Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przypalali żelazkiem za 30 zł i dekoder

Utworzony przez mieszkanie Białej, 2 września 2013 o 12:59
Trzeba podawać nazwiska tych co napadli, łącznie z ich wizerunkami, żeby wiedzieć kogo się wystrzegać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba podawać nazwiska tych co napadli, łącznie z ich wizerunkami, żeby wiedzieć kogo się wystrzegać!
Generalnie to tuska,musisz się wystrzegać i całej tej bandy czerwonych zjebów.
0
barany bez szkół :D
0
Na pewno prokurator się ulituje i wyjdą po wpłaceniu sto zlotych kaucji. A wyrok? Najwyżej 3 miesiące w zawiasach.
0
Znam tych dwóch frajerów od lat. Tomcio cwel inteligencji za grosz nie miał, zawsze frajer bez kasy był i na sępa wódki chciał. Natomiast Adaś całe życie zasmarkany z glutem pod nosem chodził aż dziw bierze, że takie gówno odważyło się na coś takiego.
0
Znam tych dwóch frajerów od lat. Tomcio cwel inteligencji za grosz nie miał, zawsze frajer bez kasy był i na sępa wódki chciał. Natomiast Adaś całe życie zasmarkany z glutem pod nosem chodził aż dziw bierze, że takie gówno odważyło się na coś takiego.
0
Chcieli oglądać TVP Kultura i dlatego ukradli dekoder.
0
Chcieli oglądać TVP Kultura i dlatego ukradli dekoder.
Ja myślę że raczej Disco Polo TV, racząc się Leśnym Dzbanem , taki jest szczyt marzeń niektórych.[media]http://www.youtube.com/watch?v=EnnjP8Rcb5k[/media]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: