Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjmę sprzęt Amigowy

Utworzony przez AdamZeku, 6 stycznia 2010 r. o 20:17
Witam.. zanim coś wyrzucisz na śmietnik i pójdzie to w zatracenie pomyśl o oddaniu.. dojadę i odbiorę.. za unikaty gratyfikacja finansowa.. mowa rzecz jasna o komputerach i wszystkim co związane z Amigą i Commodore.. pozdr kontakt: zeku@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AdamZeku napisał:
Witam.. zanim coś wyrzucisz na śmietnik i pójdzie to w zatracenie pomyśl o oddaniu.. dojadę i odbiorę.. za unikaty gratyfikacja finansowa.. mowa rzecz jasna o komputerach i wszystkim co związane z Amigą i Commodore.. pozdr kontakt: zeku@o2.pl
Ja w najbliższych wyborach chcę na śmietnik wyrzucić Andrzeja. Przyjmiesz ? Jeszcze nie taki stary jest, dopiero 12 lat, jak go doładujesz to ci się może przydać. Ale ja mam już go serdecznie dość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kość napisał:
Ja w najbliższych wyborach chcę na śmietnik wyrzucić Andrzeja. Przyjmiesz ? Jeszcze nie taki stary jest, dopiero 12 lat, jak go doładujesz to ci się może przydać. Ale ja mam już go serdecznie dość !
Weź sobie też cały dwór Prdezyętowy niewypracowane chłopaki całe życie potrafią się prześlizgać bez uczciwej roboty chwaląc pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AdamZeku napisał:
Witam.. zanim coś wyrzucisz na śmietnik i pójdzie to w zatracenie pomyśl o oddaniu.. dojadę i odbiorę.. za unikaty gratyfikacja finansowa.. mowa rzecz jasna o komputerach i wszystkim co związane z Amigą i Commodore.. pozdr
Ale z tym Andrzejem to uważaj bo on podobno ma hipotekę obciążoną na ok. 100 milionów !Będzie problem. Ja bym nie ryzykował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...