Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybywa bezrobotnych, coraz więcej osób bez pracy

Utworzony przez gertfig, 8 grudnia 2009 r. o 10:38
Głosuj na Czape nie ma prace ale są ulice (uproszczonej technologii) bezrobotni mogą sobie po nich spacerować. Siedlec i Międzyrzec umieją a my nie Bialczanie obudzcie się ostatni dzwonek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuj na Czape nie ma pracy ale są ulice (uproszczonej technologii) bezrobotni mogą sobie po nich spacerować. Siedlec i Międzyrzec umieją a my nie Bialczanie obudzcie się ostatni dzwonek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie Czapski, przejąłeś Pan lotnisko to masz szansę zapewnić ludziom pracę, przynajmniej dla 40 tysięcy. Roboty na lotnisku jest że chocho !!! Przecinki leśne, wywiezienie połamanych i ściętych drzew, odrestaurowanie budynków, zniszczenie trawy i krzaków, które rosną na pasach, postawienie nowego ogrodzenia, odrestaurowanie AWII, remont pasów starowych, remont dróg kołowania, budowa nowej drogi od lotniska do Dokudowa przez las bo po tych płytach rowerem ciężko się jeździ. Położenie nowych lini elektrycznych do oświetlenia pasów, cz jeszcze mam wymieniać bo już mi palce bolą ............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co zatrudniać kilkudziesięciu darmozjadów w PUP Biała POdlaska-Czapska? chyba tylko PO to by pilnowały na tablicy ogłoszeń tych ośmiu ofert pracy które tam wiszą PO 1276 PLN brutto. Jak jeszcze raz mi wyskoczy jakiś kod do zatwierzdzenia do już nie wejdę nigdy na stronę Osten TagesZeitung niemieckiego koncernu Neue Passauer Presse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoja droga jak to jest - Siedlce-podstrefa ekonomiczna, Łuków-podstrefa ekonomiczna,Puławy, Lublin, Zamość to samo, a w Białej? Doskonałe położenie, wykształceni ludzie i nic sie nie robi. Banda nieudaczników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie prezydent nie lubi jak sie cos rozpoczyna nowego. woli zostawic wszystko tak jak jest i siedziec sobie spokojnie. po co tu sie brudzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra optymizm w miasteczku zapanował mamy lotnisko spełnił się sen małego chłopczyka z wiochy zabitej (nie obrażam ludzi ciężko pracujących na wsi) teraz może ktoś da ze 4 samolociki i całą resztę. Rok wyborczy zacznie si, toyomania w pełni będzie się rozwijać co za cuda wymyślą pod choinkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TOY TUREK Z TZW PREZYDENTEM CZAPISKIM OBIECALI .... TAK JAK TUSEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowlaniec bez pracy, dobre sobie! Ludzie myślą ze praca im do domu przyjdzie! Nieraz wystarczy zadzwonic kilka razy z anonsów. Moi znajomi maja po 19-22 lata i pracja na budowie- zarabiaja ok 2.000pln na reke a ten biedaczysko zalamany bo nikt do niego nie przyszedł i nie dał mu pracy... luzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko w białej nie ma pracy. spójrzcie na lublin- ten dopiero ledwie zipie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście na POpaprańców - to macie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EVI napisał:
Budowlaniec bez pracy, dobre sobie! Ludzie myślą ze praca im do domu przyjdzie! Nieraz wystarczy zadzwonic kilka razy z anonsów. Moi znajomi maja po 19-22 lata i pracja na budowie- zarabiaja ok 2.000pln na reke a ten biedaczysko zalamany bo nikt do niego nie przyszedł i nie dał mu pracy... luzik.
