Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puste konta urzędników w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez urzędniczk@, 8 listopada 2011 o 19:58
ciekawe, że dla nauczycieli wystarczyło, dla radnych na diety... dziwna jest ta polityka w tym międzyrzecu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
urzędniczk@ napisał:
ciekawe, że dla nauczycieli wystarczyło, dla radnych na diety... dziwna jest ta polityka w tym międzyrzecu...
co za ciemnota pracuje w tym urzędzie ale co się dziwić ...pod takim Panem
0
to mi się podoba
0
Ciekawi mnie w czyich rękach jest Krzyś A. bezwolnym narzędziem?
0
JAKA PRACA TAKA PŁACA!!! JAK DŁUGO LUDZIE MAJĄ TYRAĆ NA PASOŻYTÓW??? DO PRACY A NIE PIERDZIEĆ W STOŁKI I UDAWAĆ ŻE SIĘ NA CZYMŚ ZNA!
0
Antypasożyt napisał:
JAKA PRACA TAKA PŁACA!!! JAK DŁUGO LUDZIE MAJĄ TYRAĆ NA PASOŻYTÓW??? DO PRACY A NIE PIERDZIEĆ W STOŁKI I UDAWAĆ ŻE SIĘ NA CZYMŚ ZNA!
ciekawe, ile czasu moje dzieci i ich pokolenie bedzie tyrało na twoje zasiłki?! lecz się człowieku, a nie wypisujesz takie obraźliwe i chamskie teksty. każdą prace trzeba szanować i za każdą trzeba zapłacić. nie obrażaj ludzi, których nie znasz.
0
Gość napisał:
co za ciemnota pracuje w tym urzędzie ale co się dziwić ...pod takim Panem
dobrze, że ty człowieku jesteś jasny i oświecasz nam swą błyskotliwością te krótkie chwile odpoczynku pomiędzy jedną a drugą kawą
0
Gość napisał:
Ten "jedynie sluszny czlowiek swiata" jest bezwolnym narzedziem wlasnego niespelnionego ego ichorobliwego parcia do wladzy.
0
Gość napisał:
Jak to w czyich rękach. To akurat jest bardzo proste. Szkoły ponadgimnazjalne podlegają pod powiat. A tam wiadomo rządzi PSL i nasz Pan dr. Więc jak chce być dłużej dyrektorem musi być grzeczny. A radnego z Rzeczycy żona to co tak przypadkiem uczy w LO w Międzyrzecu.
0
Dopytywałem się wszystkich, łącznie z pracownikami UG i nikt nie zna "Pana Józefa pracującego w tym urzędzie" - gratulacje dla Pana M. Pietrzeli za "prawdziwy" artykuł Podejrzewam, że reszta "wypocin" jest również tak samo "prawdziwa"
0
Gość napisał:
Jak to w czyich rękach. To akurat jest bardzo proste. Szkoły ponadgimnazjalne podlegają pod powiat. A tam wiadomo rządzi PSL i nasz Pan dr. Więc jak chce być dłużej dyrektorem musi być grzeczny. A radnego z Rzeczycy żona to co tak przypadkiem uczy w LO w Międzyrzecu.
A, co ma być "pachołkiem" i siedzieć cicho jak kandydatka na dyrektora w Rogoźnicy ? Wniosek rodziców uczniów z Rogoźnicy - "Wychyl się drugi raz w konkursie na dyrektora, to w szkołach gminnych pracy nie znajdziesz" Mój wniosek = Spać nowy urzędniku Urzędu Gminy jutro do pracy, a tam mieszkańcy patrzą jak ....
0
Gość napisał:
A, co ma być "pachołkiem" i siedzieć cicho jak kandydatka na dyrektora w Rogoźnicy ? Wniosek rodziców uczniów z Rogoźnicy - "Wychyl się drugi raz w konkursie na dyrektora, to w szkołach gminnych pracy nie znajdziesz" Mój wniosek = Spać nowy urzędniku Urzędu Gminy jutro do pracy, a tam mieszkańcy patrzą jak ....
Wiedzą sąsiedzi na czym kto siedzi! Smród i ciemnogród! Gangrena! Co z tym zrobić? Należy się tylko śmiać, a może modlić, żeby dobry Bóg przywrócił ludziom rozum... gawiedź i sieczkobrzęki
0
Gość napisał:
Dopytywałem się wszystkich, łącznie z pracownikami UG i nikt nie zna "Pana Józefa pracującego w tym urzędzie" - gratulacje dla Pana M. Pietrzeli za "prawdziwy" artykuł Podejrzewam, że reszta "wypocin" jest również tak samo "prawdziwa"
Dość często się zdarza, że prawdziwe imiona są zmieniane w artykułach prasowych? A nie pomyślałeś że może nie chciał się ujawniać? W tej sytuacji jaka tam jest wcale się nie dziwię.
0
Gość napisał:
Dość często się zdarza, że prawdziwe imiona są zmieniane w artykułach prasowych? A nie pomyślałeś że może nie chciał się ujawniać? W tej sytuacji jaka tam jest wcale się nie dziwię.
W pełni się z tym zgadzam
0
Skoro u Was jest tylu "Samych Swoich" i granaty ciągle za pazuchą, to urzędnik będzie naiwny i nastawi się na ostrzał bojówek Jedynej Słusznej? Miłośników disco polo warto zapewnić, że wypowiedź jest prawdziwa, a sytuacja u Was nie jest przewidywalna.
0
O której jutro jest ta sesja - powtórka z rozrywki za 4-5 tys. na diety?
0
Widz napisał:
O której jutro jest ta sesja - powtórka z rozrywki za 4-5 tys. na diety?
Na czyj wniosek jest zwoływana nadzwyczajna sesja?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: