Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodniczący powiatu: A inni nie biorą łapówek?

Utworzony przez malone, 1 marca 2010 r. o 20:22
co za gnój
Ostatnio edytowany 27 grudnia 2010 r. o 13:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kosztuje pensja i ubezpieczenie takiego! przewodniczącego rady powiatu? I co za radni go wybrali czyżby to PSL? Ludzi jesienią wybory patrzcie kogo wybieracie bo potem wstyd na całą Polskę! Słoma z butów wyłazi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd! napisał:
A ile kosztuje pensja i ubezpieczenie takiego! przewodniczącego rady powiatu? I co za radni go wybrali czyżby to PSL? Ludzi jesienią wybory patrzcie kogo wybieracie bo potem wstyd na całą Polskę! Słoma z butów wyłazi!
Jaka słoma, o co chodzi ? Litwiniuk na Prezydenta nic nowego nie powiedział. Wszyscy wiedzą o co chodzi, a tutaj nagle wielkie halo. Dają bo bierą. Ja tam nie daje tylko maraj (czytaj od tyłu ) i jadę dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
co za gnój ten litwiniuk, beszczelność nie ma granic śmie pytać ile kosztowało dochodzenie , no krew mnie zaleje. co za śmieć.
Szczyt bezczelności i na tyle go stać. Przecie Irek jest prezesem PSL w Międzyrzecu, a to na jego podwórku łapią złodzieja i Przemysław broni folwarku kolegi. A to ci dopiero międzyrzeccy muszkieterowie, godne podziwu, jeden za wzystkich, wszyscy za jednego. Ale się znalazł autorytet i rżnie głupa na potęgę. Jest tylko takie pytanie, czy tam gdzie rządzą arbuzy musi być bagno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się dziwić Prewodniczącemu Rady Powiatu ,że tak reaguje przeciez jego sredeczny kolega / J.Gajewski/ z którym razem nosili teczke za Marszałkiem został oskarżony o przekręty i wyprowadzony w kajdankach z biura a on sam podobno"honorowo"zrezygnował z funkcji Dyrektora Gabinetu Politycznego Min.Rolnictwa.A szefem Szpitala jest szef Zarządu Miejskiego PSL serdeczny kolega obrońcy "skrzywdzonych " lekarzy dlatego pewnie otrzymał partyjne polecenie podjęcia obrony kolesiów .A że jest to człowiek zarozumiały a w dodatku tzw chłopski inteligent to nie rozróżnia takich drobnych niuansów/ że coś nie wypada ,że to nie fer jeśli zabiera zabiera głos osoba publiczna i stwierdza,że w innych też biorą a nie zawiadamia o tym odpowiednich organów tylko je atakuje a to e wykonują swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący Litwiniuk dobrze wie na czym ten kraj stoi. Dlatego może tak śmiało i bezszczelnie rugać policję za to, że walczy z korupcją. Sygnał polityczny, jaki przewodniczący wysyła policji jest jasny - nie tykajcie tych, co zasłużyli swoimi stołeczkami na "dowody wdzięczności". A to już prowadzi do korupcji władzy i stróżów prawa, tak jak to było w latach prohibicji w Chicago. Może sobie pozwolić na to, bo wie, że ma w społeczeństwie sprzymierzeńców, którzy cenią sobie załatwienie czegoś za żywą gotówkę. Demokracja w Polsce ma jeszcze dłuuugą drogę przed sobą. To jeszcze nie ten garnitur ludzi, którzy powinni piastować funkcje publiczne. Toż to szok! Jakby powiedział filmowy Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Trudno się dziwić Prewodniczącemu Rady Powiatu ,że tak reaguje przeciez jego sredeczny kolega / J.Gajewski/ z którym razem nosili teczke za Marszałkiem został oskarżony o przekręty i wyprowadzony w kajdankach z biura a on sam podobno"honorowo"zrezygnował z funkcji Dyrektora Gabinetu Politycznego Min.Rolnictwa.A szefem Szpitala jest szef Zarządu Miejskiego PSL serdeczny kolega obrońcy "skrzywdzonych " lekarzy dlatego pewnie otrzymał partyjne polecenie podjęcia obrony kolesiów .A że jest to człowiek zarozumiały a w dodatku tzw chłopski inteligent to nie rozróżnia takich drobnych niuansów/ że coś nie wypada ,że to nie fer jeśli zabiera zabiera głos osoba publiczna i stwierdza,że w innych też biorą a nie zawiadamia o tym odpowiednich organów tylko je atakuje a to e wykonują swoją pracę.