A ja tam jestem zadowolony. Nigdzie nie pracuje od lat pobieram pare groszy z opieki, mieszkam w socjalnej dziurze. Nie narzekam. Ubrania kupuje za złotówke w ciuchach albo i za darmo dają, obuwie biore spod kontenera na śmieci, żarcie dają w charitasie w starym szpitalu tyle że czasem to najem się jak świnia i tylko leże.Żyć nie umierać. A po co mam pracować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja całe szczęście należę do tej grupy osób pracujących,ale jak pomyślę o tych którzy dostają ofertę do tego obozu w Bedlnie to naprawdę ,żal mi tych ludzi a najgorsze jest to że odmawiając traci się wszystkie uprawnienia,skandal!Powinni tam wysłać te wszystkie (miłe)! paniusie ,które z grymasem patrzą na tych ciemnych ludzi (ich zdaniem,nie daj Bóg zrobić jakiś błąd przy rejestracji )może nabyły by dobrych MANIER !SAM pan dyrektor też mógł by tam spróbować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja całe szczęście należę do tej grupy osób pracujących,ale jak pomyślę o tych którzy dostają ofertę do tego obozu w Bedlnie to naprawdę ,żal mi tych ludzi a najgorsze jest to że odmawiając traci się wszystkie uprawnienia,skandal!Powinni tam wysłać te wszystkie (miłe)! paniusie ,które z grymasem patrzą na tych ciemnych ludzi (ich zdaniem,nie daj Bóg zrobić jakiś błąd przy rejestracji )może nabyły by dobrych MANIER !SAM pan dyrektor też mógł by tam spróbować !
rośnie bezrobocie , nie ma opfert pracy zwolnić panie z PUP bo nie są do niczego potrzebne, bedzie oszczędność można porzeznaczyć na pomoc dla trojaczków a reszte na renty dla Wariatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
rośnie bezrobocie , nie ma opfert pracy zwolnić panie z PUP bo nie są do niczego potrzebne, bedzie oszczędność można porzeznaczyć na pomoc dla trojaczków a reszte na renty dla Wariatów
Wariat ! nieżle kombinujesz ! A ja tak : nie zwalniać pań z PUP ale dodatkowo w PUP zatrudnić wszystkich bezrobotnych i po problemie ! A trojaczki ? Daj spokój ! To przecież bez sensu ! Widziałeś ty babę z 3 piersiami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż mozna byc na zasiłku albo bezrobotnym i skoczyc po faki , wode i rope i miec tez dnioweczke od 300zl ( wariant bardzo zachowawczy i bezpieczny ) do 3000 ( z układami tu takich nie brakuje połowa celników jeździ nówkami zarejestrowanymi na babcie , ciocię żonę jak nierozważny ) przecie wiecie o co chodzi. A swoja droga dziwny zbieg okolicznosci ze Syn pana CZ. ma szrot w centrum bialej i na obwodnicy ( ekologicznej hehe ) bialskiej bez zapewnienia podstawowych warunkow ochrony srodowiska ktore dla normalnego kowalskiego chcacego otworzyc kasacje sa absurdalnie nie osiagalne. Nie wspomne o prowadzeniu dokumentacji oraz pochodzeniu samych samochodow demontowanych pochodzacych czesto z np. GB za co nalezy sie oplacic akcyze , podatek ekologiczny i co tam jeszcze VAT przedewsztstkim ( ale to dla normalnego obywatela ) a jak Jestes ZIOM to mozesz wszystko nawet wykupic teren i budynki od syndyka za grosze. No i powiedzcie kto uczy mnie krasc w tym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to trochę inaczej widzę jestem pracodawcą i poszukiwałem pracownika i uwierzcie mi miałem bardzo duże problemy ze znalezieniem człowieka do pracy a jak przychodzili na rozmowę kwalifikacyjną to mówili że to za trudna praca (praca biurowa) i jak ma być dobrze w tym kraju:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decydenci. A za takich uważam, burmistrzów, wójtów. Chcieli stworzyć prawo które dawało by im automatyczne przejście na emeryturę po zakończeniu kadencji. Czym argumentowali? A no tym, że po zakończeniu kadencji mają problemy ze znalezieniem zatrudnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma napisał:
Ja to trochę inaczej widzę jestem pracodawcą i poszukiwałem pracownika i uwierzcie mi miałem bardzo duże problemy ze znalezieniem człowieka do pracy a jak przychodzili na rozmowę kwalifikacyjną to mówili że to za trudna praca (praca biurowa) i jak ma być dobrze w tym kraju:(
pan Kociuk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma napisał:
Ja to trochę inaczej widzę jestem pracodawcą i poszukiwałem pracownika i uwierzcie mi miałem bardzo duże problemy ze znalezieniem człowieka do pracy a jak przychodzili na rozmowę kwalifikacyjną to mówili że to za trudna praca (praca biurowa) i jak ma być dobrze w tym kraju:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...