem, oraz, że osoby chore na kretynizm też nie są ludźmi. Wiesz był już taki jeden z wąsikiem w Niemczech co podobni do ciebie myślał. Człowiek jest człowiekiem nawet jeśli jest upośledzony. Nie obrażaj ludzi i nie produkuj chamskich wpisów ( choć to już nawet nie chamstwo tylko rasizm.). a co to tematu głównego to wiem dużo na temat nauczycieli z komuny aż zbyt dużo czasu mi zabrał ten socjalizm po 89 na rzecz tych pierników w szkołach. I uprzedzając wasze kolejne wpisy to powiem wszem i wobec, że 13 lat jakie spędziłem w szkole to czas zmarnowany, niczego pożytecznego i wartościowego się nie nauczyłem. Straciłem tylko kawał życia a i tak do wszystkiego musiałem dochodzić sam własnymi siłami.
Rzeczywiście czas spędzony przez ciebie w szkole był czasem zmarnowanym, nie nauczyłeś cię nic. Piszą o tobie tylko tyle /i słusznie/, że jesteś kretynem. Nikt nie pisze, że nie jesteś człowiekiem. Jesteś a , że ciężko przez los naznaczonym to przecież kwestia genów a nie twoja wina. Chamskie wpisy sam zacząłeś produkować i spotkałeś się z ripostą. Musisz koniecznie przeczytać definicję rasizmu, czytaj powoli i ze zrozumieniem. Jak nie dasz rady pisz! A propos - do czego doszedłeś własnymi siłami? pochwal się chłopie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...