Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psie odchody na chodnikach

Utworzony przez Zoozo, 23 października 2013 r. o 19:08
Czy wkoncu ludzie pojda po rozum do glowy i zaczna sprzatac po swoich pupilach po to sa ustawione pojemniki aby z nich korzystac . Spoldzielnia wie jak co miesiac zgarnac od ludzi pieniazki i co 2 miesiace podwyzszac oplaty ale juz od wlascicieli czworonogow nie unie wyegzekwowac zbierania odchodow, ktorych z miesiaca na miesiac przybywa. Idzie zima wiec juz niedlugo zacznie sie koszmar. Zasrane wszystko co sie da bo wlasciciel nie ruszy sie z domu zeby wyprowadzic psa lub kota gdzies na laki. Brawo Wlasciciele to tylko o Was swiadczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie Kto Wkoncu sie za to wezmie i zrobi z tym porzadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki lalus lub lalunia prowadzi psa i bedzie sprzatal ooooo jakby kare dostal to by mu sie odechcialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mój Azor nawali to tak jebie, że czuć z 50 metrów i na wymioty bierze, a co dopiero sprzątać po nim. Ludzie i tak na butach odchody rozniosą więc nie wiem o co te halo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mój Azor nawali to tak jebie, że czuć z 50 metrów i na wymioty bierze, a co dopiero sprzątać po nim. Ludzie i tak na butach odchody rozniosą więc nie wiem o co te halo?
Zebys sku***elu sam w nie wlazł i zaniosł je na butach mamie na dywan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mój Azor nawali to tak jebie, że czuć z 50 metrów i na wymioty bierze, a co dopiero sprzątać po nim. Ludzie i tak na butach odchody rozniosą więc nie wiem o co te halo?
Zebys sku***elu sam w nie wlazł i zaniosł je na butach mamie na dywan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sprzątać po własnych psach??? A od czego jest straż miejska??? Za co pieniądze biorą??? Przecież od takich rzeczy jak wynoszenie psich i kocich gówien jest właśnie straż miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co to jest sanepid ? Jak sobie wyobrażacie utylizację psich gówien zapakowanych w folię która rozkłada się tysiace lat. Pojemniki musza być specjalne żeby nie doszło do epidemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czym wy się zajmujecie? Dyskusją o psich odchodach? Stąd wniosek, że w tym kraju już nic nie ma poważniejszego. Zostało tylko gówno! Dlatego takie śmierdzące zainteresowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czym wy się zajmujecie? Dyskusją o psich odchodach? Stąd wniosek, że w tym kraju już nic nie ma poważniejszego. Zostało tylko gówno! Dlatego takie śmierdzące zainteresowania?
Tyle jeszcze nam zostało że się można wysrać śmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle jeszcze nam zostało że się można wysrać śmiało.
Niedługo i tego zabronią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle jeszcze nam zostało że się można wysrać śmiało.
Dlatego tusk musi odejść !!! co raz to więcej zakazów i nakazów w tym kraju,tak dalej być nie może !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mój Azor nawali to tak jebie, że czuć z 50 metrów i na wymioty bierze, a co dopiero sprzątać po nim. Ludzie i tak na butach odchody rozniosą więc nie wiem o co te halo?
A po to sa pojemniki zeby to po azorku posprzatac w domu tez zalatwiasz sie w salonie i cala rodzina siedzi w smrodach. Zachcialo sie psa to i sprzatanie jest w tym pakiecie. Ale coz tu pisac jak w domu to i tak na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Raj" post="828946" timestamp="1382684039"] Tyle jeszcze nam zostało że się można wysrać śmiało.[/quote Jakos w innych miastach ludzie sa bardziej ucywilizowani bo glupio nie dyskutuja tylko sprzataja i uwazam ze Jesli chce sie miec zwierzaka to obowiazki tez sa a robienie z chodnikow alei z odchodami nie jest fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba srać tym ludziom pod balkonami. Jak w "Dniu świra"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba mieć takiego psa jak ja. Mój Brytan za każdym razem jak się wysra to po chwili zje to co narobił. Nie wiem czemu tak robi ale to jest bardzo dobre gdyż sam utylizuje swoje odchody tak wkoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zutylizowałabym tego psa-obrzydliwca,a fe.Daj mu jakieś witaminy,zmień sposób żywienia-nie wiem jak możesz na to patrzeć.Odruch wymiotny  na samą myśl.Popytaj lekarza weterynarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest takie pojęcie jak koprofagia które mówi,że w niektórych przypadkach zjadanie własnego kału przez psy jest zjawiskiem fizjologicznym......poczytajcie o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...