Doktor konstytucjonalisa nie musi znać takich niuansów. Wśród polityków jest najwięcej afer i dla niego jest to norma. Może trochę wstyd jak na doktora przystało, ale jak się jest samemu umoczonym, to wiadomo, że się nie staje po stronie prawa tylko kolesiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTÓRAŚ Z SESJI RADY POWIATU BIALSKIEGO: Przewodniczący Przemysław Litwiniuk zaapelował o wzajemny szacunek, o rzeczowe odnoszenie się do faktów. Zacytował następujący fragment tekstu św. Tomasza z Akwinu: „Proszę cię Panie o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasem mogę się mylić.” TO TA "POKORA"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko uczciwy napisał:
Przewodniczący Litwiniuk dobrze wie na czym ten kraj stoi. Dlatego może tak śmiało i bezszczelnie rugać policję za to, że walczy z korupcją. Sygnał polityczny, jaki przewodniczący wysyła policji jest jasny - nie tykajcie tych, co zasłużyli swoimi stołeczkami na "dowody wdzięczności". A to już prowadzi do korupcji władzy i stróżów prawa, tak jak to było w latach prohibicji w Chicago. Może sobie pozwolić na to, bo wie, że ma w społeczeństwie sprzymierzeńców, którzy cenią sobie załatwienie czegoś za żywą gotówkę. Demokracja w Polsce ma jeszcze dłuuugą drogę przed sobą. To jeszcze nie ten garnitur ludzi, którzy powinni piastować funkcje publiczne. Toż to szok! Jakby powiedział filmowy Pawlak.
Niestety tacy ludzie reprezentują nas nie tylko w powiecie, ludzie bez kręgosłupa moralnego którzy miast służyć wskazują drogę cwaniactwa, arogancji i zdziczałej POLITYKI [czytaj PSL] Mając przed oczami obraz moralny tej osoby i opcji politycznej stanowczo stwierdzam . W jesiennych wyborach TRZY RAZY NIE DLA PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlsko obudz sie, bo bedzie powtorka z Wyspianskiego..."Miales chamie zloty rog...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Litwiniuk, to ten sam co w postach dotyczących Grzyba i PUK w Międzyrzecu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wzięliście tego
Ostatnio edytowany 27 grudnia 2010 r. o 13:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie marudzić,on sam siebie nie wybrał ,to WY WYBORCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie, jego mentor Pawlak, wicepremier rządu RP, przecierz powiedział, "a co w tym dziwnego, że pomagam znajomym i rodzinie w załatwieniu pracy", przecierz to takie naturalne; mam posadę to załatwiam pracę, po to zostałem premierem; mając takie wzorce, takie Litwiniuki robią co chcą. kto mu podskoczy; żeby te wybory coś dały, a tu znowu z listy zostanie wybrany; kiedy w RP będą wybory bezpośrednie, na kandydata - chyba nigdy, przecierz same świnie od koryta nie odejdą, trzeba by je kijem odgonić, to może wtedy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny doktorek pewnie nie wiedział że biorąc łapówkę popełnia przestępstwo:)a Ci źli policjanci uczepili się doktorka:) tylko Litwiniuk wierny obrońca walczy o sprawiedliwość swoich ludzi:) Głosujcie na przewodniczącego a wprowadzi legalizacje łapówek!