Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psa pobitego kołkiem ciągnęli na sznurku. Są już w areszcie

Utworzony przez ja, 26 sierpnia 2014 r. o 11:32
"do dwóch lat pozbawienia więzienia" hahahahahahahahahahaha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak cala sprawa prokuratorska się ma do swientego prawa własności? pismaki tylko poburzaja ludność przeciw sobie żeby mieć co pisać. Taka Polska jest dobra dla PO..lakow, ale nie Polakow. Kazden robi ze swoim co ma ochote. Teraz będzie nagonka na człowieka żeby stlamsic i opluc. Nie długo człowiek będzie się bal wyjść z domu żeby mu PO-prokurator niue dal paru lat do odsiatki bo nie popiera na ten przykład gdanskiego Baka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych de...bi...li należałoby zamknąć na okres ewentualnego postepowania karnego w zakładzie psychiatrycznym. Nikt normalny nie będzie katował bezbronnego zwierzaka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak cala sprawa prokuratorska się ma do swientego prawa własności? pismaki tylko poburzaja ludność przeciw sobie żeby mieć co pisać. Taka Polska jest dobra dla PO..lakow, ale nie Polakow. Kazden robi ze swoim co ma ochote. Teraz będzie nagonka na człowieka żeby stlamsic i opluc. Nie długo człowiek będzie się bal wyjść z domu żeby mu PO-prokurator niue dal paru lat do odsiatki bo nie popiera na ten przykład gdanskiego Baka...
      To nie te czasy obrzydliwy buraku, że "każden" moze robić co mu się podoba ze swoim zwierzęciem a człowiekiem takiego czegoś nazwać nie można.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"do dwóch lat pozbawienia więzienia" hahahahahahahahahahaha
To jeszcze nic zobacz jakie błędy i byki robią pseudo-dziennikarze z portalu Biała 24 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sobie nie wyobrażam jak można tak ze zwierzakiem robić, najlepiej aby ktoś sie odpłacił tak samo dla niego jak on dla zwierzęcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać ich do celi z gwałcicielami niech ich przecwelują  porządnie !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego czytać.A zwyrodnialcom i tak nic nie zrobią.Bo tu jest Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak cala sprawa prokuratorska się ma do swientego prawa własności? pismaki tylko poburzaja ludność przeciw sobie żeby mieć co pisać. Taka Polska jest dobra dla PO..lakow, ale nie Polakow. Kazden robi ze swoim co ma ochote. Teraz będzie nagonka na człowieka żeby stlamsic i opluc. Nie długo człowiek będzie się bal wyjść z domu żeby mu PO-prokurator niue dal paru lat do odsiatki bo nie popiera na ten przykład gdanskiego Baka...
"Każden" ma prawo do ochrony własności, ale katowanie psa to nie jest ochrona własności. Kapujesz wieśniaku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!  
Już? Udało ci się debilu poskładać puzzle, czy ci pies pomógł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!  
A po ile ten smalec z psów??? Z chęcią kupię bo mi babcia mówiła ,że taki  smalec leczy wiele chorób. Z kotów mnie nie interesuje ale z Burków i innych Szarików  z chęcią kupię.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ci dwaj bydlaki mogliby być świetnym materiałem poznawczym dla socjologów badających znieczulicę społeczną i jej uwarunkowania kulturowe. Przecież toto nie posiada żadnej wartości i zasługuje jedynie na pogardę. Czy można w ten sposób traktować bezbronne zwierzę? Czy w podobny sposób traktują własne rodziny, znajomych, przyjaciół...o ile w ogóle mają jakichkolwiek przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ile ten smalec z psów??? Z chęcią kupię bo mi babcia mówiła ,że taki  smalec leczy wiele chorób. Z kotów mnie nie interesuje ale z Burków i innych Szarików  z chęcią kupię.  :D
Zartujesz chyba...?Kup sobie smalec z gęsi też leczy wiele dolegliwości,a Burkom i Szarikom daj spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ile ten smalec z psów??? Z chęcią kupię bo mi babcia mówiła ,że taki  smalec leczy wiele chorób. Z kotów mnie nie interesuje ale z Burków i innych Szarików  z chęcią kupię.  :D
U tuska bucu zapytaj,bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U tuska bucu zapytaj,bu,ha,ha,ha
Słusznie Iwona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U tuska bucu zapytaj,bu,ha,ha,ha
Jude???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natomiast za zamordowanie dziecka w drodze aborcji nie grozi nic. tyle w temacie lewaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ile ten smalec z psów??? Z chęcią kupię bo mi babcia mówiła ,że taki  smalec leczy wiele chorób. Z kotów mnie nie interesuje ale z Burków i innych Szarików  z chęcią kupię.  :D
Masz w tym łbie jak baran w torbie,nic tylko uchylić i najszczać cioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...