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wytrzasnęliście takie indywiduum jak Przemysław Litwiniuk? Ten człowiek ze swoimi poglądami wpisuje się w konwencje późnego Rywinlandu, w którym baronowie polityczni sterowali śledczymi jak latawcem. "Ile kosztowały działania policji, aby ujawnić 900 zł przyjętych korzyści?" Litwiniuk naprawdę udaje głupiego lub nie wie, że celem postępowania karnego nie jest fiskalizm - tu nie odmawia się ścigania ze względu na niecelowość finansową, bo sprzeczne by to było z zasadą legalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemusiowi się chyba coś w główce pomieszało.Pokażmy mu jego miejsce w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO OT TAK, DLA UTRWALENIA WYBORCOM OBRAZKA: Specjalny wywiad i pierwsza reakcja Ministra Sawickiego na zarzutu korupcji w MRiRW oraz ARiMR RADIO PODLASIE 2008-08-22 23:59:58 GS. Miało być miło i sympatrycznie, ale zaczynamy od nowej i świeżej sprawy. CBA , a przynajmniej tak donoszą niektóre agencje podczas pańskiego urlopu zaczęło trochę rządzić w podległych panu agencjach. Dzisiaj przez CBA został zatrzymany Jarosław G. MS. Powiem szczerze, że ta informacja jest dla mnie dużym zaskoczeniem, ale z drugiej strony, jeśli są jakieś podejrzenia o nadużycie funkcji lub ewentualną korupcję to dobrze, że odpowiednie i odpowiedzialne za to instytucje w naszym Państwie, tym się zajmują. Sam natomiast dowiedziałem się o tym, że został zatrzymany pan Jarosław G., w środę będąc w Warszawie także na zerwanym urlopie, w związku z tragicznymi huraganami. GS. Czyli to wszystko było nie dzisiaj tylko wcześniej? MS. Tak w środę. A ponieważ w tej sprawie w charakterze światka, został przesłuchany Szef Gabinetu Politycznego Przemysław Litwiniuk, w związku z tym jeszcze tego samego dnia poinformował mnie, że został przesłuchany i złożył rezygnację z funkcji. W tej chwili jest na urlopie drugi tydzień, a ten urlop nie ma żadnego związku z tą sprawą i był on normalnie wcześniej planowany. W tej chwili, jeśli sytuacja tego będzie wymagała, to nie wykluczone jest, że ten urlop będzie przedłużony. Natomiast dzisiaj przeglądałem informacje internetowe, bo tylko tyle na ten temat wiem. Agencje wystąpiła o aresztowanie pana Jarosława G., sąd na aresztowanie się nie zgodził. Więc poczekajmy na przebieg zdarzeń, nie oskarżajmy przed wyrokami – od tego są niezawisłe sądy. Nie zajmujmy się dyskusją w tej sprawie zbyt intensywnie, żeby tym sądom po prostu nie przeszkadzać. GS. Przemysław Litwiniuk, bo o nim możemy mówić pełnym imieniem i nazwiskiem, on nie został oskarżony, jak pan powiedział, tylko został przesłuchany – nie jest już szefem pana gabinetu. MS. Powiedziałem już, że został przesłuchany w charakterze świadka, ponieważ z panem Jarosławem G. od lat się znają i się kolegują. Bezpośrednio po przesłuchaniu zgłosił się do ministerstwa, mimo że był na urlopie. Złożył rezygnację ponieważ uważa, że jego zdaniem ani pan Jarosław G. ani on, nie mają żadnego związku z korupcją. Jeszcze dzisiaj po rozprawie sądowej dzwonił do mnie pan Litwiniuk i poinformował mnie, że na 100% ręczy za siebie, że nie ma żadnego udziału w niezgodnych z prawem działaniach. Ale dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona, z pewnością w gabinecie politycznym mojego resortu, nie będzie pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jesteśmy sobie winni.To my wybieramy takich Litwiniuków, i my dajemy te łapówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może prasa zapyta, czy poseł Franciszek J. Stefaniuk z PSL-u ma podobne poglądy na problem korupcji, jak jego międzyrzecki wychowanek polityczny przewodniczący Przemysław Litwiniuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...